Siuntos į Albaniją

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Geriausi kurjerių pasiūlymai

Ilgametis bendradarbiavimas su visame pasaulyje žinomomis greitųjų kurjerių tarnybomis leido ištobulinti siuntų pristatymus visame pasaulyje. Mūsų partneriai - vežėjai, gerą reputaciją pelnę dėka puikaus klientų aptarnavimo, itin greito pristatymo bei patikimumo, todėl Jūs nedvejodami galite pasirinkti bet kurį iš jų, žinodami, jog šios siuntų tarnybos padarys viską, kad siuntas į tikslo vietą pristatytų saugiai ir per nustatytą laikotarpį.

Greitas siuntos pristatymas

Siųsk pigiau svetainėje mes Jums pateiksime geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį siuntos į Albaniją pasiūlymą. Nesijaudinkite, jei pamiršote išsiųsti svarbius dokumentus verslo partneriui. Nuvešime juos į Albaniją per 1 - 2 darbo dienas. Jums tereikia apsilankius Siųsk pigiau svetainėje užsisakyti paslaugą, supakuoti siuntą (pakavimo patarimus rasite čia) ir laukti atvykstančio kurjerio. Visos Siųsk pigiau paslaugos yra nuo durų iki durų, tai reiškia, kad kurjeris Jūsų siuntinį paims Jums patogiu laiku nurodytoje vietoje ir pristatys jį tiesiai draugui į rankas.

Garantuotas siuntos sekimas

Nerimaujate, kad siuntos, keliaudamos į tokias atokias vietoves kaip Albanija gali pasimesti? O galiausiai, kad ir pasieks Albaniją, tarp daugybės miestų ir miestelių nebus pristatytos nurodytam gavėjui? Siųsk pigiau Jums siūlo siuntų kelio sekimo priemonę. Užsakius siuntos į Albaniją pervežimą, Jums bus suteiktas unikalus siuntos sekimo numeris, kurį suvedę Siuskpigiau.lt svetainės laukelyje Sekti siuntą, galėsite bet kuriuo paros metu sužinoti, kur yra Jūsų siunta. Todėl užsakykite, o visą kita patikėkite mums. Pasirinkus Siųsk pigiau  – Jūsų siuntinys bus patikimose rankose.


Populiariausi miestai Albanijoje

Siuntos į Tiraną
Siuntos į Duresį
Siuntos į Vliorį

Populiariausios siuntų pristatymo kryptys Europoje

Siuntų pristatymas į Airiją Siuntų pristatymas į Suomiją Siuntų pristatymas į Moldovą
Siuntų pristatymas į Ispaniją Siuntų pristatymas į Baltarusiją Siuntų pristatymas į Slovėniją
Siuntų pristatymas į Maltą Siuntų pristatymas į Italiją Siuntų pristatymas į Rusiją
 


 


Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntos pristatymas į Albaniją priklauso nuo pasirinktos paslaugos tipo ir siuntėjo buvimo vietos. Siuntas keliaujančias iš Lietuvos kurjeriai vidutiniškai pristato per 1-3 d. d., pasirinkus Express pristatymo paslaugą. Albanija nepriklauso Europos Sąjungai, tad siuntimas gali užtrukti šiek tiek ilgiau dėl muitinės formalumų procedūrų, kurios nėra įtrauktos į vidutinį pristatymo terminą. Siųsk pigiau kainų skaičiuoklėje matysite vidutinį pristatymo terminą. Norėdami sužinoti tikslesnį Jūsų siuntos pristatymo terminą, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus.

Norint užsisakyti siuntos į Albaniją pervežimo paslaugą pirmą kartą, Jums reikia užsiregistruoti. Tą paprastai padarysite, paspaudę Registruotis ir atsidariusioje anketoje suvedę visą prašomą informaciją. Sėkmingai užsiregistravus, kainos skaičiuoklėje suveskite visus reikiamus duomenis ir išsirinkite Jums tinkamiausią pasiūlymą.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti