Siuntos į Daniją

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Danija – valstybė, kurioje niekada nebūsi daugiau nei 52 kilometrai nuo vandenyno ar jūros. Šalis, kuri turi per 440 salų, nors apgyvendintų yra viso labo 76. Jeigu skubiai prireikė išsiųsti siuntą į Daniją, nesvarbu – žemyninėje valstybės dalyje ar saloje Jūsų adresatas gyventų – Siųsk pigiau partneriai pasirūpins sklandžia ir saugia siuntos kelione.

Lietuva–Danija. Siuntinio kelione besirūpinantys kurjeriai šią kryptį ant pakuotės mato dažnai, nes Danijoje studijuoja, o vėliau ir gyvenimo kurti lieka daugybė mūsų tautiečių. Džiugu, kad jiems galime pasiūlyti patogų būdą gauti norimus daiktus iš gimtinės.  Visgi siuntos į Daniją paštu –  gal ir romantiški skambantis, bet lėtesnis būdas, nei naudojantis patikimų tarptautinių kurjerių paslaugomis.

Kodėl verta rinktis Siųsk pigiau?

Kurjerių pasiūlymai – vienoje vietoje

Bendradarbiaujame su pasaulyje lyderėmis laikomomis kurjerių tarnybomis, garsėjančiomis patikimomis siuntinių gabenimo paslaugomis nuo durų iki durų visame pasaulyje ir galime pasiūlyti kokybišką bei greitą aptarnavimą. Siuntas į didelius ir mažus Danijos miestus (Kopenhagą, Orhusą, Odensę, Alburgą, Esbjergą, Helsingorą, Randersą, Koldingą ir kitus) pristatyti gali mūsų partneriai DHL, DPD, TNT, ITELLA, GLS, FedEx, LP Express.

Patogūs atsiskaitymo būdai

Siekiame, kad kiekvieną užsakymą būtų patogu apmokėti. Už siuntų pristatymo paslaugas galima atsiskaityti per populiariausius bankus (Swedbank, SEB, Luminor ir t.t.), taip pat per PayPal sistemą. Išmaniausiems mūsų klientams bus patogu atsiskaityti ir per Apple Pay, Revolut ar Google Pay. Atsiskaitymas galimas ir apmokant išankstinę sąskaitą arba pasipildžius savo Siųsk pigiau paskyrą kreditu.

Kiek kainuoja siuntos į Daniją siuntimas?

Siuntos į Daniją kainą keliais mygtukų paspaudimais sužinosite mūsų Kainos skaičiuoklėje, o užsakyti paslaugą internetu užtruks vos kelias minutes. Jums reikia žinoti savo siuntinio duomenis (pakuotės tipą, matmenis ir svorį) bei pristatymo adresą. Kilus neaiškumams mūsų konsultantas suteiks pagalbą ir atsakys į visus rūpimus klausimus. Jeigu siuntą siunčiate pirmą kartą – siūlome 10 % nuolaidą pirmajam užsakymui, o naudojantis mūsų platforma reguliariai, kviečiame prisijungti  prie Lojalumo klubo.

Kaip teisingai supakuoti siuntą į Daniją?

Siekdami užtikrinti sklandų siuntos pristatymą, iš savo pusės turėtumėte pasirūpinti tinkama siuntinio pakuote. Pirmiausia – teisingai pasirinkite pakuotės tipą. Jų yra keturi – dokumentai, vokas, dėžė ir paletė. Pagal tai, kas sudaro Jūsų užsakymo turinį, šį tipą reikėtų rinktis atsakingai. Pvz., kelių lapų dokumentų nerekomenduojama siųsti dėžeje, nes tai itin išbrangins siuntos pristatymo kainą. Taip pat dokumentinės siuntos įprastai yra pristatomos greičiau, tad jeigu verslo partneriui į Daniją turite išsiųsti svarbius dokumentus, rinkitės būtent Jiems skirtą siuntos tipą.

Nedidelius daiktus (pvz. smulkius suvenyrus, knygas, žurnalus) drąsiai galite siųsti voke. Yra keli vokų tipai (ne tik įprasti popieriniai vokai, bet ir plastikiniai kurjeriniai vokai, vokai su paminkštinimu ir oro pagalvėmis ir t.t.), tad voką reikėtų pasirinkti pagal siunčiamą daiktą. Vokas turėtų tvirtai užsiklijuotas ir nebūti pernelyg išsipūtęs. Jeigu siuntinyje yra daiktų, turinčių aštrius kampus ir galinčių praplėšti pakuotę, vertėtų juos apsaugoti specialiomis medžiagomis. Siunta su pažeista pakuote gali būti sulaikoma siuntų paskirstymo terminaluose perpakavimui arba grąžinama siuntėjui.

Bet kokiems didesniems daiktams, kurių bendras svoris nesiekia 70 kg (pasirinkus Venipak ir LP Express – iki 30 kg), rekomenduojame rinktis dėžę. Ši turėtų būti tvirta ir nepažeista – gabenant siuntas, jos dažnai kraunamos vienos ant kitų, tad pasirinkta pakuotė turi išlaikyti kitų siuntinių svorį. Pasirinkta dėžė turėtų atitikti siunčiamų daiktų dydį. Per maža pakuotė yra lengvai pažeidžiama, o taip gali būti apgadinamas jos turinys. Pasirinkdami per didelę dėžę rizikuojate ne tik apgadinti siunčiamus daiktus (pvz. siuntą vartant), bet ir permokėti. Apskaičiuodami galutinę siuntos pristatymo kainą, kurjeriai remiasi ne tik tikruoju, bet ir tūriniu svoriu – kaina skaičiuojama pagal didesnį rodiklį. Pasitikrinti, ar tinkamai pasirinkote dėžės dydį, galite Tūrio skaičiuoklėje.

Siuntiniai, kurių svoris viršija dėžėms nurodytą svorį, arba jeigu yra siunčiamos kelios dėžės, reikėtų rinktis paletinės siuntos tipą. Palete turi pasirūpinti pats siuntėjas ir ši neturėtų būti nei per didelė, nei per maža. Daugiau informacijos apie paletinių siuntų pakavimą ir gabenimą galite rasti čia.

Siuntos į Daniją pristatymo terminas

Siuntos pristatymui galite rinktis vieną iš dviejų paslaugų.

Express (greitos siuntos) pristatymas į Daniją ir jos didžiuosius miestus, kaip kad Orhusą, Kopenhagą, Odensę, užtruks vos vid. 1-3 d.d., o pasirinkus Economy paslaugą, siuntinys bus pristatytas per vid. 3-5 d.d. Siuntos į Daniją kaina tiesiogiai lemia ir pristatymo tempą – Economy paslauga yra daug draugiškesnė kišenei.

Logistikos pasaulyje dažnai susiduriame ir su aplinkybėmis, kurios prailgina siuntos pristatymo terminus. Vienas jų – nutolusi galutinė siuntinio stotelė. Jeigu adresatą sunku pasiekti (pvz. jis gyvena kalnuose, saloje ar itin toli nuo pagrindinių miestų), pristatymas užtruks ilgiau. Norėdami sužinoti, ar Jūsų adresas priskiriamas nutolusiai vietovei, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo konsultantais.

Kaip jau minėjome, dokumentinės siuntos bus nusiųstos greičiau, o paletinės siuntos, dėl reikalingo specialaus transporto, gali būti vežamos keliomis dienomis ilgiau.

Galiausiai, siuntos pristatymo terminą gali išilginti nenumatytos aplinkybės (pvz. darbuotojų streikai, pandemija, stichijos). Apie pristatymo trikdžius dėl šių situacijų būsite informuoti.

Draudžiami siųsti daiktai

Prieš supakuodami savo tarptautinę siuntą, įsitikinkite, jog joje nėra jokių draudžiamų siųsti daiktų. Draudžiamais siųsti yra laikomi tie daiktai, kurių gabenimas yra uždraustas pagal Danijos įstatymus. Į sąrašą patenka tokie daiktai, kaip:

● aerozoliai;
● brangakmeniai ir pusbrangiai akmenys;
● pieno produktai bei kitas greitai gendantis maistas;
● dujų balionai;
● psichotropiniai vaistai;
● neįmontuotos (pavienės) oro pagalvės;
● ir kt.

Išsamų sąrašą ir visas galimas išlygas rasite svetainės skiltyje Draudžiami siųsti daiktai. Jeigu siunčiate šiame sąraše esančius daiktus, prisiimate atsakomybę susimokėti 120 Eur baudą.

Siuntos sekimas ir draudimas

Bet kuriuo daiktų pervežimo etapu galėsite jaustis saugiai – Jūsų siunta į užsienį iškeliaus turėdama registruotos siuntos statusą ir sekimo numerius. Norėdami sužinoti, kur tiksliai yra Jūsų siuntinys, sekimo numerį suveskite svetainės skiltyje Siuntų paieška. Informacija apie siuntos buvimo vietą yra pateikiama bet kuriuo tranzito etapu – nuo pat siuntos atidavimo kurjeriui iki įteikimo gavėjui.

Taip pat visus užsakymus, kurių vertė iki 100 Eur, saugo standartinis siuntos draudimas. Jeigu siunta yra didesnės vertės, rekomenduojame ją apdrausti papildomai. Svarbu pažymėti, jog dokumentams ir tokiems dalykams kaip automobilio techninis pasas, SIM kortelės, gimimo liudijimai ir kt. dokumentai, kurių vertė yra sunkiai įrodoma, joks (nei standartinis, nei papildomas) draudimas negalioja, tad rekomenduojame draudimu pasirūpinti patiems.

Siekiame, jog su Siųsk pigiau net ir skubių siuntinių pristatymas taptų greitu ir lengvu procesu. Įsitikinkite tuo patys užsisakydami siuntos „Lietuva–Danija” kelionę jau dabar.

Patarimai, kad siuntos į Daniją kainuotų mažiau

Be jokios abejonės, išleisti mažiau, bet gauti tokią pat kokybišką paslaugą, norime kiekvienas. Kaip jau užsiminta aukščiau, tą padaryti ne taip sudėtinga, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. 

Pirmas žingsnis – tinkamo dydžio siuntos į Daniją pakuotės pasirinkimas. Pažįstamas jausmas, kai taip norisi panaudoti tą jau seniai namuose besimėtančią dėžę, nors joje tilptų ir dvigubai tiek daiktų, nei planuojate siųsti? Rekomenduojame atsispirti šiam norui, nes kitu atveju tiesiogine prasme mokėsite už siunčiamą orą. Kurjeriai, pateikdami pasiūlymą įvertina ne tik pakuotės svorį, bet ir jos išmatavimus, taigi didesnis tūrinis svoris, kaip jau minėta, lems ir didesnę siuntimo kainą. Patikėkite, įsigiję tinkamo dydžio pakuotę sutaupysite daugiau, nei panaudoję jau turimą, bet netinkamų matmenų dėžę.

Antras žingsnis – optimalaus siuntimo termino pasirinkimas. Siunta į Daniją gali keliauti Express ir Economy būdu. Jei siuntimą susiplanuosite iš anksto, galėsite rinktis pastarąjį, pigesnį būdą ir taip sutaupyti. Express būdą rekomenduojame tiems nenumatytiems atvejams, kai laikas – pinigai ir laukti galimybės neturite.

Galiausiai, siuntiniai į Daniją, bet lygiai taip pat ir kitomis kryptimis Jums kainuos mažiau, jei prisijungsite prie Siųsk pigiau lojalumo klubo. Čia rasite tris lojalumo lygius: siuntofano, siuntomano ir mega siuntomano. Kuo daugiau siuntinių išsiųsite, tuo didesnę nuolaidą gausite. Daugiau informacijos apie klubą – čia. Laukiame prisijungiant prie mūsų bendruomenės!

Užsiregistruokite ir prenumeruokite Siųsk pigiau naujienlaiškį – tuomet pigios siuntos į Daniją taps dar dažnesnės, nes galėsite naudotis naujienlaiškyje paslėptais nuolaidos kodais!


Populiariausi miestai Danijoje

Siuntos į Kopenhagą
Siuntos į Orhusą
Siuntos į Odensę

Populiariausios siuntų pristatymo kryptys Europoje

Siuntų pristatymas į Slovėniją Siuntų pristatymas į Maltą Siuntų pristatymas į Švediją
Siuntų pristatymas į Ispaniją Siuntų pristatymas į Suomiją Siuntų pristatymas į Belgiją
Siuntų pristatymas į Austriją Siuntų pristatymas į Italiją Siuntų pristatymas į Čekiją 


Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntos pristatymas į Daniją priklauso nuo pasirinktos paslaugos tipo ir siuntėjo buvimo vietos. Siuntas keliaujančias iš Lietuvos kurjeriai vidutiniškai pristato per 1-3 d. d., pasirinkus Express pristatymo paslaugą. Jeigu siunta į Daniją keliauja iš šalių, kurios nėra Europos Sąjungoje, siuntimas gali užtrukti šiek tiek ilgiau dėl muitinės formalumų procedūrų, kurios nėra įtrauktos į vidutinį pristatymo terminą. Siųsk pigiau kainų skaičiuoklėje matysite vidutinį pristatymo terminą. Norėdami sužinoti tikslesnį Jūsų siuntos pristatymo terminą, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus.

Norint užsisakyti siuntos į Daniją pervežimo paslaugą pirmą kartą, Jums reikia užsiregistruoti. Tą paprastai padarysite, paspaudę Registruotis ir atsidariusioje anketoje suvedę visą prašomą informaciją. Sėkmingai užsiregistravus, kainos skaičiuoklėje suveskite visus reikiamus duomenis ir išsirinkite Jums tinkamiausią pasiūlymą.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti