FEDEX siuntos

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

FedEx siuntoms taikomi pakavimo reikalavimai

Siuntų pakuotės privalo atitikti reikalavimus ir būti suderinamos su standartiniais procesais, nekelti rizikos įrangai, personalui ir kitiems siuntiniams. Nestandartiniai siuntiniai turi būti tvarkomi rankiniu būdu siekiant užtikrinti, kad jie neužkliūtų už konvejerių, neužblokuotų nuleidžiamųjų vamzdžių ar pavažų, nesugadintų rūšiavimo įrangos ir kitų siuntinių.

Siuntoms, kuriose bent vienas paketas ar siuntinys neatitinka numatytų reikalavimų gali būti taikomas papildomas mokestis už specialųjį tvarkymą (40 Eur/siuntai).

Reikalavimų neatitinkančių pakuočių pavyzdžiai:
• Ne visiškai telpa į išorinę talpyklą ar pakuotę;
• Yra įdėtas į išorinę talpyklą ar pakuotę, kuri nėra pagaminta iš gofruoto kartono (įskaitant metalą, medį, tekstilę, odą, kietą plastiką, minkštą plastiką ar polistireninį putplastį, pavyzdžiui, poroloną);
• Yra įdėtas į išorinę talpyklą ar pakuotę, kuri apvyniota plėvele;
• Yra apvalus ar cilindro formos (įskaitant siuntimo tūtas, skardines, kibirus, statines, padangas, būgnus, kubilus);
• Yra apvyniotas metaline, plastikine ar tekstiline danga arba yra su ratais (pvz., dviratis), ratukais, rankenomis ar dirželiais, įskaitant siuntinius, kurių išorinis paviršius apvyniotas laisvai, arba išsikišęs siuntinio turinys;
• Gali kliūti arba sugadinti kitus siuntinius arba rūšiavimo sistemą.


 

Tinkamo pakavimo pavyzdžiai

Siekiant saugiai supakuoti siuntas ir išvengti papildomų mokesčių, rekomenduojame, kad jos:
• Būtų supakuotos į tvirto gofruoto kartono dėžės;
• Didesnio svorio siuntos būtų papildomai sutvirtintos gofruoto kartono plokštėmis pakuotės viduje;
• Dėžėje esančios pakuotės būtų atskirtos viena nuo kitos užpildu (putų granulėmis, oro pagalvėlėmis, tvirtu popieriumi ir pan.);
• Trapūs daiktai būtų papildomai apsaugoti didesniu užpildo kiekiu, kuris apsaugotų siunčiamą daiktą nuo galimų smūgių;
• Buteliai ir kiti dūžtantys siuntiniai būtų tinkamai supakuoti, atskiriant juos vieną nuo kito, individualiai supakuojant į neprabėgančias pakuotes ir naudojant drėgmę sugeriančias medžiagas. Daugiau pakavimo patarimų galite rasti čia.

FedEx PAK paslauga 

Ši paslauga išskirtinė tuo, kad galime pasiūlyti itin patrauklias siuntimo kainas į Jungtines Amerikos Valstijas, Kanadą, Australiją ar kitas tolimąsias ne Europos sąjungos šalis. 

Ką svarbu žinoti apie šią paslaugą?

  • Maksimalūs pakuotės išmatavimai 39 cm x 29 cm x 10 cm. Maksimalus pakuotės svoris 2,5 kg; 
  • Siuntimas galimas tik specialiose FedEx pakuotėse, kurias suteiksime Jums nemokamai; 
  • Užsisakius šią paslaugą, siuntas reikia pristatyti į Siųsk pigiau biurą Kaune arba Vilniuje. Jeigu neturite galimybės fiziškai pristatyti siuntos, galite užsisakyti persiuntimo į Siųsk pigiau biurą paslaugą, dėl šios paslaugos susisiekite su verslo skyriumi el. paštu verslas@siuskpigiau.lt.

Reikia išsiųsti tarptautinę siuntą, tačiau negalite apsispręsti, kurį kurjerį pasirinkti?

Viena iš Siųsk pigiau rekomendacijų – FedEx – greitųjų kurjerių siuntų siuntimas ir pristatymas. Užsisakydami tiesioginio siuntų siuntimo FedEx paslaugą Jūs ne tik sutaupysite, bet ir turėsite galimybę sekti siuntos maršrutą realiuoju laiku. Naudojantis Siųsk Pigiau svetaine, Fedex kurjerį galite užsisakyti renkantis tiesioginio siuntimo paslaugas tarp užsienio šalių bei pateikiant importo užsakymus į Lietuvą.

Jeigu Jūs ieškote greitų, patikimų ir pigesnių siuntų pristatymo paslaugų, tuomet nedvejodami užsisakykite FedEx skubių siuntų gabenimo paslaugas Siųsk pigiau svetainėje.

Kodėl verta?

  • Jei pasirinksite Express pristatymą, Jūsų siuntos adresatą pasieks vos per 1-2 darbo dienas.
  • Galėsite jaustis ramūs, nes užsisakius Siųsk pigiau paslaugą, Jums bus suteiktas unikalus siuntos sekimo kodas, kurį suvedę "Siuntų paieška" laukelyje, matysite išsamų siuntos kelio aprašymą ir buvimo vietą bet kuriuo paros metu.
  • Nemokamai apdrausime visas Jūsų siuntas, kurių vertė iki 100 €.
  • Greitasis kurjeris paims ir pristatys Jūsų siuntą nuo durų iki durų (išskyrus FedEx PAK paslaugą). Viskas, ko reikia – nurodyti Jums patogią vietą ir laiką, kuomet jis gali atvykti.

Skaičiuokite FedEx siuntos pristatymo kainą jau dabar ir mūsų pažadais įsitikinsite patys!Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti