Siuntų pristatymas iš Anglijos

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Anglijoje įsikūrus gausiai lietuvių bendruomenei, ženkliai padidėjo ir siuntų pristatymo poreikis tiek Lietuvoje, tiek Anglijoje. Būtent dėl to Siųsk pigiau komanda, bendradarbiaudama su ilgaamžę patirtį turinčiais ir išskirtine kokybe pasižyminčiais savo partneriais – greitaisiais kurjeriais – pasirūpins, kad Jūsų siuntinių giminaičiams, draugams ar verslo partneriams siuntimas būtų greitas, patogus ir už patrauklią kainą.

  • Express siuntos iš Anglijos didžiųjų miestų, tokių kaip Londonas, Birmingemas, Lidsas ar kiti, paprastai pristatomos jau kitą darbo dieną po to, kai įteikiate ją kurjeriui. Neskubantiems ir norintiems sutaupyti, Siųsk pigiau siūlo standartinį, Economy pristatymą, kuris užtruks šiek tiek ilgiau, bet kainuos mažiau.
  • Užsukite į siuskpigiau.lt svetainę ir Kainos skaičiuoklėje sužinokite visus, skirtingų kurjerių kainų pasiūlymus. Kainos skaičiuokle naudotis itin paprasta – nurodykite siuntos Anglija – Lietuva siuntėjo bei gavėjo adresus, pačios siuntos matmenis bei svorį, o mes Jums pateiksime patikimiausių kurjerių pasiūlymus už patrauklias kainas.
  • Siųsk pigiau, kartu su patikimomis ir gerai žinomomis kurjerių tarnybomis, pasirūpins Jūsų siuntiniais iš Anglijos pristatymu nuo durų iki durų. Vienintelis Jūsų rūpestis bus pateikti užsakymą ir jį apmokėti Siųsk pigiau internetinėje svetainėje, o tuomet sekti siuntos Anglija – Lietuva kelią.
  • Siuntos Siųsk pigiau platformoje nemokamai apdraudžiamos iki 100 Eur, todėl galite jaustis ramūs dėl savo siuntos kelionės iš Anglijos.

Ką svarbu žinoti siunčiant siuntas iš Anglijos?

Po pasiekto prekybos ir bendradarbiavimo susitarimo tarp Didžiosios Britanijos ir ES, nuo 2021 m. sausio 1 d. visoms siuntoms į šią šalį yra taikomos muitinės formalumų procedūros. Tai reiškia, kad nuo šiol siuntoms į/iš Anglijos, užsakymo pateikimo metu, antrame žingsnyje, privaloma pildyti “Sąskaita muitinei” skiltį. Daugiau informacijos apie siuntimą į/iš Anglijos rasite čia.

Jūsų siuntos Anglija – Lietuva  užsakymas bus paprastas ir greitas, užtrunkantis vos kelias minutes, tad išbandykite kainų skaičiuoklę mūsų svetainėje jau šiandien!

sweed seb luminor revolut paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti