Įrankiai

Vargina siuntų pristatymo paslaugų paieškos internete ir iš daugybės kurjerių dvejojate, kurį reikėtų rinktis? Siųsk pigiau komanda siekia užtikrinti aukščiausią teikiamų paslaugų kokybę ir, Jūsų patogumui, svetainėje įdiegė patogių įrankių, kurie palengvins siuntų užsakymo procesą.

Kainos skaičiuoklė

Kainos skaičiuoklė yra vienas iš kelių įrankių, kurie padės greitai įvykdyti siuntos pristatymo paslaugos užsakymą. Siųsk pigiau svetainėje, kainos skaičiuoklėje suvedę siuntos svorį, matmenis bei nurodę gavėjo adresą, iškart sužinosite siuntos pristatymo kainą. Ir tai užtruks vos kelias minutes, kol suvesite reikiamus duomenis. Kainos skaičiuoklė Jums pasiūlys patikimiausių kurjerių siuntų pristatymo kainas, o Jums tereikės pasirinkti, kuris pasiūlymas Jums tinkamiausias. Galimos dvi siuntų pristatymo paslaugos – Express ir Economy. Užsisakius Express paslaugą, Jūsų siuntos bus pristatytos skubiai, o Economy variantas bus pigesnis, tačiau siuntos pristatymas nebus skubus. Kainos skaičiuoklę rasite čia.

Tūrio skaičiuoklė

Pasitaiko atvejų, kuomet mažas ir lengvas daiktas yra siunčiamas siuntos svorio ir matmenų neatitinkančioje, ženkliai per didelėje dėžėje. Dėl to išauga siuntos pristatymo kaina, nes yra apmokestinamas siuntos tūrinis svoris. Siųsk pigiau svetainėje rasite pakavimo patarimus, netinkamo pakavimo pavyzdžius, kurių pagalba, siuntas supakuoti bus lengviau ir tai padės užtikrinti saugų siuntos pristatymą, nes tinkamai supakuota, ji bus apsaugota nuo apgadinimų. Supakavę siuntą, pasitikrinkite tūrio skaičiuoklėje, kokį tūrinį svorį ji atitinka, nes tai gali padėti Jums sutaupyti. Suvedus siuntos matmenis, skaičiuoklė automatiškai pateiks tūrinį svorį. Atminkite, kad apskaičiuojant pristatymo kainą, atsižvelgiama į tai, kuris – realus ar tūrinis svoris – yra didesnis.

Garantuotas siuntos sekimas

Norite išsiųsti brangų daiktą, tačiau dvejojate, nes baiminatės, kad siunta gali dingti? Užsisakius siuntos pristatymą Siųsk pigiau, Jums bus suteiktas unikalus siuntos kelio sekimo numeris. Siųsk pigiau svetainėje paspaudus mygtyką Siuntų paieška ir suvedus sekimo numerį, bet kuriuo paros metu Jums bus pateiktas detalus siuntos kelias. Todėl galite nesijaudinti, Jūsų siunta patikimose rankose, o Jūs bet kada galite pasitikrinti, kur ji yra.

Siųsk pigiau svetainėje rasite ne tik minėtus įrankius bei patarimus, kurie palengvins siuntos užsakymą, bet Jums taip pat bus suteikta Pagalba gyvai. Konsultantas su malonumu atsakys į visus Jums iškilusius klausimus, tad nedvejodami rašykite! Visa tai – Jūsų patogumui.

Siuntų kainos skaičiuoklė
Siuntos tūrio skaičiuoklė
Siuntų paieška
Siuntų surinkimo vietos
Užsakymų importavimasReikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 20% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti