Palečių siuntimas

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Reikia pristatyti į užsienio šalį stambią siuntą? Palečių pristatymas Europoje ir visame pasaulyje su Siųsk pigiau – paprastesnis ir, žinoma, už puikią kainą!

Svarbu: Įsitikinkite, kad atlikus užsakymą galėsite pateikti supakuotos paletės nuotrauką, kitu atveju Jūsų užsakymas nebus patvirtintas. Nuotrauka reikalinga tinkamo supakavimo įvertinimui. Jeigu paletė neatitiks pakavimo reikalavimų – gali būti pritaikyti papildomi mokesčiai.

Kokiu atveju siunta turi būti siunčiama ant paletės?

Jei pakuotės svoris yra 70 kg ir daugiau (pasirinkus DHL, TNT bei Siųsk pigiau paslaugą) ar 30 kg ir daugiau (pasirinkus Venipak, LP Express ir Omniva), ji būtinai turi būti „paletizuojama“. Pildydami užsakymą pasirinkite pakuotės tipą Paletė.

Svarbu: Siuntų surinkimo ir pristatymo metu, pakuotėms kurių svoris yra 30 kg ir daugiau, kurjeriui gali būti reikalinga papildoma pagalba keliant siuntas į/iš transporto priemones.

Kiek užtrunka paletės pristatymas?

Jei renkatės Express paslaugą, didžiuosius miestus Europos Sąjungoje jos pasieks per vidutiniškai 1-2 darbo dienas, Economy paslaugos atveju – vidutiniškai per 3-6 darbo dienas. Į ES nepriklausančias valstybes Express siuntimas užtruks maždaug 3 - 4 darbo dienas, Economy – maždaug 5 - 7 darbo dienas. Palečių gabenimas gali užtrukti viena darbo diena ilgiau nei įprastos siuntos pristatymas dėl atitinkamo jų gabenimo.

Ką svarbu žinoti siunčiant paletę?

  • Sunkias dėžes sudėkite ant paletes, tvirtai apvyniokite pakavimo plėvele (rekomenduojame naudoti juodos spalvos plėvelę) ir užtvirtinkite diržu. Įsitikinkite, kad paletės padėklo dydis yra tinkamas Jūsų siuntai - nei per didelis, nei per mažas. Siunta negali būti išlindusi už padėklo ribų, o taip pat ir būti gerokai mažesnė nei paletės padėklas (žr. pav.).
  • Dėžes sutalpinkite ant paletės taip, kad paviršius būtų visiškai lygus - transportavimo metu siuntos yra kraunamos viena ant kitos, todėl įsitikinkite, kad siuntos kraštai ir viršus yra pakankamai tvirti išlaikyti kitų siuntų svorį. Netinkamai supakuotos paletės gali būti apmokestinamos papildomai.
  • Siuntos svoris ir matmenys vertinami KARTU su palete. Įvertinkite tai nurodydami siuntos duomenis Kainų skaičiuoklėje. (Parinkite tinkamo dydžio paletę – jei ji bus ženkliai didesnė už siuntinį, pristatymo kaina išaugs).
  • Jei siunčiate už ES ribų, pasirūpinkite muitinės formalumais, apie kuriuos daugiau informacijos rasite čia.
  • Paletės padėklu turite pasirūpinti Jūs – kurjeriai jų neturi. Papildomų pakavimo patarimų rasite čia. 

Ką daryti pateikus užsakymą?

Siekiant užtikrinti sklandų siuntos siuntimą, pateikus užsakymą - prašome atsiųsti supakuotos paletės nuotrauką el. paštu info@siuskpigiau.lt.

Jūsų užsakymą galėsime patvirtinti tik įvertinę, kad paletė supakuota tinkamai.

Jeigu paletė neatitiks tinkamo supakavimo - gali būti pritaikyti papildomi mokesčiai. Neužkraunamos paletės mokestis yra nuo 185 Eur + PVM.

Maksimalūs paletės (su padėklu) matmenys

Žemiau pateikti maksimalūs standartiniai paletės matmenys neapriboja Jūsų galimybių siųsti didesnių matmenų paletes, tačiau viršijant maksimalius standartinius matmenis paletės bus apmokestinamos papildomai. Jeigu kyla papildomų klausimų, tiesiogiai kreipkitės į klientų aptarnavimą el. paštu info@siuskpigiau.lt arba tel. Nr. +370 700 35000.

Kurjeris Maksimalūs paletės matmenys (Ilgis x Plotis x Aukštis) Maksimalus paletės svoris
120 x 120 x 160 cm 300 kg
120 x 120 x 160 cm 1 000 kg
120 x 100 x 100 cm 150 kg
240 x 120 x 180 cm 1 000 kg
120 x 160 x 250 cm 1700 kg
120 x 80 x 170 cm 700 kg
120 x 100 x 180 cm 600 kg
120 x 80 x 175 cm 700 kg
120 x 80 x 220 cm 999 kg


Siuntinių pakavimas
Kaip siųsti siuntinį?
Draudžiami siųsti daiktaiReikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 10% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti