Siuntų pristatymas iš Anglijos

Išaugus lietuvių emigracijos į Angliją rodikliams, ženkliai padidėjo ir siuntų pristatymo poreikis tiek Lietuvoje, tiek Anglijoje. Norite išsiųsti siuntą, tačiau baimina didelis kurjerių pasirinkimas ir nežinote nuo ko pradėti? Su Siųsk pigiau lauktuvių ar dovanų siuntimas giminaičiams ar draugams užsienyje taps maloniu procesu. Express siuntos iš Anglijos didžiųjų miestų paprastai pristatomos jau kitą darbo dieną, o neskubantiems ir norintiems sutaupyti, Siųsk pigiau siūlo standartinį Economy pristatymą žeme, kuris užtruks ilgiau, bet kainuos mažiau.  Užsukite į Siųsk pigiau ir kainos skaičiuoklėje sužinokite visus mūsų Jums teikiamus pasiūlymus. Kainos skaičiuokle naudotis itin paprasta -  nurodykite siuntos Anglija – Lietuva adresus, matmenis bei svorį, o mes Jums pasiūlysime patikimiausių kurjerių paslaugas geriausiomis kainomis. Pradžiuginkite giminaičius užsienyje jau dabar!

Norite užsisakyti prekių iš Anglijoje esančių pardavėjų, tačiau pastarieji nesiunčia jų į Lietuvą? Ne bėda. Siųsk pigiau, kartu su patikimomis ir gerai žinomomis kurjerių tarnybomis, pasirūpins Jūsų siuntos iš Anglijos pristatymu nuo durų iki durų. Jūsų rūpestis bus tik pateikti užsakymą ir jį apmokėti Siųsk pigiau svetinėje ir tuomet, savo smalsumui patenkinti, su nekantrumu sekti siuntos Anglija – Lietuva kelią. Jūsų siuntos iš Anglijos miestų Londono, Mančesterio, Liverpulio ar bet kurių kitų sunkiau pasiekiamų vietovių, bus pristatytos greitai ir saugiai.

Siuntų užsakymas paprastas ir greitas, užtrunkantis vos kelias minutes, tad apsilankykite svetainėje Siuskpigiau.lt ir jau šiandien nudžiuginkite savo giminaitį, draugą ar verslo partnerį dovanėle ar nusidžiuginkite patys save užsisakydami prekių iš Anglijos parduotuvių.
sweed seb nord sampo nordea paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti