Siuntos iš Anglijos į Lietuvą

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Anglijoje įsikūrus gausiai lietuvių bendruomenei, ženkliai padidėjo ir siuntų pristatymo poreikis tiek Lietuvoje, tiek Anglijoje. Būtent dėl to Siųsk pigiau komanda, bendradarbiaudama su ilgametę patirtį turinčiais ir išskirtine kokybe pasižyminčiais savo partneriais – greitaisiais kurjeriais – pasirūpins, kad Jūsų siuntinių giminaičiams, draugams ar verslo partneriams siuntimas iš UK būtų greitas, patogus ir už patrauklią kainą.

Kiek trunka siuntimas iš Anglijos į Lietuvą?

Express (skubios) siuntos iš Anglijos didžiųjų miestų, tokių kaip Londonas, Birmingemas, Lidsas, Mančesteris, Liverpulis, Notingemas, Koventris, Šefildas ar kiti, paprastai pristatomos jau kitą darbo dieną po to, kai įteikiate ją kurjeriui. Neskubantiems ir norintiems sutaupyti, Siųsk pigiau siūlo standartinį, Economy pristatymą, kuris užtruks šiek tiek ilgiau, bet kainuos mažiau.

Tiesa, svarbu pažymėti, kad nesvarbu, kurią paslaugą pasirinksite, siuntos iš Anglijos į Lietuvą pristatymo trukmę prailginti gali ir siuntinio patikra muitinėje. Tam, kad šis procesas būtų sklandus ir greitas, privalote muitinei pateikti išsamią ir tikslią siunčiamų daiktų deklaraciją. Kaip tai padaryti, rasite skiltyje „Muitinės formalumai“.

Galiausiai, siuntų vežimas iš Anglijos gali užtrukti ir dėl neplanuotų dalykų. Pvz. gavėjas gyvena nutolusioje vietovėje, su juo nepavyksta susisiekti nurodytais kontaktais, siuntą pristatančioje įmonėje vyksta streikas, pristatymą sutrukdo gamtos stichijos ir pan. Tokiu atveju apie prailgusią siuntinio kelionę būsite informuoti.

Kaip išsirinkti kurjerį?

Užsukę į siuskpigiau.lt svetainę, Kainos skaičiuoklėje sužinosite visus skirtingų kurjerių, gabenančių siuntas iš UK, kainų pasiūlymus. Kainos skaičiuokle naudotis itin paprasta – nurodykite siuntos Anglija – Lietuva siuntėjo bei gavėjo adresus (būtinai reikalingas siuntėjo UK pašto kodas), pačios siuntos dydį (matmenis ir svorį), o mes Jums pateiksime patikimų kurjerių pasiūlymus už patrauklias kainas.

Siųsk pigiau, kartu su patikimomis ir gerai žinomomis kurjerių tarnybomis (DHL, FedEx, TNT) pasirūpins Jūsų siuntos iš Anglijos į Lietuvą nuo durų iki durų pristatymu. Viskas, ką reikia padaryti – pateikti užsakymą ir jį apmokėti internetu Siųsk pigiau svetainėje, o tuomet siuntų pervežimas Anglija–Lietuva maršrutu taps jūsų pasirinkto kurjerio rūpesčiu.

Jūsų siuntos Anglija – Lietuva  užsakymas bus paprastas ir greitas, užtrunkantis vos kelias minutes, tad išbandykite kainų skaičiuoklę mūsų svetainėje jau šiandien!

Kiek kainuoja siuntimas iš Anglijos?

Greičiausias būdas sužinoti, kokia bus siuntos „Lietuva–Anglija“ kaina, yra pasinaudoti jau minėtąja Kainų skaičiuokle. Tačiau jei gauti kainų pasiūlymai netenkinta, privalote dėmesį atkreipti į kelis aspektus.

•    Skubus pristatymas kainuos daugiau. Pasinaudojus Express pristatymo paslauga, siuntos iš UK į Lietuvą nukeliauti gali jau sekančią darbo dieną, tačiau ši paslauga privers plačiau atverti piniginę. Jeigu jums svarbus mažesnės siuntos iš Anglijos kainos pasiūlymas, rinkitės Economy paslaugą. Siuntinys keliaus vid. 3–7 d. d., bet mokėsite pigiau.

•    Pasirinkote per didelę pakuotę. Ruošdami siuntą, turite pasirūpinti, kad daiktas būtų supakuotas saugiai, tačiau tai ne visuomet reiškia, kad prekes turite sudėti į dėžę. Dažnai pasitaiko atvejų, kai pakankamai smulkus daiktas yra įdedamas į neproporcingai didelę pakuotę, o preliminari pristatymo kaina verčia kilstelti antakius. Užbėgti tokiam nemaloniam scenarijui už akių galite pasinaudoję Tūrio skaičiuokle. Pateikę siuntinio matmenis (ilgis, plotis, aukštis), ekrane išvysite apskaičiuotą tūrinį svorį. Jeigu šis yra gerokai didesnis už faktinį, turėtume ieškoti kitokios, mažesnės pakuotės. Turėkite omenyje, jog kiekvienos siuntos Anglija–Lietuva kainos yra apskaičiuojamos atsižvelgiant į tai, kuris svoris – faktinis ar tūrinis – yra didesnis. Kuo mažesnis skirtumas, tuo labiau optimizuoti siuntimo kaštai.

•    Sunkios pakavimo medžiagos. Tiesa, pasitaiko ir atvejų, kai iš pažiūros nedidelis siuntinys sveria tikrai daug. Jeigu siunčiate sunkų daiktą, nieko nepakeisite, tačiau pvz. trapiems daiktams apsaugoti galite rinktis lengvesnes pakavimo medžiagas. Tvirtąjį popierių ar storą kartoną puikiai pakeis oro pagalvės arba iš krakmolo pagamintos pakavimo granulės.

Ar siuntų vežimas iš Anglijos į Lietuvą saugus?

Tam, kad patikėjus savo siuntą Siųsk pigiau nereiktų baimintis, kad siuntų gabenimas iš Anglijos bus sklandus ir sėkmingas, visiems klientams siūlome papildomas naudas.

Pirmiausia, visoms tarptautinėms ir vietinėms siuntoms Siųsk pigiau platformoje nemokamai taikomas draudimas iki 100 Eur, todėl galite jaustis ramūs dėl savo siuntinio kelionės iš UK. Jei Jūsų siunčiamo daikto vertė yra didesnė, galite rinktis ir papildomą draudimą. Bet kokiu atveju, daiktų praradimo ar apgadinimo atveju, galėsite teikti pretenziją ir atgauti sumokėtus pinigus.

Antra, kurjeriai siuntinio vežimo nepradeda tol, kol ji neužregistruojama ir negauna siuntos sekimo numerio. Naudodamiesi šiuo numeriu Siųsk pigiau svetainės skiltyje "Siuntų paieška" galite stebėti savo siuntos iš Anglijos kelionę realiu laiku: nuo durų iki durų. Tiesa, patikrinti, kur tiksliai yra jūsų siuntiniai iš Anglijos, galėsite ir tiesiogiai pasirinkto kurjerio svetainėje.

Ką svarbu žinoti siunčiant siuntas iš Anglijos?

Po pasiekto prekybos ir bendradarbiavimo susitarimo tarp Didžiosios Britanijos ir ES, nuo 2021 m. sausio 1 d. visoms siuntoms į šią šalį yra taikomos muitinės formalumų procedūros. Tai reiškia, kad nuo šiol siuntoms į/iš Anglijos, užsakymo pateikimo metu, antrame žingsnyje, privaloma pildyti „Sąskaita muitinei“ skiltį. Daugiau informacijos apie siuntimą į/iš Anglijos rasite čia.

Taip pat gali būti taikomi papildomi mokesčiai. Taip atsitinka dėl 2021 liepos 1 d. Europos Sąjungoje priimto nutarimo dėl PVM lengvatos mažos vertės siuntoms iš trečiųjų šalių panaikinimo. Visoms prekėms, įsigytoms ne EU bus taikomas importo PVM mokestis bei atliekamos elektroninės muitinės deklaracijos. Norėdami savarankiškai deklaruoti prekes iš trečiųjų šalių pirmiausiai turite užsiregistruoti BAP portale, tuomet Muitinės leidimų sistemoje pateikti prašymą suteikti EORI kodą. Kai jį turėsite, Išmaniojoje muitinės deklaracijų apdorojimo sistemoje (iMDAS) galėsite savarankiškai teikti muitinei prekių deklaracijas.

Kokių siuntų pristatymas iš Anglijos negalimas?

Kad ir kaip norėtume, negalime užtikrinti tam tikrų produktų iš Anglijos į Lietuvą pristatymo.

Svarbu pažymėti, kad iš Didžiosios Britanijos šiuo metu griežtai draudžiamas maisto ir augalinės / gyvulinės kilmės produktų siuntimas. Vienintelė išimtis taikoma tuo atveju, jei gavėjas yra juridinis asmuo ir siunčiama pasirinkus DHL kurjerį. Vis dėlto net ir šiuo atveju būtina pateikti reikalingus sertifikatus, už kuriuos atsakingas yra siuntimo paslaugos užsakovas.

Siunčiant siuntas į Angliją privaloma vadovautis ir bendruoju draudžiamų siųsti daiktų sąrašu, su kuriuo išsamiai susipažinti galite čia.

Į šį sąrašą patenka ne tik tokie pavojų galintys kelti daiktai kaip šaunamieji ginklai (taip pat vaikiškos jų imitacijos), sprogmenys ir fejerverkai, pavojingos ir degios medžiagos, psichotropinės medžiagos, bet ir receptiniai ir nereceptiniai vaistai (nes Didžioji Britanija nebepriklauso ES), pavienės baterijos ar pinigai.

Jei siunčiate daiktus iš draudžiamų daiktų sąrašo, Jums gali tekti sumokėti 120 Eur + PVM dydžio baudą.
 Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti