Siuntų paieška

Jau dabar labai patogiai ir skirdami nedaug savo laiko siuntas galite sekti tiesiogiai mūsų arba kurjerio svetainėje. Lengvai raskite savo siuntą, kad ir kur ji būtų!

SP
DHL siuntų sekimas TNT siuntų sekimas FedEx siuntų sekimas GLS siuntų sekimas DPD siuntų sekimas
         
ITELLA siuntų sekimas VENIPAK siuntų sekimas LP EXPRESS siuntų sekimas OMNIVA siuntų sekimas DHL Global mail siuntų sekimas
         
SST siuntų sekimas USPS siuntų sekimas
DB Schenker siuntų sekimas
Lietuvos paštas siuntų sekimas  DSV siuntų sekimas 

 

Tarptautinių siuntų paieška

Tarptautinių siuntų paieška – nepamainoma paslauga bet kuriam klientui, siunčiančiam siuntą į užsienį, ypač jei ji yra vertinga arba itin skubi.

Ką siūlome jums? Išskirtinę galimybę sekti savo siuntos buvimo vietą visais jos tranzito etapais: nuo įteikimo kurjeriui iki pristatymo gavėjui. Naudodamiesi Siųsk pigiau vietinės ar tarptautinės siuntos paieška galėsite būti visiškai ramūs – Jūsų siunta gerose rankose.

Kaip vyksta tarptautinių siuntų paieška?

Siuntų sekimas mūsų svetainėje atliekamas greitai ir paprastai, naudojantis siuntų paieškos sistema. Kiekvienas registruotas siuntinys mūsų sistemoje gauna du sekimo numerius. Vienas – Siųsk pigiau užsakymo numeris (jį gausite laiške, patvirtinančiame užsakytą siuntinio pristatymo paslaugą arba rasite prisijungę prie savo paskyros „Mano užsakymai“ skiltyje), kitas – jūsų pasirinkto greitojo kurjerio sugeneruotas unikalus numeris. Siuntinių paieška pagal kodą toliau vyksta labai paprastai – kodą tereikia suvesti skiltyje „Siuntų paieška“ ir informacija apie siuntos buvimo vietą pasirodys jūsų ekrane.

Kokiais būdais galima sekti siuntą?

Siuntinio sekimas galimas dviejose skirtingose sistemose:
1.     Siųsk Pigiau svetainėje. Tikslią informaciją apie siuntinio buvimo vietą galite rasti prisijungę prie savo Siųsk pigiau paskyros. Skiltyje „Mano užsakymai“ matysite visus pateiktus užsakymus, o paspaudę ant užsakymo numerio – siuntinio buvimo vietą. Nesvarbu, siuntų sekimas užsienyje ar Lietuvoje – visa informacija bus pateikiama viename polapyje. Tiesa, jeigu siuntinio gavėjas yra užsienietis ir tarptautinės siuntos sekimas jam yra svarbus, yra galimybė informaciją apie siuntinio buvimo vietą gauti ir anglų kalba – užtenka viršutiniame dešiniajame puslapio kampe spustelti EN ikonėlę.

 2. Kurjerio svetainėje. Tai palengvina siuntų paiešką užsienyje, yra galimybė informaciją apie siuntos buvimo vietą gauti tiesiai pasirinkto kurjerio svetainėje. Tam jums bus reikalingas unikalus kurjerio sekimo numeris (jį galite matyti ir savo paskyroje, ir užsakymo patvirtinimą įrodančiame el. laiške). Kodą suvedę pasirinkto pristatymo partnerio svetainėje, ekrane pamatysite visą reikalingą informaciją. 

Registruotų siuntų sekimas

Beveik visi užsakymai, suformuojami Siųsk pigiau platformoje, garantuoja siuntiniui registruotos siuntos statusą. Tai lemia, kad šalies viduje keliaujančios ar tarptautinės siuntos paieška užsienyje tampa labai paprastu procesu. Svarbu prisiminti, jog net ir pasirinkus pristatymą Lietuvoje (pvz. iš Kauno į atokesnį Lietuvos kampelį), siuntinio sekimas bus taip pat įmanomas.

Neregistruotų siuntų sekimas

Tiesa, ne visas siuntas sekti galima. Jeigu siuntinio pristatymui užsisakėte DHL Global Mail paslaugą „be sekimo“, siuntos sekimo numeris nebus suteiktas ir, deja, jos sekti negalėsite. Tačiau šios paslaugos patrauklumas atsiskleidžia kainoje – mažagabarites siuntas iki 2kg Europos Sąjungoje galite siųsti vos nuo 4,91 eur. Norėdami gauti geriausią kainos pasiūlymą, susisiekite su Siųsk pigiau verslo klientų skyriumi.

Kurjerių ir paštomatų siuntų sekimas ir paieška

Sekti siuntą galite nepriklausomai nuo to, kaip siuntinys pasieks gavėją – lauks jo paštomato skyrelyje ar bus įteiktas tiesiai į rankas. Bet kuriuo atveju, sekimo informacijoje galėsite matyti tikslią siuntos buvimo vietą realiu metu.

 Svarbu pažymėti, jog atvejais, kai siuntinys yra pristatomas į paštomatą, durelių kodas ir kita svarbi informacija gavėjui pateikiama SMS žinute, tad itin svarbu nurodyti tikslų ir veikiantį telefono numerį. Jeigu siunta pristatoma užsienyje, reikalaujama nurodyti vietinį telefono numerį.

 Tikslūs kontaktai reikalingi ir kurjerių vykdomam pristatymui į namus. Jeigu pakuotėje nurodytas gavėjo adresas nebus tikslus, o kontaktais nepavyks susisiekti, siuntos pristatymas gali prailgti arba, galiausiai, net ir neįvykti. Kurjerių siuntų paieška užsienyje ir Lietuvoje pagal kodą leis jums matyti, jei pristatyme bus trikdžių. Pastebėję, jog siuntos pristatymas užtruko arba siuntinio pristatyti nepavyko – susisiekite su klientų aptarnavimo specialistais.

Kiek užtruks siuntos pristatymas?

Preliminarus siuntinio pristatymo terminas yra pateikiamas kiekvienam užsakymui individualiai, svarbiausius siuntos duomenis pateikus Kainų skaičiuoklėje. Norėdami sužinoti dar tikslesnį terminą, kreipkitės į Siųsk pigiau konsultantus.

Įprastai siuntos pristatymas į didžiuosius Europos miestus trunka vid. 1-3 d.d., tačiau yra įvairių išlygų, dėl kurių siuntos kelionė gali prailgti.

Nutolusi vietovė. Jeigu Jūsų arba gavėjo adresas yra nutolusioje vietovėje, t. y. adresą yra sunkiau pasiekti dėl įvairių aplinkybių (pvz. vieta yra toliau nuo didžiųjų miestų, kalnuota vietovė, sala ir pan.), siuntos gabenimas gali prailgti. Norėdami sužinoti, ar adresas yra priskiriamas nutolusiai vietovei, susisiekite su mūsų komanda pasinaudodami Pagalba gyvai funkcija.

Pasirinktas pristatymo būdas. Užsakydami siuntos pristatymo paslaugą, galite pasirinkti ir paslaugą, turėsiančią įtakos pristatymo greičiui. Visos skubios siuntos, kurios turi pasiekti adresatą kiek įmanoma greičiau, turėtų būti gabenamos renkantis Express (skubaus siuntimo) pristatymo paslaugą. Jeigu pristatymo greitis jums nėra labai aktualus, galite rinktis pigesnį – Economy būdą. Abi paslaugos Jūsų siuntai suteiks įprastas mūsų platformos garantuojamas naudas (tokias kaip siuntos sekimas užsienyje ir Lietuvoje, draudimas ir t.t.). 

Siunta siunčiama už ES ribų. Siunčiant siuntas į trečiąsias šalis, neišvengiami ir muitinės formalumai. Kadangi sunku tiksliai apskaičiuoti, kiek siunta užtruks muitinėje, šis laikas nėra įtraukiamas į bendrąjį pristatymo terminą Kainos skaičiuoklėje. Jeigu Jums reikia greitos ir sklandžios daiktų kelionės, pasistenkite kuo atidžiau užpildyti visus siuntos dokumentus, tiksliai ir išsamiai aprašykite pakuotės turinį (viena iš klaidų – abstraktūs turinio apibūdinimai, tokie kaip „dovana“, „prekės“ ir pan.). Daugiau informacijos apie muitinės formalumus ir dokumentų pildymą rasite paspaudę nuorodą.

Siunčiama paletinė siunta. Siuntos, kurių svoris viršija 70 kg (pasirinkus DHL, TNT kurjerius) ar 30 kg ir daugiau (pasirinkus Venipak, LP Express ir Omniva vežėjus) turi būti „paletizuojamos“, t.y. jas registruojant būtina pasirinkti siuntos tipą „paletė“. Tokių užsakymų paėmimui iš kliento bei pristatymui gavėjui reikalingas specialus transportas, dėl kurio iškvietimo gali prailgti pristatymo terminas. Taip pat jeigu Jūsų siunčiama paletinė siunta nebus supakuota pagal standartus, jos paimti kurjeris negalės ir būsite paprašytas paletę perpakuoti. Daugiau informacijos apie palečių siuntimą rasite paspaudę nuorodą.

Netinkamai supakuota siunta. Nesvarbu, ar siunčiate įprastą siuntą, ar paletę, didelės įtakos pristatymo trukmei turi jos įpakavimas. Netinkamai supakuotos siuntos kelionėje gali plyšti, o jos turinys gali būti sugadintas (pvz. jeigu siuntoje bus skysčių nesandarioje pakuotėje, siunta gali būti sulaikyta terminale ir perpakuojama). Atkreipkite dėmesį, kad svarbu ne tik tinkamo tipo pakuotė, bet ir pačios pakuotės dydis. Siuntinių pakavimo patarimų ieškokite skiltyje Siuntinių pakavimas.

Klaidos siuntos dokumentuose. Dar vienas svarbus žingsnis siuntos paruošime kelionei – siuntos dokumentų užpildymas. Pateikdami užsakymą internetu, kelis kartus patikrinkite, ar teisingai nurodėte siuntinio paėmimo ir pristatymo adresus, savo ir gavėjo el. paštus bei kontaktinius tel. numerius. Tiek siuntinio paėmimo, tiek pristatymo gavėjui metu, kurjeriams gali prireikti susisiekti su Jumis (pvz. paprašyti atrakinti vartus, patikslinti adresą ir pan.), o to nepavykus padaryti, siuntos kelionė gali ir neprasidėti (arba išsitęsti). Galiausiai, dokumentus reikia teisingai pritvirtinti prie siuntos. Jie turi būti tvirtai prilipinti, aiškiai matomoje vietoje.

Nepasiekiamas gavėjas. Jeigu kurjeriui nepavyks rasti gavėjo nurodytu adresu ir su juo susisiekti nurodytais kontaktais, siunta taip pat nebus pristatyta. Tokiu atveju galimas pakartotinis pristatymas kitą darbo dieną – taip pristatymo terminas taip pat bus atitolinamas.

Nenumatytos aplinkybės. Siuntos pristatymo terminas gali būti ilgesnis, jeigu siuntinio paėmimo arba pristatymo metu atsirado nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybės (pvz. streikai, blogos ir pristatymui trukdančios oro sąlygos, pandemija ir kt. jėgos).

Ar mano siunta saugi?

Nors stebėti savo siuntos į užsienį kelionę mūsų platformoje – paprasta, tačiau natūralu, jog siunčiant svarbų daiktą kyla papildomų klausimų dėl jo saugumo. Mes pasitikime solidžią patirtį logistikos srityje turinčiais kurjeriais ir žinome, jog Jūsų siunta kelionėje nuo durų iki durų yra visiškai saugi.

Tam, kad siuntos vežimo procesas Jums būtų dar ramesnis, visoms Siųsk pigiau klientų siuntoms (išskyrus siunčiamoms per DHL Global Mail), kurių vertė neviršija 100 Eur, siūlome nemokamą siuntos draudimą. Jeigu Jūsų siunta – vertingesnė, rekomenduojame užsisakyti papildomą siuntinio draudimą, kuris leis apdrausti pilną daiktų vertę.

Svarbu prisiminti, jog draudimas (tiek standartinis, tiek papildomas) negalioja siunčiant draudžiamus bei nekompensuojamus daiktus. Tokiems daiktams priskiriami maisto bei kiti greitai gendantys produktai, juvelyriniai dirbiniai (išskyrus bižuteriją), brangakmeniai ir pusbrangiai akmenys ir t.t. Išsamų sąrašą ir visą informaciją apie tai rasite skiltyje Draudžiami siųsti daiktai.

Ką daryti, jeigu mano siunta dingo?

Jeigu pastebėjote, jog siunta keliauja daug ilgiau negu įprastai arba ilgiau nei kelias dienas nėra atnaujinama siuntos sekimo informacija ir bijote, jog Jūsų siunta dingo, iškart susisiekite su Siųsk pigiau klientų aptarnavimo specialistais. Mūsų komanda padarys viską, kad Jūsų siunta būtų surasta ir tęstų savo kelionę. Primename, kad ieškoti siuntinio yra tikrai naudinga – kuo anksčiau pastebimi siuntos pristatymo sutrikimai, tuo paprasčiau galima atrasti, kuriame taške siuntinys užstrigo. 

Jeigu visgi Jūsų siunta tikrai neatsiras (tai būna tik itin retais atvejais), galėsite užpildyti pretenziją ir gauti kompensaciją už dingusią siuntą. Visą informaciją apie tai Jums suteiks mūsų konsultantai.

Kurjerių sekimo informacija

Sekimo informacija priklauso nuo pasirinktos kurjerių tarnybos bei paslaugos. Detalesnę skirtingų kurjerių sekimo informaciją rasite čia:

DHL siuntos sekimas TNT siuntos sekimas FedEx siuntos sekimas GLS siuntos sekimas DPD siuntos sekimas
ITELLA siuntos sekimas VENIPAK siuntos sekimas LP EXPRESS siuntos sekimas OMNIVA siuntos sekimas DHL Global Mail siuntos sekimas
SST siuntos sekimas DB Schenker siuntų sekimas Lietuvos paštas siuntų sekimas  DSV siuntų sekimas   


  

Siuntų kainos skaičiuoklė
Siuntos tūrio skaičiuoklė
Siuntų surinkimo vietos
Užsakymų importavimas

Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti