Siuntos į Islandiją

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Skubus siuntos pristatymas

Naršote internete ieškodami, kas gali greitai pristatyti Jūsų siuntą į Islandiją? Jūsų paieškos jau baigėsi. Mūsų greitieji kurjeriai – DHL, TNT, FedEx, LP EXPRESS, DPD, VENIPAK, GLS ir kiti – pasirūpins, kad Jūsų siunta Islandiją pasiektų per 1 - 2 darbo dienas. Pamirškite laikus, kai siuntos keliaudavo savaitėmis ar net mėnesiais. Su Siųsk pigiau siuntų pristatymas tapo greita ir nebrangia paslauga.

Papildomas draudimas

Siųsk pigiau užsakomos siuntų pristatymo paslaugos yra draudžiamos standartiniu draudimu, tačiau suprasdami, kad siunta gali būti brangi ne tik finansiniu, bet ir moraliniu aspektu, suteikiame galimybę ją drausti papildomai. Tą galite padaryti pildydami užsakymą. Tad su Siųsk pigiau jauskitės visiškai ramūs dėl savo siuntos į Islandiją pristatymo – viskuo pasirūpinsime mes!

Tad užsisakykite dabar ir jau rytoj nustebinkite giminaitį ar draugą lauktuvėmis tiesiai iš Lietuvos!


Populiariausi miestai Islandijoje

Siuntos į Reikjaviką
Siuntos į Koupavogurą
Siuntos į Habnarfjordurą

Populiariausios siuntų pristatymo kryptys Europoje

Siuntų pristatymas į Austriją Siuntų pristatymas į Maltą Siuntų pristatymas į Vatikaną
Siuntų pristatymas į Belgiją Siuntų pristatymas į Portugaliją Siuntų pristatymas į Slovėniją
Siuntų pristatymas į Kiprą Siuntų pristatymas į Prancūziją Siuntų pristatymas į Nyderlandus 


Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntos pristatymas į Islandiją priklauso nuo pasirinktos paslaugos tipo ir siuntėjo buvimo vietos. Siuntas keliaujančias iš Lietuvos kurjeriai vidutiniškai pristato per 1-3 d. d., pasirinkus Express pristatymo paslaugą. Jeigu siunta į Islandiją keliauja iš šalių, kurios nėra Europos Sąjungoje, siuntimas gali užtrukti šiek tiek ilgiau dėl muitinės formalumų procedūrų, kurios nėra įtrauktos į vidutinį pristatymo terminą. Siųsk pigiau kainų skaičiuoklėje matysite vidutinį pristatymo terminą. Norėdami sužinoti tikslesnį Jūsų siuntos pristatymo terminą, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus.

Norint užsisakyti siuntos į Islandiją pervežimo paslaugą pirmą kartą, Jums reikia užsiregistruoti. Tą paprastai padarysite, paspaudę Registruotis ir atsidariusioje anketoje suvedę visą prašomą informaciją. Sėkmingai užsiregistravus, kainos skaičiuoklėje suveskite visus reikiamus duomenis ir išsirinkite Jums tinkamiausią pasiūlymą.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti