FEDEX siuntos

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Reikia išsiųsti tarptautinę siuntą, tačiau negalite apsispręsti, kurį kurjerį pasirinkti?

Viena iš Siųsk pigiau rekomendacijų – FedEx – greitųjų kurjerių siuntų siuntimas ir pristatymas. Užsisakydami tiesioginio siuntų siuntimo FedEx paslaugą Jūs ne tik sutaupysite, bet ir turėsite galimybę sekti siuntos maršrutą realiuoju laiku. Naudojantis Siųsk Pigiau svetaine, Fedex kurjerį galite užsisakyti renkantis tiesioginio siuntimo paslaugas tarp užsienio šalių bei pateikiant importo užsakymus į Lietuvą.

Jeigu Jūs ieškote greitų, patikimų ir pigesnių siuntų pristatymo paslaugų, tuomet nedvejodami užsisakykite FedEx skubių siuntų gabenimo paslaugas Siųsk pigiau svetainėje.

Kodėl verta?

  • Jei pasirinksite Express pristatymą, Jūsų siuntos adrestą pasieks vos per 1-2 darbo dienas.
  • Galėsite jaustis ramūs, nes užsisakius Siųsk pigiau paslaugą, Jums bus suteiktas unikalus siuntos sekimo kodas, kurį suvedę "Siuntų paieška" laukelyje, matysite išsamų siuntos kelio aprašymą ir buvimo vietą bet kuriuo paros metu.
  • Nemokamai apdrausime visas Jūsų siuntas, kurių vertė iki 100 €.
  • Greitasis kurjeris paims ir pristatys Jūsų siuntą nuo durų iki durų (išskyrus FedEx PAK paslaugą). Viskas, ko reikia – nurodyti Jums patogią vietą ir laiką, kuomet jis gali atvykti.

FedEx PAK paslauga 

Ši paslauga išskirtinė tuo, kad galime pasiūlyti itin patrauklias siuntimo kainas į Jungtines Amerikos Valstijas, Kanadą, Australiją ar kitas tolimąsias ne Europos sąjungos šalis. 

Ką svarbu žinoti apie šią paslaugą?

  • Maksimalūs pakuotės išmatavimai 39 cm x 29 cm x 10 cm. Maksimalus pakuotės svoris 2,5 kg; 
  • Siuntimas galimas tik specialiose FedEx pakuotėse, kurias suteiksime Jums nemokamai; 
  • Užsisakius šią paslaugą, siuntas reikia pristatyti į Siųsk pigiau biurą Kaune arba Vilniuje. Jeigu neturite galimybės fiziškai pristatyti siuntos, galite užsisakyti persiuntimo į Siųsk pigiau biurą paslaugą, dėl šios paslaugos susisiekite su verslo skyriumi el. paštu verslas@siuskpigiau.lt.

Skaičiuokite FedEx siuntos pristatymo kainą jau dabar ir mūsų pažadais įsitikinsite patys!Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 10% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti