Siuntų pristatymas į Ukrainą

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Tarptautiniai siuntų pervežimai atrodo komplikuoti?

Su Siųsk pigiau komanda, siuntų gabenimas į Ukrainą, taps paprastu ir lengvu procesu. Siekdami patenkinti Jūsų poreikius, ieškome naujų galimybių ir partnerių, todėl iškirtinai Jums pateiksime geriausią kainos pasiūlymą. Kartu su mūsų partneriais – profesionaliais greitaisiais kurjeriais - siuntiniai į Ukrainą bus pristatyti patikimai, greitai bei palankiomis kainomis.

Pristatymas nuo durų iki durų

Su Siųsk pigiau siuntos iš Lietuvos į Ukrainą bus pristatytos nuo durų iki durų. Tai reiškia, kad kurjeris siuntą paims iš Jūsų ir pristatys ją tiesiai gavėjui į namus. O Jūs būkite ramūs, nes Jūsų siunta patikimose rankose. Nerimaujate, kur yra siunta? Su Siųsk pigiau  Jūs visą parą galėsite dalyvauti siuntos pervežime, nes suteiktas unikalus siuntos kelio sekimo kodas leis bet kuriuo paros metu sužinoti siuntos buvimo vietą. Todėl galėsite stebėti siuntos pristatymo procesą nuo durų Lietuvoje iki gavėjo durų Ukrainoje.

Mes džiaugiamės galėdami Jums padėti iškilus klausimams, tad drąsiai kreipkitės į Siųsk pigiau konsultantus telefonu, el. paštu ar per Pagalbą gyvai.

sweed seb luminor revolut paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti