Siuntų pristatymas į Aziją ir Tolimuosius rytus

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Optimalios siuntimo kainos į Aziją ir Tolimuosius rytus

Reikia išsiųsti siuntą į Aziją? Galbūt ją parsisiųsti iš Kinijos, Honkongo ar Taivano į Lietuvą arba persiųsti tarp kelių Azijos šalių? Tai lengvai padarysite naudodamiesi Siųsk pigiau paslaugomis. Tiesiog įveskite siuntos svorį bei išmatavimus į  Kainos skaičiuoklę ir netrukus galėsite rinktis pigiausią ar kitą, labiau poreikius atitinkančią siuntos pristatymo paslaugą.

Visapusiška pagalba

Tarptautinis pristatymas nebūtinai turi būti komplikuotas. Jei nesate tikri dėl tam tikrų siuntos pakavimo ar pristatymo aspektų, negaiškite laiko veltui ieškodami atsakymų internete, tiesiog užsukite į mūsų DUK skyrelį ar susisiekite su mumis per Pagalbą gyvai. Akimirksniu gausite visą reikiamą informaciją.

Garantuotas siuntos sekimas

Žinome, jog kartais siųsdami siuntą į užsienį galite jaustis tarsi praradę kontrolę, ypač jeigu praeityje turėjote neigiamos patirties. Mes garantuojame, jog visos kurjerių tarnybos, su kuriomis bendradarbiaujame, suteiks galimybę sekti siuntą, todėl galėsite stebėti siuntos pristatymo procesą „nuo...iki“. Kad būtumėte visiškai ramūs dėl savo siuntinio, tinkamai jį supakuokite - naudingų patarimų bei iliustracijų ieškokite Siuntinių pakavimo skyrelyje.

sweed seb luminor revolut paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti