DHL siuntos

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Jums reikia išsiųsti tarptautinę siuntą ir niekaip negalite apsispręsti, kurį kurjerį pasirinkti? Viena iš Siųsk pigiau rekomendacijų – DHL siuntos – greitųjų kurjerių siuntų siuntimas ir pristatymas. Ši kurjerių kompanija yra viena iš pasaulinės rinkos lyderių tarptautinio siuntų siuntimo, gabenimo ir logistinės pramonės srityje. Ji siūlo Jums patikimas ir operatyvias siuntų pristatymo paslaugas nuo durų iki durų beveik visose pasaulio šalyse.

Skubios siuntos

  • DHL Lietuvoje išsiskiria iš kitų greitųjų kurjerių suteikdami galimybę užsisakyti patogų, patikimą ir skubų siuntų pristatymą. Pasirinkus Express paslaugą, į didžiuosius pasaulio miestus – Londoną, Niujorką, Paryžių ir kitus – siuntos nukeliaus vos per 1-2 darbo dienas.  
  • DHL suteikia galimybę pasirinkti greitosios siuntos priėmimo tipą – galite išsikviesti kurjerį paimti siuntos pageidaujamu adresu arba siuntą į kurjerio ar Siųsk pigiau ofisą pristatyti patys: adresų ir laikų, iki kada siuntą reikia atvežti, ieškokite čia.

Garantuotas siuntos sekimas

  • Užsisakydami DHL siuntų pristatymo paslaugas per Siųsk pigiau, po paslaugos apmokėjimo el. paštu gausite unikalų siuntos sekimo numerį, kuris leis sekti siuntos maršrutą realiuoju laiku.

Papildoma informacija

  • Visos siuntos iki 100 € bus apdraustos nemokamai, o jei siuntos vertė didesnė, užsakymo metu galėsite pasirinkti papildomą draudimą.
  • DHL siuntos pristatymo paslaugos teikiamos ne tik Europos Sąjungoje, bet ir už jos ribų, tad jei siunčiate į trečiąją šalį, pasidomėkite muitinės formalumais ir papildomais mokesčiais, kurie priklauso nuo šalies, į kurią siunčiate, įstatymų.

Jeigu Jūs ieškote greitų, patikimų ir prieinamų siuntų pristatymo paslaugų, nedvejodami užsisakykite DHL skubių siuntų gabenimo paslaugas Siųsk pigiau svetainėje. Skaičiuokite siuntos pristatymo kainą jau dabar ir įsitikinkite patys!Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti