Apie mus

2011-aisiais Lietuvoje šventėme Europos krepšinio čempionatą, Eurovizijoje traukėme C‘est m avie, o Kaune gimė Siųsk pigiau – siuntų siuntimo platforma žmonėms išsiilgusiems patogumo, operatyvumo ir gerų kainų.

Metai bėgo, vienus partnerius pildė kiti, o šiandien galime drąsiai teigti: Jums siūlome didžiausių ir žinomiausių pasaulyje kurjerių paslaugas ir patirtimi grįstas ekspertines konsultacijas. Siekiame būti ne tik siuntų tarnyba, bet ir geriausi Jūsų draugai, kurie visada pasiruošę padėti ir atsakyti į visus su siuntomis susijusius klausimus.

Pagrindinė mūsų misija – laimingas klientas. Tarpininkaujame tarp Jūsų ir siuntų tarnybų užtikrindami, kad gautumėte tik kokybiškas siuntų pristatymo paslaugas, kurias mūsų internetinėje svetainėje galite užsisakyti vos per kelias minutes. Mums svarbu, kad sutaupytumėte ne tik pinigus, bet ir savo laiką, todėl nuolat dirbame tam, kad vienoje vietoje rastumėte visus geriausius kurjerių pasiūlymus. Mažiau paieškų - daugiau laiko mylimiems žmonėms, daugiau laiko sau – daugiau džiaugsmo!

Asmeniniai, o gal susiję su įmone, poreikiai? Vietinė siunta, o gal tarptautinė? Nesvarbu, nes mūsų paslaugos pritaikytos bet kokiems Jūsų norams!

Mindaugas Šilkūnas
Direktorius
Aurelija Valskė
Produkto vadovė
Justinė Jurova
Projektų koordinatorėGiedrė Garjonienė
Vyr. buhalterė
Živilė Kaminskienė
Projektų vadovė
Žaneta Stalmokaitė
Rinkodaros vadybininkėRasa Tijušaitė
Vadybininkė
Dovilė Staškienė
Vadybininkė
Greta Bačiliūnienė
Vadybininkė

 

Siųsk pigiau
UAB "Technologijų era"
Įm. kodas: 300151980
PVM kodas: 100001986013
Adresas: Veiverių g. 142, 46353 Kaunas

sweed seb nord sampo nordea paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti