DPD siuntos

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Jau daugiau nei du dešimtmečius Lietuvoje siuntas pristatanti siuntų pristatymo bendrovė DPD pasižymi bene labiausiai išvystytu siuntų vežimo tinklu Europoje. Kasdien kvalifikuoti įmonės specialistai, darbuodamiesi siuntų paskirstymo terminaluose,  užtikrina patikimą, paprastą ir greitą siuntų pristatymą. Per ilgametį darbą sukaupta patirtis garantuoja, kad jūsų siunta gavėją pasieks per kelias dienas.

Į kur mano siuntą pristatyti gali DPD?

DPD siuntos kelionės yra skirstomos į tris grupes – siuntas Lietuvoje, siuntas į Baltijos šalis bei siuntas į kitas Europos šalis.

Per kiek laiko mano siunta bus pristatyta?

Kaip ir bet kurios kitos siuntų bendrovės, DPD pristatymo laikas priklauso nuo to, kur pasirinkote siųsti siuntą. Gavėją Lietuvoje siunta, ją pristačius į paštomatą iki 11 val., pasieks jau kitą darbo dieną. Siuntos į Latviją bei Estiją keliauja apie 1-2 d.d. Į kitas Europos šalis, siuntos pristatomos per 3-8 d.d.

Kaip turiu supakuoti  savo siuntą?

Tinkama siuntos pakuotė yra tokia, kurios siuntos turinio neįmanoma pasiekti pakuotės nepažeidus. DPD siuntas rekomenduoja pakuoti į kartonines, tvirtas dėžutes, o likusią tuščią erdvę tarp siuntos ir įpakavimo užpildyti popieriumi, putplasčiu ar pan. Daugiau pakavimo patarimų ir reikalavimų rasite Siųsk pigiau skiltyje „Siuntinių pakavimas“.

Kiek kainuoja siuntos siuntimas per DPD?

DPD siuntos kainos priklauso nuo jų pristatymo adreso. Tikslią savo siuntos siuntimo kainą galite sužinoti pasinaudoję Siųsk pigiau kainų skaičiuokle. Joje pamatysite ne tik DPD, bet ir kitų mūsų partnerių siūlomus siuntų siuntimo įkainius.

Ar yra ribojimų siuntos dydžiui, siunčiant ją per DPD kurjerius?

DPD siuntoms yra taikomi dydžio ir svorio apribojimai. Kadangi siuntas reikia pristatyti į savitarnos terminalus, galioja maksimalūs šių terminalų išmatavimai – didžiausi galimi siuntos matmenys yra 61 cm x 44 cm x 37 cm. Maksimalus siuntos svoris – 31 kg.

Ar gali siuntos gavėjas ją atsiimti DPD savitarnos terminale?

Užsisakydami siuntos pristatymą, galite pasirinkti sau priimtiniausią būdą – ar siuntą pristatysite tiesiai žmogui nurodytu adresu, ar į artimiausią DPD terminalą ar Pickup siuntų tašką. 

Koks yra maksimalus siuntos dydis ir svoris, siunčiant ją į DPD Pickup siuntų tašką ar terminalą?

Didžiausi galimi siuntos į Pickup tašką ar terminalą išmatavimai – 61 cm x 44 cm x 37 cm. Didžiausias galimas siuntos svoris – 31 kg.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti