Siuntos į Bulgariją

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Visi kurjerių pasiūlymai vienoje vietoje

Siųsk pigiau  svetainėje galite greitai ir palankiomis kainomis užsisakyti siuntos iš Lietuvos į Bulgariją pristatymą. Norite nustebinti giminaitį ar draugą, gyvenantį Bulgarijoje, bet nežinote kaip tą padaryti, o nuo kurjerių siūlomų paslaugų kiekio raibsta akys? Su Siųsk pigiau siuntinių pristatymas tapo greitas ir aiškus. Bendradarbiaujame su pasaulyje lyderėmis laikomomis kurjerių tarnybomis, kurios garsėja patikimomis siuntinių gabenimo paslaugomis nuo durų iki durų daugelyje pasaulio šalių.

Pristatymas nuo durų iki durų

Siųsk pigiau svetainėje mes Jums pateiksime geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį siuntos į Bulgariją pasiūlymą. Nesijaudinkite, jei pamiršote išsiųsti svarbius dokumentus verslo partneriui. Nuvešime juos į Bulgariją per 1 darbo dieną (pristatymo terminas priklauso nuo pasirinktos paslaugos). Jums tereikia mūsų svetainėje užsisakyti paslaugą, supakuoti siuntą (pakavimo patarimus rasite čia) ir laukti atvykstančio kurjerio. Visos Siųsk pigiau paslaugos vykdomos nuo durų iki durų. Tai reiškia, kad kurjeris Jūsų siuntinį paims Jums patogiu laiku nurodytoje vietoje ir pristatys jį tiesiai draugui į rankas. Užsisakius paslaugą Siuskpigiau.lt, siuntos į Bulgariją gali būti siunčiamos tiek Express, tiek Economy būdu. Užsakydami Express paslaugą siuntą nusiųsite greičiau, o Economy variantas padės išleisti mažiau. Iškilus klausimams, drąsiai kreipkitės pagalbos į konsultantą per Pagalbą gyvai ir Jums bus maloniai atsakyta.

Sužinokite siuntos į Bulgariją kainą dabar ir jau rytoj nustebinkite giminaitį, draugą ar verslo partnerį!Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntos pristatymas į Bulgariją priklauso nuo pasirinktos paslaugos tipo ir siuntėjo buvimo vietos. Siuntas keliaujančias iš Lietuvos kurjeriai vidutiniškai pristato per 1-3 d. d., pasirinkus Express pristatymo paslaugą. Jeigu siunta į Bulgariją keliauja iš šalių, kurios nėra Europos Sąjungoje, siuntimas gali užtrukti šiek tiek ilgiau dėl muitinės formalumų procedūrų, kurios nėra įtrauktos į vidutinį pristatymo terminą. Siųsk pigiau kainų skaičiuoklėje matysite vidutinį pristatymo terminą. Norėdami sužinoti tikslesnį Jūsų siuntos pristatymo terminą, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus.

Norint užsisakyti siuntos į Bulgariją pervežimo paslaugą pirmą kartą, Jums reikia užsiregistruoti. Tą paprastai padarysite, paspaudę Registruotis ir atsidariusioje anketoje suvedę visą prašomą informaciją. Sėkmingai užsiregistravus, kainos skaičiuoklėje suveskite visus reikiamus duomenis ir išsirinkite Jums tinkamiausią pasiūlymą.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti