Siuntos į Norvegiją

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Norvegijos Karalystė, paprastai vadinama tiesiog Norvegija – nuostabaus kraštovaizdžio Šiaurės Europos šalis, besidriekianti išilgai Skandinavijos pusiasalio vakarinėje dalyje. Norvegija pirmojo apsilankymo metu atima žadą – fiordų, ledynų ir kalnų išvagota šalis, vietinių ir turistų akis ir širdis džiugina ne tik gamtos vaizdiniais ir poliarinėmis dienomis bei naktimis, bet ir skandinavams būdinga išskirtine architektūra bei šiaurės šalių tradicijomis.

Be turistinių objektų ir kvapą gniaužiančių gamtos stebuklų, Norvegija traukia ir sukuriamu ekonominio saugumo jausmu. Aukštu išsivystymo lygiu garsėjanti šalis nors ir nepriklauso Europos Sąjungai (ES), tačiau yra Europos ekonominės erdvės (EEE) ir Šengeno zonos dalis – tai sudaro galimybes Europos šalių gyventojams šalyje pasilikti ilgesniam periodui ir įsidarbinti. 2017 m. duomenimis, per 15% visos Norvegijos gyventojų sudarė būtent imigrantai.

Geriausi kurjerių pasiūlymai

Plati darbų pasiūla bei aukštas ekonominis lygis paskatino nemažą dalį lietuvių šaknis įleisti fiordų ir ledynų žemėje, dėl to pastaruoju metu ženkliai išaugo siuntų poreikis tiek Lietuvoje, tiek Norvegijoje. Juk šiaurietiška kultūra niekuomet neatstos gimtinės, tad kodėl nepriminti emigravusiems giminaičiams ar draugams apie Lietuvos privalumus ir nenustebinti jų siunta su šilčiausiais, lietuviškais miškais ir pievomis kvepiančiais linkėjimais?

Su Siųsk pigiau komanda, siuntų pristatymas į Norvegiją taps paprastu ir lengvu procesu. Kartu su mūsų partneriais – greitaisiais kurjeriais – siuntos į Norvegiją bus pristatytos patikimai ir greitai. Norėdami sužinoti, kurie mūsų partneriai veža siuntas į Norvegiją, apsilankykite Kainų skaičiuoklėje, suveskite reikalingus duomenis apie siuntinį ir rinkitės iš plataus pasiūlymo asortimento.

Pasinaudokite Siųsk pigiau paslaugomis – pamirškite rūpesčius ir nustebinkite Jums brangius žmones!

Siuntos į Norvegiją – nuo durų iki durų

Jūsų patogumui, visos Siųsk pigiau komandos siūlomos paslaugos yra nuo durų iki durų, t. y. užsisakius paslaugą internetu, kurjeris atvyks siuntos paimti Jūsų nurodytu adresu bei Jums patogiu laiku ir ją pristatys gavėjui tiesiai į rankas, nepriklausomai nuo to, ar gavėjas gyvena Osle, Stavangeryje, Bergene, ar kitoje nutolusioje Norvegijos vietoje. Siuntų pristatymas į Norvegiją, naudojantis Siųsk pigiau svetaine, užsakomas greitai ir paprastai dėl įdiegtų patogių įrankių. Siūlome pasinaudoti Kainos ir Tūrio skaičiuoklėmis, o iškilus klausimams, kreiptis į Pagalbą gyvai, kur konsultantai maloniai suteiks visą reikalingą informaciją.

Taip pat džiaugiamės, jog mūsų klientai gali būti ramūs dėl siuntos kelionės. Visos siuntos įgyja registruotos siuntos statusą ir gauna unikalų siuntos numerį, tad kiekvieną užsakymą galima sekti tiek Siųsk pigiau platformoje, tiek pasirinkto greitojo kurjerio sistemoje. Daugiau informacijos apie užsakymo kelionės sekimą rasite skiltyje Siuntų paieška.

Kiek kainuoja siuntos į Norvegiją pristatymas?

Kai siunčiate siuntą į Norvegiją, kainą lemia keletas aspektų – tai ir siuntos dydis bei tūris, ir jūsų pageidaujamas pristatymo greitis.

Apytikslę kainą apskaičiuoti Jums padės Siųsk pigiau kainos ir tūrio skaičiuoklės. Pastarasis įrankis yra itin naudingas – neretai maži ir lengvi daiktai yra siunčiami neproporcingai didelėse dėžėse, o tai padidina kainą. Tūrio skaičiuoklėje pateikę tikslius siuntinio matmenis, ekrane pamatysite tūrinį siuntos svorį. Jeigu šis yra gerokai didesnis už realų siuntos svorį, tikėtina, jog pasirinkote per didelę pakuotę. Kadangi pristatymo kaina yra apskaičiuojama atsižvelgiant į tai, kuris – faktinis ar tūrinis – svoris yra didesnis, sumažinta pakuotė padės sumažinti ir pristatymo kaštus.

Natūralu, įkainiai priklauso ir nuo kelionės trukmės – greita siunta į Norvegiją kaina skirsis nuo standartinės. Kalbant apie pristatymo trukmės įtaką kainai, mūsų partneriai siūlo dvi tarptautinių siuntų pristatymo greičio galimybes – Express ir Economy. Pastarasis būdas siuntos kelionę šiek tiek prailgins, tačiau leis jums sutaupyti. Tad jeigu Jums aktualus skubus siuntų pervežimas į Norvergiją, nusiteikite, jog piniginę teks praverti plačiau, o norėdami sutaupyti – siuntinio kelionę planuokite iš anksčiau.

Kada mano siunta pasieks adresatą Norvegijoje?

Įprastai siuntų vežimas į Norvegiją trunka vid. 2–5 darbo dienas, tačiau galutinę trukmę lemia Jūsų pasirinkimas. Siųsk pigiau partneriai kurjeriai (DHL, TNT, FedEx, GLS, LP Express ir kt.) siūlo dviejų tipų pristatymus – Express ir Economy. Express pristatymo būdas reiškia, kad skubūs siuntiniai į Norvegiją nukeliaus greičiau – vid. per 1–2 d. d. Economy būdas yra pigesnis, tačiau siuntimas atitinkamai užtrunka ilgiau – vid. apie 4–5 d. d.

Turėkite omenyje, jog siuntos pristatymas gali prailgti dėl muitinės procedūrų. Daugiau informacijos apie deramą siuntos paruošimą kelionei už ES ribų galite rasti skiltyje Muitinės formalumai.

Kokie daiktai gali būti siunčiami į Norvegiją?

Siuntos turinys priklauso nuo Jūsų – tai, ką pasirinksite siųsti savo adresatui, gali būti ir šventinis atvirukas, ir įmantrus Jūsų paties nutapytas paveikslas.

Tiesa, Siųsk pigiau turi sąrašą daiktų, kurie negali būti siunčiami dėl saugumo garantijų – pvz. siuntoje negali būti greitai gendančių maisto produktų, degiųjų medžiagų, augalų ar augintinių ir t. t.

Jeigu abejojate dėl siuntos turinio, kreipkitės į Siųsk pigiau konsultantus, pasinaudodami Pagalba gyvai funkcija.

Ko negalima siųsti į Norvegiją?

Kadangi Norvegija nėra Europos Sąjungos šalis, prašome itin atidžiai rinktis siuntos turinį, jei norite, kad siuntos gabenimas nepasibaigtų muitinėje. Į Norvegiją draudžiama siųsti:

 • alkoholinius gėrimus;
 • akcizines ir kitos prekes, kurioms transportuoti būtina licencija;
 • augalus ir sėklas;
 • gyvus gyvūnus, žuvis, paukščius, vabzdžius;
 • labai vertingus, vienetinius daiktus (meno dirbiniis, antikvarinius daiktus, kolekcines monetas ir t.t.);
 • maisto produktus, papildus ir kitas greitai gendančias prekes;
 • narkotikus ir kitas nelegalias prekes;
 • pinigus, jų ekvivalentus, kredito bei išankstinio apmokėjimo korteles, banko čekius, akcijas, obligacijas, vekselius;
 • receptinius ir nereceptinius vaistus;
 • sprogmenis ir fejerverkus;
 • tabaką ir jo gaminius;

Tai tik dalis draudžiamų siųsti daiktų. Pilną sąrašą galite rasti apsilankę Siųsk pigiau skiltyje Draudžiami siųsti daiktai. Atkreipiame dėmesį, jog nors visos mūsų klientų siuntos yra apdraustos standartiniu draudimu iki 100 Eur, siunčiant šiame sąraše esančius daiktus, draudimas negalioja.

Kaip turiu supakuoti siuntą?

Siuntos pakavimui turite skirti daug dėmesio – tinkamai paruošę savo siuntinį garantuosite sklandų jo kelią į užsienį. Pirmiausia, pasirinkite tinkamą pakuotę: ji turi būti ne per didelė, kitaip be reikalo išaugs siuntos tūris ir kartu su juo – siuntimo kaina. Atitinkamai, negalima pasirinkti ir per mažos pakuotės – Jūsų siunta turi būti supakuota sandariai, be įplyšimų. Tik taip garantuosite, jog ji nebus apgadinta siuntimo metu.

Svarbu pabrėžti, jog siunta neprivalo būti įdėta į dėžę. Priklausomai nuo siuntinio dydžio, šis gali būti supakuotas į įprastą, dokumentinį ar paminkštintą burbulinį voką arba specialią kurjerių pakuotę.

Nepamirškite specialiųjų skiriamųjų ženklų – jeigu siuntoje yra dūžtantys ar trapūs daiktai, arba daiktai, kurių negalima paversti, naudokite atitinkamus žymėjimus.

Galiausiai – pritvirtinkite gautus siuntos dokumentus. Jie turi būti priklijuoti gerai matomoje siuntos vietoje, kad kurjeris galėtų aiškiai matyti jam svarbią informaciją. Ranka rašyti gavėjo bei siuntėjo informacijos negalima – Siųsk pigiau jums pateiks specialius sugeneruotus dokumentus su brūkšniniais kodais identifikuojančius siuntą, todėl svarbu užklijuoti paruoštą dokumentą.

Kokių duomenų reikia siunčiant siuntą į Norvegiją?

Pasirinkus Siųsk pigiau paslaugas, kaip ir siunčiant į bet kurią kitą šalį, užsisakydami paslaugą būsite paprašyti nurodyti savo bei siuntos gavėjo adresus, kontaktinius telefono numerius ir kitą būtiną informaciją.

Sklandžiai siuntos iš Lietuvos į Norvegiją kelionei turėsite užpildyti ir specialią, muitinei skirtą sąskaitą. Čia turėsite aiškiai ir konkrečiai apibūdinti savo siuntos turinį, įvardindami konkrečius pakuotėje esančius daiktus. „Dovana“, „asmeninis daiktas“, „prekė“ – per platūs aprašymai. Taisyklingai užpildyta siuntos deklaracija leis optimizuoti pristatymo laiką, kadangi kilus klausimų dėl siuntoje esančių daiktų, siuntinys gali būti užlaikomas muitinėje. 

Į kuriuos Norvegijos miestus Siųsk pigiau pristato siuntas?

Ilgametę patirtį sukaupusi Siųsk pigiau partnerių kurjerių komanda pasirūpins, kad Jūsų prekė pasiektų net ir atokiausią Norvegijos kampelį. Taigi nesirūpinkite, jeigu Jūsų artimieji ar draugai gyvena atokiau nuo didžiųjų Oslo, Bergeno, Trondheimo, Stavangerio ar Drameno miestų. Siuntos bus pristatytos ir į tarp fiordų išsibarsčiusias salas, ir į už poliarinio rato esančius miestelius – garantuojame, jog sklandi ir greita siuntos kelionė, maršrutu „Lietuva–Norvegija“, mūsų pristatymo partneriams yra lengvai perkandamas riešutėlis.


Populiariausi miestai Norvegijoje

Siuntos į Oslą
Siuntos į Bergeną
Siuntos į Trondheimą

Populiariausios siuntų pristatymo kryptys Europoje

Siuntų pristatymas į Albaniją Siuntų pristatymas į Estiją Siuntų pristatymas į Liuksemburgą
Siuntų pristatymas į Andorą Siuntų pristatymas į Graikiją Siuntų pristatymas į Makedoniją
Siuntų pristatymas į Austriją Siuntų pristatymas į Islandiją Siuntų pristatymas į Slovakiją 


Dažniausiai užduodami klausimai

Norint užsisakyti siuntos į Norvegiją pervežimo paslaugą pirmą kartą, Jums reikia užsiregistruoti Siųsk pigiau. Tą paprastai padarysite, paspaudę Registruotis ir atsidariusioje anketoje suvedę visą prašomą informaciją. Sėkmingai užsiregistravus, kainos skaičiuoklėje suveskite visus reikiamus duomenis ir išsirinkite Jums tinkamiausią pasiūlymą.

Siuntimo paslaugą į Norvegiją užsisakyti Siųsk pigiau platformoje itin paprasta. Vos kelių mygtukų paspaudimu kainų skaičiuoklė pateiks skirtingų kurjerių pasiūlymus vienoje vietoje. Nesvarbu, kurį vėžėją pasirinksite, siuntimo paslaugos kokybė užtikrinta. Visoms Siųsk pigiau siuntoms suteikiamas unikalus sekimo numeris, todėl siuntos kelionę galėsite stebėti realiu laiku. O kad jaustumėtės ramūs, siuntoms, kurių vertė neviršija 100 Eur, taikomas nemokamas draudimas.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti