Muitinės formalumai

Siųsk pigiau Kainos skaičiuoklėje užpildę užsakymą į ne Europos Sąjungos šalį, matysite preliminarų siuntos pristatymo terminą, neįskaitant siuntos užlaikymo Muitinėje laikotarpio. Tam, kad siunta kuo greičiau pasiektų gavėją, užsakymo metu jums reikės supildyti Sąskaitą Muitinei. 
 
Dokumentuose Muitinei būtina pateikti informatyvų siuntos turinio aprašymą bei eksporto priežastį. Jeigu Muitinėje nustatoma, kad siunčiami kiti nei deklaruoti daiktai arba nurodyta klaidinga eksporto priežastis (pavyzdžiui, dovana, kai iš tiesų siunčiama parduota prekė), gali būti pritaikyti papildomi mokesčiai arba siunta grąžinta siuntėjui.
 
Muito mokesčio taikymą nustato gavėjo šalies įstatymai. Jeigu siunčiate siuntą už Europos Sąjungos ribų ir, pagal gavėjo šalies įstatymus, muito mokestis turi būti pritaikytas, Muitinės darbuotojai susisieks su gavėju tiesiogiai. Siųsk pigiau nėra įtraukti į šį procesą.
 
Norint gauti Ekonominių operacijų vykdytojų registracijos ir identifikavimo (EORI) kodą – kreipkitės į artimiausią teritorinę muitinę. EORI kodo suteikimo klausimais galima kreiptis šiais kontaktais:
 
Muitinės departamentas - (8 5) 236 2312; (8 5) 236 2387;
Vilniaus TM - (8 5) 235 6223; (8 5) 235 6226;
Kauno TM - (8 37) 304 271; (8 37) 304 275; (8 37) 304 277; 
Klaipėdos TM - (8 46) 390 082; (8 46) 390 109.


Ar turite Ekonominių operacijų vykdytojų registracijos ir identifikavimo (EORI) kodą, galite pasitikrinti čia

Paslaugos užsakovas turi atsiųsti siuntėjo EORI kodą el. paštu info@siuskpigiau.lt.

  • Pasirinkus Express paslaugą, į ne Europos Sąjungos šalį, muitinimo klausimais tarpininkai bendrauja tiesiogiai su siuntos Gavėju
  • Pasirinkus DHL Economy paslaugą, siunčiant už Europos Sąjungos ribų, Eksporto deklaracija papildomai kainuos 25 EUR + 3 EUR už kiekvieną prekių grupę. Ši suma bus įskaičiuota į pristatymo kainą užsakymo pabaigoje.
  • Pasirinkus TNT Economy paslaugą, siunčiant už Europos Sąjungos ribų, Eksporto deklaracija papildomai kainuos 17.38 EUR + 5 EUR už kiekvieną prekių grupę. Ši suma bus įskaičiuota į pristatymo kainą užsakymo pabaigoje. Taip pat reikės užpildyti ir pasirašyti Sutartį MuitineiUžpildytą sutartį reikia siųsti el. paštu info@siuskpigiau.lt.

Sutarties EORI kodui gauti šabloną rasite čia (pavyzdį, kaip pildyti sutartį fiziniam ar juridiniam asmeniui EORI kodui gauti, rasite čia).

Muitinės formalumų mokesčiai nėra taikomi tik siuntos turinyje esant Dokumentams. Siuntoms Europos Sąjungos viduje muito mokesčiai netaikomi.
 
sweed seb nord sampo nordea paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti