Siuntos į Lichtenšteiną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Visi kurjerių pasiūlymai vienoje vietoje

Erzina siuntos pristatymo paslaugų paieškos internete? Siuskpigiau.lt svetainėje galėsite palyginti skirtingų kurjerių siūlomų paslaugų kainas vienoje vietoje bei išsirinkti tinkamiausią, taip sutaupydami savo brangų laiką, vietoj to, kad skirtingose svetainėse lygintumėte įvairių kurjerių pasiūlymus.

Patogi kainos skaičiuoklė

Siekdami palengvinti tarptautinių siuntų pervežimo užsakymą, įdiegėme nuostabią siuntų pristatymo Kainos skaičiuoklę. Jums tereikia žinoti savo siuntos į Lichtenšteiną svorį, matmenis bei gavėjo adresą ir mes nedelsiant pateiksime patikimiausių, geriausią reputaciją turinčių kurjerių pristatymo kainas.

Patikimos kurjerių tarnybos

Didžiuojamės galėdami bendradarbiauti su DHL, TNT, FedEx, LP EXPRESS, DPD, VENIPAK, GLS ir kitomis visame pasaulyje pripažintomis tarptautinėmis kurjerių tarnybomis. Visa tai tam, kad Jūs galėtumėte nedvejodami pasirinkti Jums tinkamiausią paslaugą. Puikią reputaciją šios kompanijos pelnė teikdamos aukščiausios kokybės paslaugas savo klientams, siūlydamos platų gabenimo paslaugų spektrą bei galimybę sekti siuntas. Todėl nesvarbu, kokie Jūsų ar Jūsų įmonės poreikiai ir biudžetas, Siuskpigiau.lt svetainėje Jūs gausite būtent tai, ko ir tikėjotės.


Populiariausi miestai Lichtenšteine

Siuntos į Šaną
Siuntos į Vaducą

Populiariausios siuntų pristatymo kryptys Europoje

Siuntų pristatymas į Norvegiją Siuntų pristatymas į Bosniją Siuntų pristatymas į Didžiąją Britaniją
Siuntų pristatymas į  Lietuvą Siuntų pristatymas i Airiją Siuntų pristatymas į  Prancūziją
Siuntų pristatymas į  Lenkiją Siuntų pristatymas į  Italiją Siuntų pristatymas į  Portugaliją

 

 


Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntos pristatymas į Lichtenšteiną priklauso nuo pasirinktos paslaugos tipo ir siuntėjo buvimo vietos. Siuntas keliaujančias iš Lietuvos kurjeriai vidutiniškai pristato per 1-2 d. d., pasirinkus Express pristatymo paslaugą. Jeigu siunta į Lichtenšteiną keliauja iš šalių, kurios nėra Europos Sąjungoje, siuntimas gali užtrukti šiek tiek ilgiau dėl muitinės formalumų procedūrų, kurios nėra įtrauktos į vidutinį pristatymo terminą. Siųsk pigiau kainų skaičiuoklėje matysite vidutinį pristatymo terminą. Norėdami sužinoti tikslesnį Jūsų siuntos pristatymo terminą, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus.

Norint užsisakyti siuntos į Lichtenšteiną pervežimo paslaugą pirmą kartą, Jums reikia užsiregistruoti. Tą paprastai padarysite, paspaudę Registruotis ir atsidariusioje anketoje suvedę visą prašomą informaciją. Sėkmingai užsiregistravus, kainos skaičiuoklėje suveskite visus reikiamus duomenis ir išsirinkite Jums tinkamiausią pasiūlymą.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti