Siuntų pristatymas į Rusiją

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Pristatymas nuo durų iki durų

Bendradarbiaudama su patikimiausiomis kurjerių tarnybomis, Jūsų patogumui Siųsk pigiau siūlo siuntos iš Rusijos į Lietuvą ir iš Lietuvos į Rusiją transportavimo paslaugas. Jūsų pageidavimu, kurjeris siuntą paims nurodytu adresu Jums patogiu metu ir pristatys ją tiesiai gavėjui už palankią kainą.

Nerimaujate, kad siuntos į Rusiją pervežimas kainuos brangiai?

Siųsk pigiau nuolat derasi su savo partneriais, kad Jums galėtų užtikrinti pačią geriausią pristatymo kainą. Svetainėje esanti Kainos skaičiuoklė sugeneruos Jums geriausią siuntos į Rusiją kainos pasiūlymą pagal Jūsų poreikius. Užsakymo procesas užtruks vos kelias minutes, o Jums tereikės suvesti siuntos matmenis, svorį bei gavėjo kontaktus.

Garantuotas siuntos sekimas

Su Siųsk pigiau Jūs visuomet žinosite, kur yra Jūsų siuntinys. Stengdamiesi užtikrinti sklandų siuntų transportavimą, siūlome pasinaudoti siuntų sekimo sistema. Siųsk pigiau svetainėje esančioje skiltyje Siuntų paieška suvedę sekimo kodą, Jūs iškart gausite visą informaciją apie siuntos kelią. Mūsų siūlomos paslaugos yra nuo durų iki durų, t.y. Jūsų siuntą kurjeris paims nurodytu adresu ir pristatys ją tiesiai gavėjui į rankas, kad ir kokiame nutolusiame Rusijos miestelyje jis bebūtų. Siuntos Maskvą pasieks per 2 – 3 darbo dienas, o Kaliningradą, ar labiau nutolusią vietovę per 4 darbo dienas.

Muitinės formalumai

Atsižvelgiant į tai, kad Rusija nėra ES narė, šalyje galioja muitų sistema ir Jūsų siunta gali vėluoti dėl patikrinimo Muitinėje. Siųsk pigiau kolektyvas primena, kad siunčiant siuntas į ne Europos Sąjungos šalis, rekomenduojama pasidomėti šalyje galiojančiais muitų, PVM ir kitais mokesčiais.
 

Siųsk pigiau svetainėje keliais paspaudimais užsakykite ir Jūsų siunta jau kelyje!

sweed seb luminor revolut paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti