Siuntos į Airiją

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Siuntų pristatymas į Airiją

Airija, kuri dažnai vadinama smaragdine sala, tokį pavadinimą gavo ne atsitiktinai. Tiek žalumos, paklajoti kviečiančios gamtos ir nors dažnai drėgno, bet vis tik švelnaus oro visuma palieka gilų įspūdį tiek vietinių, tiek šioje saloje apsilankiusių svečių gyvenimuose. Galbūt dėl šios žalios spalvos gausos ir šalies simboliu pasirinktas dobilas?

Airija – taip pat ir lietuvių pamėgta šalis, į kurią pastebime vis didėjantį siuntų siuntimo skaičių. Būtent dėl to Siųsk pigiau komanda, bendradarbiaudama su savo partneriais – greitaisiais kurjeriais – siūlo greitą, patogų ir patikimą Jūsų siuntos iš Lietuvos į Airiją pristatymą nurodytu adresu, tiesiai gavėjui į rankas. Visai nesvarbu, ar siunta keliauja į Dubliną, Korką, Limeriką, Golvėjų, Voterfordą ar bet kurį kitą atokesnį Airijos miestelį, ji bus pristatyta greitai ir patikimai.

Kokiais įrankiais galiu naudotis Siųsk pigiau svetainėje?

Greitos siuntos į Airiją užsakymas svetainėje Siuskpigiau.lt yra patogus ir nesudėtingas dėl naujai įdiegtų vartotojo įrankių. Siūlome pasinaudoti Kainos ir Tūrio skaičiuoklėmis, į kurias suvedę tikslius savo siuntinio duomenis, pamatysite skirtingų kurjerių siuntimo pasiūlymus – išsirinkite sau tinkamiausią!

Siūlome ir gausybę skirtingų užsakymo apmokėjimo galimybių. Galite papildyti savo paskyros kreditą norima suma, ir Jums nereikės kaskart siunčiant siuntą atlikti naujo mokėjimo: reikiama suma bus automatiškai išskaičiuojama iš paskyros kredito. Mokėjimą internetu galite atlikti ir naudodamiesi visais populiariausiais bankais (SEB, Swedbank, Citadele, Luminor, Šiaulių banku), taip pat Revolut ir PayPal sistemomis, kredito ar debeto kortelėmis.

Kiek kainuoja siuntos į Airiją siuntimas?

Siuntos į Airiją kaina priklauso nuo to, kokį siuntimo būdą pasirinksite.

Siųsk pigiau svetainėje mes siūlome Jūsų siuntos maršrutu Lietuva – Airija pristatymą vos per vieną ar kelias darbo dienas. Skubantiems siūlome išmėginti Express pristatymo paslaugą, o jei skubios siuntos paslauga Jums neaktuali, užsisakykite Economy siuntimo variantą. Pasirinkus jį, siuntimo paslauga kainuos dar pigiau.

Antras labai svarbus veiksnys, lemiantis siuntimo kainą  – siuntinio dydis (jos matmenys ir svoris). Visuomet akcentuojame, kaip svarbu pasirinkti tinkamą siuntinio pakuotę tam, kad gautumėte optimalią kainą. Jūsų patogumui sukurtoje Siųsk pigiau Tūrio skaičiuoklėje galite pasitikrinti savo siunčiamos siuntos tūrinį svorį.

Skaičiuojant pristatymo kainą beveik visi kurjeriai atsižvelgia, kuris iš 2 rodiklių: realus ar tūrinis siuntinio svoris didesnis ir kainos skaičiavimui naudoja didesnįjį. Todėl jei suvedę duomenis į skaičiuoklę matote, kad tūrinis svoris ir Jūsų atveju didesnis už realųjį, galbūt pavyktų rinktis siunčiamam daiktui mažesnę pakuotę? Tokiu būdu ne tik užtikrintumėte didesnį Lietuva – Airija siuntos saugumą vežimo metu, bet ir sutaupytumėte.

Galiausiai, siuntimo kaina priklauso ir nuo to, kokia transporto priemone ji bus gabenama. Siuntų vežimas į Airiją automobiliu ar laivu užtruks ilgiau, nei kelionė lėktuvu, bet ir kainuos mažiau. Taip pat toks gabenimo būdas – gerokai draugiškesnis gamtai, nes palieka mažesnį CO2 pėdsaką. Taigi, pigios siuntos į Airiją naudingos ne tik Jums, bet ir aplinkiniams!

Kaip tinkamai supakuoti siuntą?

Kadangi siunčiate tarptautinę siuntą, pasirūpinkite tinkamu jos supakavimu. Ji turi atlaikyti ilgą kelionę, kol iš Lietuvos pasieks Dubliną, Talagtą, Svordsą, ar Droedą.

Jei siunčiamą objektą pakuojate į dėžę, ji turi būti tvirtomis sienelėmis, pagaminta iš standaus kartono. Jei dėžę naudojate ne pirmą kartą, prieš siųsdamį įsitikinkite, kad ji nenusidėvėjusi, kad nuo jos nuplėšti visi lipdukai ir kurjeriui nekils klausimų, kuris lipdukas naujausias.

Siunčiant taip pat galima naudoti specialią kurjerių pakuotę, voką ar voką su burbuline plėvele, jei siuntinys nėra didelis. Kaip minėjome anksčiau, svarbiausia, kad pakuotės dydis atitiktų siunčiamo daikto dydį. Tinkamas pakuotės dydis padeda užtikrinti, kad siuntos Lietuva – Airija pasieks tikslą nepažeistos (dėžė nesugniuš ir nesuplyš).

Kaip pakuoti trapius daiktus?

Jei Jūsų siuntinys į Airiją – dūžtantis ir trapus, rekomenduojame siunčiamiems daiktams rinktis tvirtą dėžę gofruoto kartono sienelėmis ir objektą į vidų dėti taip, kad jis neliestų dėžės kraštų. Tuščią vietą užpildykite putos ar kukurūzų granulėmis, burbuline plėvele. Svarbu, kad daiktas dėžėje negalėtų judėti.

Ant pakuotės užklijuokite ženklą „rodyklė aukštyn“, kad siunta nebūtų vartoma. Taip pat nepakenks ir ženklas „Fragile“ (Trapus), rodantis, kad su siunta reiktų elgtis atsargiau.

Svarbu paminėti, kad nors visoms su Siųsk pigiau siunčiamoms siuntoms, kurių vertė iki 100 Eur (ir siunčiamoms į užsienį ir Lietuvoje), galioja nemokamas draudimas, siųsdami vertingesnius daiktus galite pasirinkti papildomą draudimą, kuris padengtų visą objekto vertę.

Ko siųsti į Airiją negalima?

Nors Airija priklauso ES, todėl daugelis galiojančių siuntimo taisyklių yra tokios pat, kaip visoje Europos Sąjungoje, tam, kad siuntos pristatymas būtų sklandus, rekomenduojame pasidomėti draudžiamais siųsti daiktais. Išsamų jų sąrašą rasite čia.

Į šį sąrašą patenka ne tik akivaizdų pavojų keliantys daiktai (ginklai ar sprogiosios medžiagos), bet ir visi pinigai bei jų ekvivalentai, kredito ir išankstinio mokėjimo kortelės, banko čekiai, akcijos, obligacijos ir vekseliai, dovanų kortelės, renginių ir loterijos bilietai, aktyvuotos SIM kortelės mobiliesiems telefonams.

Jei daiktas yra įvardintas draudžiamų siųsti daiktų sąraše, o Jūs vis tiek jį siunčiate, Jums gali tekti sumokėti 120 Eur baudą, nesvarbu, kurie siuntų vežėjai į Airiją pasirinkti. Daiktams iš šio sąrašo taip pat negalioja siuntinio draudimas.

Kaip žinoti, kur mano siunta šiuo metu?

Po užsakymo apmokėjimo Jūsų siunta yra užregistruojama ir jai suteikiamas siuntos numeris. Su šiuo numeriu savo siuntos į Airiją kelionę galėsite stebėti realiuoju laiku – mūsų arba pasirinko kurjerio (DHL, TNT, FedEx, VENIPAK, DPD, LP EXPRESS, GLS) internetinėje svetainėje. Daugiau informacijos apie tai – čia.
 

Jei turėsite papildomų klausimų, užsukite į DUK skyrelį arba kreipkitės į Pagalbą gyvai, Siųsk pigiau klientų aptarnavimo vadybininkės greitai ir kvalifikuotai atsakys į visus iškilusius klausimus, kad siuntų gabenimas į Airiją būtų paprastas ir sklandus.

Jūsų siuntiniai į Airiją gali nustebinti ne tik šioje šalyje gyvenančius draugus, gimines ar pažįstamus, bet ir verslo partnerius, tad sužinokite Siųsk pigiau siūlomas kainas ir užsisakykite siuntos gabenimo paslaugą jau dabar, Siųsk pigiau svetainėje!


Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntos pristatymas į Airiją priklauso nuo pasirinktos paslaugos tipo ir siuntėjo buvimo vietos. Europos šalis ir didžiuosius pasaulio miestus siuntiniai iš Lietuvos vidutiniškai pasiekia per vid. 1-3 d. d., pasirinkus Express (skubios siuntos į Airiją) pristatymo paslaugą. Siųsk pigiau kainų skaičiuoklėje matysite vidutinį pristatymo terminą. Norėdami sužinoti tikslesnį pristatymo terminą, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus, atsakysiančius į klausimus dėl Jūsų siuntos į Airiją paštu ar telefonu – kaip Jums patogiau!

Norint užsisakyti siuntos į Airiją pervežimo paslaugą pirmą kartą, Jums reikia užsiregistruoti. Tą paprastai padarysite, paspaudę Registruotis ir atsidariusioje anketoje suvedę visą prašomą informaciją. Sėkmingai užsiregistravus, kainos skaičiuoklėje suveskite visus reikiamus duomenis ir išsirinkite Jums tinkamiausią pasiūlymą: siuntų siuntimas į Airiją iš tiesų gali būti toks paprastas.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti