Siuntų pristatymas į Europa

Ilgametis bendradarbiavimas su visame pasaulyje garsiomis greitųjų kurjerių tarnybomis leido ištobulinti siuntų pristatymus Europoje. Mūsų partneriai - vežėjai, gerą reputaciją pelnę dėka puikaus klientų aptarnavimo, itin greito pristatymo bei patikimumo, todėl Jūs nedvejodami galite pasirinkti bet kurį iš jų, žinodami, jog šios siuntų tarnybos padarys viską, kad siuntas į tikslo vietą pristatytų saugiai ir per nustatytą laikotarpį.

Visi mūsų kurjeriai teikia siuntų sekimo paslaugą, kuo negali pasigirti nė viena nacionalinė pašto tarnyba. Užsisakydami siuntos gabenimą Siųsk pigiau svetainėje, gausite unikalų numerį, kurį įvedę skiltyje Sekti siuntą matysite kiekvieną siuntos keliavimo žingsnį nuo siuntos paėmimo iki pat jos pristatymo. Taigi, galite jaustis visiškai užtikrintai dėl siuntos saugumo ir jos buvimo vietos bei matyti preliminarią jos pristatymo datą. Tai ypač naudinga, kai siunta turi būti pristatyta tam tikrą dieną ar net valandą, pvz. iki svarbaus verslo susitikimo pradžios ar gimtadienio dieną.

Siuntą į Angliją, Airiją, Norvegiją arba iš Danijos, Švedijos bei kitų Europos šalių ir netgi tarp kitų kelių Europos šalių, pavyzdžiui Anglijos-Vokietijos, pristatys mūsų greitieji kurjeriai, tačiau Jums reikės kruopščiai siuntą supakuoti siekiant užtikrinti, jog ji nebus apgadinta pervežimo metu. Jeigu Jums reikalingi patarimai siuntų ruošimo klausimais, tiesiog užsukite į mūsų DUK skyrelį ar susisiekite su mumis per Pagalbą gyvai. Visa tai – Jūsų patogumui.

sweed seb nord sampo nordea paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti