Siuntų pristatymas į Airiją

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Airija – lietuvių pamėgta šalis, į kurią pastebime vis didėjantį siuntų siuntimo skaičių. Būtent dėl to Siųsk pigiau komanda, bendradarbiaudama su savo partneriais – greitaisiais kurjeriais – siūlo greitą, patogų ir patikimą Jūsų siuntos į Airiją pristatymą nurodytu adresu, tiesiai gavėjui į rankas. Visai nesvarbu, ar siunta keliauja į Dubliną, Korką, Golvėjų ar bet kurį kitą atokesnį Airijos miestelį, ji bus pristatyta greitai ir patikimai.

Patogūs įrankiai svetainėje

  • Siuntos į Airiją užsakymas svetainėje Siuskpigiau.lt yra patogus ir greitas dėl naujai įdiegtų vartotojo įrankių. Siūlome pasinaudoti Kainos ir Tūrio skaičiuoklėmis, į kurias suvedę tikslius savo siuntos duomenis, pamatysite skirtingų kurjerių siuntimo pasiūlymus – išsirinkite sau tinkamiausią!
  • Galite papildyti savo paskyros kreditą norima suma, ir Jums nereiks kaskart siunčiant siuntą atlikti naujo mokėjimo: reikiama suma bus automatiškai išskaičiuojama iš paskyros kredito.
  • Siųsk pigiau svetainėje mes siūlome Jūsų siuntos maršrutu Lietuva – Airija pristatymą vos per vieną ar kelias darbo dienas. Skubantiems siūlome išmėginti Express pristatymo paslaugą, o jei pristatymo terminui  griežtų reikalavimų neturite, užsisakykite Economy paslaugą, kuri padės sutaupyti. Kad siuntos pristatymas būtų sklandus, rekomenduojame pasidomėti draudžiamais siųsti daiktais, kurių sąrašą rasite čia.
  • Savo siuntos į Airiją kelionę galėsite stebėti realiuoju laiku – mūsų arba pasirinko kurjerio (DHL, TNT, FedEx, VENIPAK, DPD, LP EXPRESS, GLS) internetinėje svetainėje. Daugiau informacijos apie tai – čia.
  • Jei turėsite klausimų, užsukite į DUK skyrelį arba kreipkitės į Pagalbą gyvai.

Jūsų siuntiniai į Airiją gali nustebinti ne tik šioje šalyje gyvenančius draugus, gimines ar pažįstamus, bet ir verslo partnerius, tad sužinokite Siųsk pigiau siūlomas kainas ir užsisakykite siuntos gabenimo paslaugą jau dabar, Siųsk pigiau svetainėje!

sweed seb luminor revolut paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti