Siuntų pristatymas į Europą

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Ilgametis bendradarbiavimas su visame pasaulyje garsiomis greitųjų kurjerių tarnybomis leido ištobulinti siuntų pristatymus Europoje. Mūsų partneriai - gerą reputaciją dėka puikaus klientų aptarnavimo, itin greito pristatymo ir patikimumo pelnę kurjeriai, todėl nedvejodami galite pasirinkti bet kurį iš jų, žinodami, kad jūsų siunta – patikimose ir ilgametę patirtį turinčiose rankose. 

Garantuotas siuntos sekimas

Visi mūsų kurjeriai teikia siuntų sekimo paslaugą: užsisakydami siuntos gabenimą Siųsk pigiau svetainėje, gausite unikalų siuntos numerį, kurį įvedę skiltyje Siuntų paieška  matysite kiekvieną siuntos keliavimo etapą nuo siuntos paėmimo iki pat jos pristatymo gavėjui. Taigi, galite jaustis visiškai užtikrintai dėl siuntos saugumo ir jos buvimo vietos.

Siuntos Europoje (į Londoną, Paryžių, Oslą, Varšuvą ir daugelį kitų Europos didžiųjų miestų) mūsų partnerių dėka gali būti pristatytos vos per 1 darbo dieną, jei užsakydami siuntimo paslaugą pasirinksite Express siuntimą. Economy siuntimas užtruks 2-3 darbo dienas.

Ar valstybė, į kurią siunčiu siuntą – ES narė?

Siunčiant siuntinį Europoje pravartu prisiminti, kad kai kurios populiarios kryptys vis dėlto Europos Sąjungai nepriklauso (pvz. Norvegija ar Šveicarija), todėl užsakant siuntimo paslaugą būtinai pasirūpinkite muitinės formalumais, kurie būtini siunčiant siuntą už ES ribų. Išsamiau apie šiuos reikalavimus rasite čia

Kaip galiu prisidėti prie sklandaus siuntos pristatymo?

Tam, kad siunta gavėją pasiektų sklandžiai ir greitai – būtina kruopščiai ją supakuoti, kad gabenimo metu ji nebūtų apgadinta, juk daugeliu atvejų jūsų siuntiniui teks įveikti daugybę kilometrų ne tik žeme, bet ir oru. Jeigu Jums reikalingi patarimai siuntų ruošimo klausimais, užsukite į Siųsk pigiau Siuntinių pakavimas skyrelį ar susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo specialistais per Pagalbą gyvai. Esame pasirengę atsakyti į visus Jūsų klausimus!

sweed seb luminor revolut paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti