Siuntų pristatymas į Airiją

Pastaruoju metu didėjant lietuvių emigracijai į Airiją, kartu didėja ir siuntų pervežimo poreikis tiek Lietuvoje, tiek Airijoje. Jūsų siuntos į Airiją dėka mūsų partnerių - greitųjų kurjerių - bus pristatytos Jūsų nurodytu adresu tiesiai gavėjui į rankas. Nesvarbu, ar siunta keliauja į Dubliną, Korką, Golvėjų ar bet kurį kitą nutolusį Airijos miestelį, siuntą pristatysime. Siųsk pigiau svetainėje mes Jums siūlome siuntos Lietuva – Airija pristatymą tiesiai nuo durų iki durų. Jūsų patogumui, kurjeris siuntą paims Jūsų nurodytu adresu ir Jums patogiu metu ir ją pristatys tiesiai gavėjui.

Siuntos į Airiją užsakymas  svetainėje Siuskpigiau.lt yra patogus ir paprastas dėl naujai įdiegtų vartotojo įrankių. Siūlome pasinaudoti Kainos ir Tūrio skaičiuoklėmis, išankstiniu papildymu bei siuntos paieškos funkcija. Turėdami klausimų, užsukite į DUK skyrelį arba kreipkitės į Pagalbą gyvai.

Skubantiems siūlome išmėginti Express pristatymo paslaugą,  o jei pristatymo terminui reikalavimų neturite, užsisakykite economy paslaugą, kuri padės sutaupyti. Kad siuntos pristatymas būtų sklandus, rekomenduojame pasidomėti draudžiamais siųsti daiktais, kurių sąrašą rasite čia.

Siuntiniai į Airiją nustebins ne tik ten gyvenančius draugus, gimines ar pažįstamus, bet ir verslo partnerius, tad sužinokite kainą ir užsisakykite siuntos gabenimo paslaugą jau dabar Siųsk pigiau svetainėje!

sweed seb nord sampo nordea paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti