DHL siuntos

Reikia išsiųsti tarptautinę siuntą ir negalite apsispręsti kurį kurjerį pasirinkti? Viena iš Siųsk pigiau rekomendacijų - DHL siuntos - greitųjų kurjerių siuntų siuntimas ir pristatymas. Ši kurjerių kompanija yra viena iš pasaulinės rinkos lyderių tarptautinio siuntų siuntimo, gabenimo ir logistinės pramonės srityje ir siūlo patikimas siuntų pristatymo paslaugas nuo durų iki durų beveik visose pasaulio šalyse.

DHL Lietuvoje išsiskiria iš kitų greitųjų kurjerių suteikdami galimybę užsisakyti patogų, patikimą ir skubų siuntų pristatymą. Į didžiausius pasaulio miestus - Londoną, Niujorką, Čikagą ir kitus - siuntos nukeliaus vos per 1 – 2 darbo dienas. DHL suteikia galimybę pasirinkti greitosios siuntos paėmimo tipą – galite išsikviesti kurjerį paimti siuntos pageidaujamu adresu arba siuntą į kurjerio ar Siuskpigiau.lt ofisą pristatyti patys: adresų ir laikų, iki kada siuntą reikia atvežti, ieškokite čia. Užsisakydami DHL siuntų pristatymo paslaugas per Siųsk pigiau Jūs ne tik sutaupysite, bet ir turėsite galimybę sekti siuntos maršrutą realiuoju laiku.

Jeigu Jūs ieškote greitų, patikimų ir pigesnių siuntų pristatymo paslaugų, nedvejodami užsisakykite DHL skubių siuntų gabenimo paslaugas Siųsk pigiau svetainėje. Skaičiuokite siuntos pristatymo kainą jau dabar ir įsitikinkite patys.

sweed seb nord sampo nordea paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti