Kaip sužinoti, kur mano siunta?

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Supakavote siuntinį, susitvarkėte reikiamus dokumentus, perdavėte viską kurjeriui ir laukiate galvodami: „kur mano siunta dabar ir kada ji pasieks gavėją?“. Šio klausimo uždavinėti nebereikia, nes naudodamiesi siuntų sekimo paslaugomis Siųsk pigiau svetainėje, galite stebėti kur siunta yra realiuoju laiku.

Norint sužinoti, kur yra siunta, būtina:

  • Žinoti savo siuntos sekimo numerį (angl. tracking number), kurį rasite siuntos pristatymo paslaugą patvirtinančiame laiške bei savo Siųsk Pigiau paskyroje „Mano užsakymai“ skiltyje. Siuntos kelią galite sekti ir tiesiogiai pasirinktų kurjerių sistemose.
  • Atkreipti dėmesį į tai, kad užsisakydami paslaugas siuskpigiau.lt svetainėje, gausite ne tik siuntos sekimo numerį, bet ir unikalų Siųsk Pigiau užsakymo numerį. Savo siuntinius galite sekti, naudodamiesi abiem numeriais. Tačiau su unikaliu užsakymo numeriu sekti siuntinius galite tik mūsų "Siuntų paieška" puslapyje.

Jūsų siuntos laukia lietuviškai nesuprantantis gavėjas?

Siųsk pigiau informaciją rasite ne tik lietuvių, bet ir anglų, rusų, latvių bei estų kalbomis. Nusiųskite siuntos numerį jos laukiančiam gavėjui ir svetainėje jis be vargo pats galės sekti siuntos kelią, taip pat ras visą aktualią sekimo informaciją lietuvių arba anglų kalbomis!

Kalbos pasirinkimą rasite svetainės dešiniajame viršutiniame kampe prie registracijos mygtuko: paspaudę trikampį šalia vėliavos išsiskleidusiame meniu pasirinkite norimą kalbą. 

Jei gavėjas neranda reikiamos informacijos, jis visada drąsiai gali kreiptis į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo specialistus, kurie taip pat kalba ne tik lietuvių, bet ir anglų bei rusų kalbomis. 

Neapsunkinkite savęs nuolat galvodami: „įdomu, kur mano siuntinys dabar?“. Naudodamiesi mūsų siūlomomis siuntų sekimo paslaugomis, stebėkite savo siuntinius bet kuriame kelionės etape ir būkite ramūs, kad profesionalūs kurjeriai siuntas pristatys greitai bei kokybiškai! 

Jeigu kyla klausimų, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo specialistusReikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti