Siuntų paieška

SP

Siuntinių paieška (siuntinių sekimas) – nepamainoma paslauga bet kuriam klientui, siunčiančiam siuntą į užsienį, ypač jeigu ji yra vertinga arba itin skubi.

Mes siūlome jums galimybę sekti savo siuntos buvimo vietą visais jos tranzito etapais nuo įteikimo kurjeriui iki pristatymo gavėjui. Naudodamiesi Siųsk pigiau vietinių ar tarptautinių siuntų paieška, galėsite būti visiškai ramūs – Jūsų siunta gerose rankose.

Siuntų sekimas mūsų svetainėje atliekamas greitai ir paprastai, naudojantis siuntų paieškos sistema. Svetainėje paspaudę mygtuką „Siuntų paieška“ įveskite savo siuntos numerį. Jį gausite laiške, patvirtinančiame užsakytą siuntos pristatymo paslaugą arba rasite prisijungę prie savo paskyros „Mano užsakymai“ skiltyje. Įvedę siuntos numerį paieškos langelyje akimirksniu gausite visą su Jūsų siunta susijusią informaciją nuo pat jos paėmimo iki įteikimo gavėjui momento.

Registruotos siuntos sekimas mūsų svetainėje paprastas ne tik Jums, bet ir Jūsų siuntos gavėjui, net jei jis nesupranta lietuviškai! Siųsk pigiau svetainėje siuntos sekimo informacija taip pat pateikiama ir anglų kalba.

Taip pat, savo siuntos kelią galite sekti tiesiogiai pasirinkto kurjerio svetainėje paspausdami ant vėžėjo logotipo:

DHL siuntų sekimas TNT siuntų sekimas FedEx siuntų sekimas GLS siuntų sekimas DPD siuntų sekimas
         
ITELLA siuntų sekimas VENIPAK siuntų sekimas LP EXPRESS siuntų sekimas OMNIVA siuntų sekimas DHL Global mail siuntų sekimas
         
       
SST siuntų sekimas        


Tarptautinių ir vietinių siuntų paieška nuo šiol labai paprasta ir greita, o siuntos kelias – nuo jūsų vos per vieną mygtuko paspaudimą!

sweed seb luminor revolut paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti