Siuntų tarnyba | Apie mus

2011-aisiais Lietuvoje šventėme Europos krepšinio čempionatą, Eurovizijoje traukėme C‘est ma vie, o Kaune gimė Siųsk pigiau – siuntų siuntimo platforma žmonėms, išsiilgusiems patogumo, operatyvumo ir gerų kainų.

Metai bėgo, vienus partnerius pildė kiti, o šiandien galime drąsiai teigti: Jums siūlome didžiausių ir žinomiausių pasaulyje kurjerių paslaugas ir patirtimi grįstas ekspertines konsultacijas. Siekiame būti ne tik siuntų tarnyba, bet ir geriausi Jūsų draugai, kurie visada pasiruošę padėti ir atsakyti į visus su siuntomis susijusius klausimus.

Kodėl verta rinktis Siųsk pigiau?

  • Greitas užsakymų pateikimas. Per veiklos dešimtmetį ištobulinome užsakymų pateikimo sistemą. Dabar Jums net nereikia palikti savo namų – užsakymą internetu galite pateikti vos per kelias minutes, o greitieji kurjeriai pasirūpins Jūsų siunta nuo durų iki durų.
  • Patikimi pristatymo partneriai. Kartu su mumis auga ir mūsų partnerių – greitųjų kurjerių – gretos. Šiandien siuntų pervežimo paslaugas mūsų klientams siūlo TNT, DHL, ITELLA, VENIPAK, LP EXPRESS, OMNIVA, SST, GLS, FedEx, DHL Global mail ir DPD. Skubioms Jūsų siuntoms jie siūlo Express (greitos siuntos) pristatymo paslaugą, kurią pasirinkus siunta gavėją gali pasiekti vid. per 1-3 d.d. Norime, kad būtumėte ramūs dėl savo siuntų, tad visoms joms taikome nemokamą draudimą (iki 100 Eur) bei  siuntos sekimo galimybę.
  • Kliento patogumui pritaikyti įrankiai. Klientų patogumui sukūrėme du siuntų gabenimo ir registravimo procese nepamainomus įrankius – Kainos ir Tūrio skaičiuokles. Kainos skaičiuoklė suvedus pagrindinius siuntos duomenis (siuntėjo ir gavėjo adresus bei siuntos tipą, dydį ir matmenis) leidžia pamatyti preliminarią pristatymo kainą ir išsirinkti pristatymo skubumą tenkinančią paslaugą. Tūrio skaičiuoklė leidžia Jums palyginti siuntos realų ir tūrinį (šis gaunamas suvedus siuntos matmenis) svorius. Didesnis už realųjį tūrinis svoris gali rodyti, kad siuntiniui pasirinkote per didelę pakuotę, todėl siuntimas gali atsieiti brangiau.
  • Patogios apmokėjimo galimybės. Pateiktus užsakymus galite apmokėti Jums patogiu būdu. Siūlome apmokėjimą per įvairius bankus (Swedbank, SEB, Luminor ir kt.), ir PayPal sistemą, taip pat galima atsiskaityti naudojant Revolut, GooglePay ir ApplePay. Žinoma, užsakymus galima apmokėti ir pagal išankstines sąskaitas, su kreditinėmis ir/arba debetinėmis kortelėmis. Galiausiai, galite papildyti savo Siųsk pigiau paskyrą – tokiu atveju pateikiant užsakymą apmokėjimas būna dar greitesnis.

Pagrindinė mūsų misija – laimingas klientas. Tarpininkaujame tarp Jūsų ir siuntų tarnybų užtikrindami, kad gautumėte tik kokybiškas siuntų pristatymo tiek Lietuvoje, tiek į užsienį paslaugas, kurias mūsų internetinėje svetainėje galite užsisakyti vos per kelias minutes. Mums svarbu, kad sutaupytumėte ne tik pinigus, bet ir savo laiką, todėl nuolat dirbame tam, kad vienoje vietoje rastumėte visus geriausius kurjerių pasiūlymus. Mažiau paieškų - daugiau laiko mylimiems žmonėms, daugiau laiko sau – daugiau džiaugsmo!

Asmeniniai, o gal susiję su įmone, poreikiai? Vietinė siunta, o gal tarptautinė? Siųsk pigiau – daugiau nei siuntų tarnyba, todėl mūsų paslaugos pritaikytos bet kokiems Jūsų norams!

Mindaugas Šilkūnas
Įkūrėjas
Paulius Palinauskas
Direktorius
Živilė Kaminskienė
Vykdomoji direktorėGiedrė Garjonienė
Vyr. buhalterė
Rasa Tijušaitė
Apskaitos ir skolų išieškojimo koordinatorė
Karolina Kinčinaitė
AdministratorėAugustė Vairienė
Personalo administratorė
Renaldas Strelčiūnas
Sistemų administratorius
Evaldas Tamašauskas
IT projektų koordinatoriusGiedrius Rimkus
IT projektų testuotojas

IT asistentas
Juozas Kudirka
Rinkodaros skyriaus vadovasKamilė Bybartaitė
Rinkodaros specialistė
Jurgita Vaitonytė
Klientų aptarnavimo skyriaus koordinatorė
Akvilė Mažeikė
Klientų aptarnavimo vadybininkėAurelija Jaruševičė
Klientų aptarnavimo vadybininkė
Vaida Kasauskienė
Klientų aptarnavimo vadybininkė
Diana Tadeuš
Klientų aptarnavimo vadybininkėDominyka Kovzan
Klientų aptarnavimo vadybininkė
Šarūnė Urbanskaitė
Verslo klientų vadybininkė
Joana Mendelytė
Verslo klientų vadybininkė

 

Siųsk pigiau
UAB "Technologijų era"
Įm. kodas: 300151980
PVM kodas: 100001986013
Adresas: Veiverių g. 142, 46353 Kaunas
 Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti