Siuntos į Moldovą

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Skubus siuntos pristatymas

Domina skubios siuntos į Moldovą, tačiau nerimaujate, kad kurjeris nespės pristatyti laiku? Kartu su visame pasaulyje pripažintais profesionaliais kurjeriais, pristatysime Jūsų siuntą į Moldovą per 3 darbo dienas. Pasirinkę Siųsk pigiau vežėjų teikiamas paslaugas galėsite jaustis visiškai ramūs. Bendradarbiaujame su plačiai žinomomis tarptautinėmis kurjerių tarnybomis, tokiomis kaip DHL, TNT, FedEx, LP EXPRESS, DPD, VENIPAK, GLS bei kitomis, todėl galime pasiūlyti labiausiai Jūsų poreikius atitinkančią siuntos į Moldovą pristatymo kainą ir greičiausią pristatymo terminą.

Patogi kainos skaičiuoklė

Svetainėje įdiegta kainos skaičiuoklė leis keliais paspaudimais sužinoti siuntos į Moldovą transportavimo paslaugos kainą. Jums tereikės įvesti siuntos į Moldovą matmenis, svorį bei gavėjo adresą ir Jums bus sugeneruoti keli pasiūlymai. Pasirinkite pigiausią ar bet kurį kitą labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį, iškvieskite kurjerį ir Jūsų siunta jau pakeliui į Moldovą!

Nežinote, ar teisingai supakavote siuntinį ar kaip užpildyti muitinės dokumentus? Iškilus klausimams drąsiai kreipkitės į Siųsk pigiau konsultantus per Pagalbą gyvai ir Jums bus suteikta visa reikalinga informacija.


Populiariausi miestai Moldavijoje

Siuntos į Kišiniovą
Siuntos į Tiraspolį

Populiariausios siuntų pristatymo kryptys Europoje

Siuntų pristatymas į  Rumuniją Siuntų pristatymas į Šveicariją Siuntų pristatymas i Airiją
Siuntų pristatymas į Slovakiją Siuntų pristatymas į Vatikaną Siuntų pristatymas į Andorą
Siuntų pristatymas į  Suomiją Siuntų pristatymas į  Vokietiją Siuntų pristatymas į  Austriją 


Dažniausiai užduodami klausimai

Norint užsisakyti siuntos į Moldovą pervežimo paslaugą pirmą kartą, Jums reikia užsiregistruoti Siųsk pigiau. Tą paprastai padarysite, paspaudę Registruotis ir atsidariusioje anketoje suvedę visą prašomą informaciją. Sėkmingai užsiregistravus, kainos skaičiuoklėje suveskite visus reikiamus duomenis ir išsirinkite Jums tinkamiausią pasiūlymą.

Siuntos pristatymas į Moldovą priklauso nuo pasirinktos paslaugos tipo ir siuntėjo buvimo vietos. Europos šalis ir didžiuosius pasaulio miestus siuntiniai iš Lietuvos vidutiniškai pasiekia per 1-3 d. d., pasirinkus Express pristatymo paslaugą. Jeigu siunta keliauja už Europos Sąjungos ribų, siuntimas gali užtrukti šiek tiek ilgiau dėl muitinės formalumų procedūrų, kurios nėra įtrauktos į vidutinį pristatymo terminą. Siųsk pigiau kainų skaičiuoklėje matysite vidutinį pristatymo terminą. Norėdami sužinoti tikslesnį Jūsų siuntos pristatymo terminą, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti