Siuntos iš Anglijos

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Anglijoje įsikūrus gausiai lietuvių bendruomenei, ženkliai padidėjo ir siuntų pristatymo poreikis tiek Lietuvoje, tiek Anglijoje. Būtent dėl to Siųsk pigiau komanda, bendradarbiaudama su ilgametę patirtį turinčiais ir išskirtine kokybe pasižyminčiais savo partneriais – greitaisiais kurjeriais – pasirūpins, kad Jūsų siuntinių giminaičiams, draugams ar verslo partneriams siuntimas iš UK būtų greitas, patogus ir už patrauklią kainą.

Kiek trunka siuntimas iš Anglijos į Lietuvą?

Express (skubios) siuntos iš Anglijos didžiųjų miestų, tokių kaip Londonas, Birmingemas, Lidsas, Mančesteris, Liverpulis, Notingemas, Koventris, Šefildas ar kiti, paprastai pristatomos jau kitą darbo dieną po to, kai įteikiate ją kurjeriui. Neskubantiems ir norintiems sutaupyti, Siųsk pigiau siūlo standartinį, Economy pristatymą, kuris užtruks šiek tiek ilgiau, bet kainuos mažiau.

Kaip išsirinkti kurjerį?

Užsukę į siuskpigiau.lt svetainę, Kainos skaičiuoklėje sužinosite visus skirtingų kurjerių, gabenančių siuntas iš UK, kainų pasiūlymus. Kainos skaičiuokle naudotis itin paprasta – nurodykite siuntos Anglija – Lietuva siuntėjo bei gavėjo adresus (būtinai reikalingas siuntėjo UK pašto kodas), pačios siuntos dydį (matmenis ir svorį), o mes Jums pateiksime patikimų kurjerių pasiūlymus už patrauklias kainas.

Siųsk pigiau, kartu su patikimomis ir gerai žinomomis kurjerių tarnybomis (DHL, FedEx, TNT) pasirūpins Jūsų siuntinių iš Anglijos pristatymu nuo durų iki durų. Vienintelis Jūsų rūpestis bus pateikti užsakymą ir jį apmokėti internetu Siųsk pigiau svetainėje, o tuomet sekti siuntos Anglija – Lietuva kelią.

Jūsų siuntos Anglija – Lietuva  užsakymas bus paprastas ir greitas, užtrunkantis vos kelias minutes, tad išbandykite kainų skaičiuoklę mūsų svetainėje jau šiandien!

Ar siuntimas iš UK į Lietuvą saugus?

Tam, kad patikėjus savo siuntą Siųsk pigiau nereiktų baimintis, kad jos gabenimas bus sėkmingas, visiems klientams siūlome papildomas naudas.

Pirmiausia, visoms tarptautinėms ir vietinėms siuntoms Siųsk pigiau platformoje nemokamai taikomas draudimas iki 100 Eur, todėl galite jaustis ramūs dėl savo siuntos kelionės iš Anglijos. Jei Jūsų siunčiamo daikto kaina yra didesnė, galite rinktis ir papildomą draudimą.

Antra, kurjeriai niekada siuntos vežimo nepradeda tol, kol ji neužregistruojama ir negauna siuntos numerio. Naudodamiesi šiuo numeriu Siųsk pigiau svetainės skiltyje "Siuntų paieška" galite stebėti savo siuntos Anglija – Lietuva kelionę realiu laiku: nuo durų iki durų.

Ką svarbu žinoti siunčiant siuntas iš Anglijos?

Po pasiekto prekybos ir bendradarbiavimo susitarimo tarp Didžiosios Britanijos ir ES, nuo 2021 m. sausio 1 d. visoms siuntoms į šią šalį yra taikomos muitinės formalumų procedūros. Tai reiškia, kad nuo šiol siuntoms į/iš Anglijos, užsakymo pateikimo metu, antrame žingsnyje, privaloma pildyti „Sąskaita muitinei“ skiltį. Daugiau informacijos apie siuntimą į/iš Anglijos rasite čia.

Kokių siuntų pristatymas iš Anglijos negalimas?

Kad ir kaip norėtume, negalime užtikrinti tam tikrų produktų iš Anglijos į Lietuvą pristatymo.

Svarbu pažymėti, kad iš Didžios Britanijos šiuo metu griežtai draudžiamas maisto ir augalinės/gyvulinės kilmės produktų siuntimas. Vienintelė išimtis taikoma tuo atveju, jei gavėjas yra juridinis asmuo ir siunčiama pasirinkus DHL kurjerius. Vis dėlto net ir šiuo atveju būtina pateikti reikalingus sertifikatus, už kuriuos atsakingas yra siuntimo paslaugos užsakovas.

Siunčiant siuntas į Angliją privaloma vadovautis ir bendruoju draudžiamų siųsti daiktų sąrašu, su kuriuo išsamiai susipažinti galite čia.

Į šį sąrašą patenka ne tik tokie pavojų galintys kelti daiktai kaip šaunamieji ginklai (taip pat vaikiškos jų imitacijos), sprogmenys ir fejerverkai, pavojingos ir degios medžiagos, psichotropinės medžiagos, bet ir receptiniai ir nereceptiniai vaistai (nes Didžioji Britanija nebepriklauso ES), pavienės baterijos ar pinigai.

Jei siunčiate daiktus iš draudžiamų daiktų sąrašo, Jums gali tekti sumokėti 120 Eur + PVM dydžio baudą.

sweed seb luminor revolut paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti