Siuntų pristatymas į kitas šalis

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Tarptautinės siuntos

Savo tarptautines siuntas nedvejodami galite patikėti Siuskpigiau.lt komandai. Siūlome kokybišką tarptautinį pristatymą tarp daugiau nei 220 pasaulio šalių bei Jūsų nenuvilsiantį aptarnavimą. Jums tereikia palyginti galimų siuntų pristatymo paslaugų kainas ir užsisakyti labiausiai Jūsų poreikius atitinkančią.

Muitinės formalumai

Esate naujokas naudojantis tarptautinio pristatymo paslaugomis? Nesate tikri, kaip užpildyti deklaracijas muitinei? Tiesiog užsukite į mūsų skyrelį Muitinės formalumai ar susisiekite su mūsų personalu. Ilgai netrukę sužinosite, kaip reikia taisyklingai pildyti šiuos dokumentus, kad Jūsų siunta išvengtų sulaikymo Muitinėje.

Tinkamas pakavimas

Susipažinę su šiomis tarptautinio pristatymo ypatybėmis, užtikrinkite, jog Jūsų siunta „ištvers“ kelionę. Su Jūsų pastangomis bei ilgamete mūsų greitųjų kurjerių patirtimi tai tikrai įmanoma. Patarimų ir rekomendacijų, kaip tinkamai supakuoti siuntą, ieškokite mūsų Siuntinių pakavimas skyrelyje.

Siuntų sekimas

Mūsų sistema ir visos kurjerių tarnybos, su kuriomis bendradarbiaujame, suteikia galimybę sekti siuntą, leidžiančią Jums jaustis užtikrintai net ir tuomet, kai siunta jau iškeliavusi. Užsisakę tarptautinio siuntos pristatymo paslaugą svetainėje Siuskpigiau.lt, gausite tai patvirtinantį elektroninį laišką su unikaliu siuntos numeriu. Įveskite jį į laukelį Siuntų paieška ir sistema akimirksniu pateiks visą su siunta susijusią informaciją.
 
Siuntų pristatymas į Europą
Siuntų pristatymas į JAV ir Kanadą
Siuntų pristatymas į Aziją ir Tolimuosius Rytus
sweed seb luminor revolut paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti