Siuntos į Lenkiją

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Pristatymas nuo durų iki durų

Siųsk pigiau svetainėje galite greitai ir palankiomis kainomis užsisakyti siuntos iš Lietuvos į Lenkiją pristatymą. Norite nustebinti giminaitį ar draugą, gyvenantį Lenkijoje, bet nežinote kokiu būdu geriausia tai padaryti, o nuo kurjerių siūlomų paslaugų kiekio raibsta akys? Su Siųsk pigiau siuntinių pristatymas tapo greitas ir aiškus. Jūsų patogumui, mūsų kurjeriai siuntas gali pristatyti nuo durų – iki durų. Siuntą kurjeris paims nurodytu adresu patogiu metu ir pristatys ją gavėjui tiesiai į rankas Lenkijoje.

Smalsu, kiek kainuos siuntos pristatymas?

Siųsk pigiau nuolat derasi su partneriais bei ieško naujų galimybių, kad galėtų Jums pasiūlyti palankiausią kainą, kurią visuomet galite pasitikrinti Kainos skaičiuoklėje. Siuntos į Lenkiją gali būti vežamos Express arba Economy būdu. Express siuntos bus pristatytos greičiau, o Economy variantas leis sutaupyti, nes siuntos bus pristatomos šiek tiek ilgiau. Tad jei siuntos į Lenkiją  pristatymas nėra skubus, rinkitės Economy variantą, o jei gavėjas siuntą turi gauti čia ir dabar - rinkitės Express paslaugą. Siųsk pigiau svetainėje užsisakykite siuntos iš Lietuvos į Lenkiją pristatymo paslaugą ir Jūsų siunta patikimose kurjerio rankose jau pakeliui į Lenkiją!


Populiariausi miestai Lenkijoje

Siuntos į Varšuvą
Siuntos į Krokuvą
Siuntos į Lodzę

Populiariausios siuntų pristatymo kryptys Europoje

Siuntų pristatymas į Andorą Siuntų pristatymas į Islandiją Siuntų pristatymas į Šveicariją
Siuntų pristatymas į  Belgiją Siuntų pristatymas į  Graikiją Siuntų pristatymas į  Prancūziją
Siuntų pristatymas į  Bulgariją Siuntų pristatymas į  Italiją Siuntų pristatymas į  Portugaliją

 

 


Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntos pristatymas į Lenkiją priklauso nuo pasirinktos paslaugos tipo ir siuntėjo buvimo vietos. Siuntas keliaujančias iš Lietuvos kurjeriai vidutiniškai pristato per 1-2 d. d., pasirinkus Express pristatymo paslaugą. Jeigu siunta į Lenkiją keliauja iš šalių, kurios nėra Europos Sąjungoje, siuntimas gali užtrukti šiek tiek ilgiau dėl muitinės formalumų procedūrų, kurios nėra įtrauktos į vidutinį pristatymo terminą. Siųsk pigiau kainų skaičiuoklėje matysite vidutinį pristatymo terminą. Norėdami sužinoti tikslesnį Jūsų siuntos pristatymo terminą, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus.

Norint užsisakyti siuntos į Lenkiją pervežimo paslaugą pirmą kartą, Jums reikia užsiregistruoti. Tą paprastai padarysite, paspaudę Registruotis ir atsidariusioje anketoje suvedę visą prašomą informaciją. Sėkmingai užsiregistravus, kainos skaičiuoklėje suveskite visus reikiamus duomenis ir išsirinkite Jums tinkamiausią pasiūlymą.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti