Siuntos į Ukrainą

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

DHL kurjeris atnaujino pristatymo paslaugas iš/į Ukrainą. Tačiau dėl karo padėties šalyje, galimi pristatymo sutrikimai bei vėlavimai.


Tarptautiniai siuntų pervežimai atrodo komplikuoti?

Su Siųsk pigiau komanda, siuntų gabenimas į Ukrainą, taps paprastu ir lengvu procesu. Siekdami patenkinti Jūsų poreikius, ieškome naujų galimybių ir partnerių, todėl iškirtinai Jums pateiksime geriausią kainos pasiūlymą. Kartu su mūsų partneriais – profesionaliais greitaisiais kurjeriais - siuntiniai į Ukrainą bus pristatyti patikimai, greitai bei palankiomis kainomis.

Pristatymas nuo durų iki durų

Su Siųsk pigiau siuntos iš Lietuvos į Ukrainą bus pristatytos nuo durų iki durų. Tai reiškia, kad kurjeris siuntą paims iš Jūsų ir pristatys ją tiesiai gavėjui į namus. O Jūs būkite ramūs, nes Jūsų siunta patikimose rankose. Nerimaujate, kur yra siunta? Su Siųsk pigiau  Jūs visą parą galėsite dalyvauti siuntos pervežime, nes suteiktas unikalus siuntos kelio sekimo kodas leis bet kuriuo paros metu sužinoti siuntos buvimo vietą. Todėl galėsite stebėti siuntos pristatymo procesą nuo durų Lietuvoje iki gavėjo durų Ukrainoje.

Mes džiaugiamės galėdami Jums padėti iškilus klausimams, tad drąsiai kreipkitės į Siųsk pigiau konsultantus telefonu, el. paštu ar per Pagalbą gyvai.


Populiariausi miestai Ukrainoje

Siuntos į Kijevą
Siuntos į Charkovą

Populiariausios siuntų pristatymo kryptys Europoje

Siuntų pristatymas i Airiją Siuntų pristatymas į  Estiją Siuntų pristatymas į  Lietuvą
Siuntų pristatymas į  Rumuniją Siuntų pristatymas į Albaniją Siuntų pristatymas į  Graikiją
Siuntų pristatymas į  Liuksemburgą Siuntų pristatymas į Slovakiją Siuntų pristatymas į Makedoniją 


Dažniausiai užduodami klausimai

Prieš siųsdami siuntą į Ukrainą, įsitinkite ar siuntos turinyje nėra draudžiamų siųsti daiktų. Pateikiame kelis pavyzdžius, kokių daiktų siųsti negalima: aerozolių, dujų balionų, psichotropinių bei nereceptinių vaistų, juvelyrinių dirbinių bei prabangių laikrodžių (išskyrus bižuteriją), sprogmenų, fejerverkų, šaunamųjų ginklų bei jų imitacijų (pvz. žaislų) ir kt. Jeigu nežinote ar Jūsų siunčiamas daiktas yra draudžiamas, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus ir suteiksime Jums reikiamą informaciją.

Siuntos pristatymo paslaugos į Ukrainą kainą lengvai galite sužinoti Siųsk pigiau kainos skaičiuoklėje suvedę siuntėjo, gavėjo adresus bei siuntos matmenis ir svorį. Skaičiuoklė iškart pateiks Jums skirtingų kurjerių paslaugų kainas vienoje vietoje, o Jums tereikės pasirinkti vieną, labiausiai Jums tinkantį variantą.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti