Siuntos į Vengriją

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Geriausi kurjerių pasiūlymai į Vengriją

Jei Jums skubiai reikia pristatyti siuntą į Vengriją, radote tai, ko ieškojote. Siųsk pigiau, bendradarbiaudama su tarptautinėmis greitųjų kurjerių kompanijomis, pasiūlys Jums greitą bei patikimą siuntos į Vengriją pervežimą. Nuolat deramės su savo partneriais, kad Jums galėtume pasiūlyti geriausią kainą. Siųsk pigiau interneto svetainėje Jūs galite pasitikrinti siuntos į Vengriją kainą. Kainos skaičiuoklėje, suvedę siuntos matmenis, svorį bei gavėjo kontaktus, sužinosite siuntos į Vengriją vežimo kainą. Galėsite pasirinkti iš kelių kainos pasiūlymų, kurie priklauso nuo pristatymo terminų - Express siuntos bus pristatytos greičiau, o Economy, kad ir užtruks ilgiau, bet kainuos mažiau.

Garantuotas siuntos sekimas

Siųsk pigiau svetainėje užsakius siuntos pristatymą, Jums bus suteiktas unikalus siuntos sekimo numeris, kuriuo naudodamiesi galėsite sekti siuntos į Vengriją kelią bet kuriuo paros metu, kad ir kuriame pasaulio kampelyje ji bebūtų.

Tad jau dabar Siųsk pigiau svetainėje užsisakykite ir įsitikinkite, kad mes siuntas į Vengriją pristatome greitai ir pigiai!


Populiariausi miestai Vengrijoje

Siuntos į Budapeštą
Siuntos į Debreceną
Siuntos į Segedą

Populiariausios siuntų pristatymo kryptys Europoje

Siuntų pristatymas į  Maltą Siuntų pristatymas į  Slovėniją Siuntų pristatymas į  Italiją
Siuntų pristatymas į Moldovą Siuntų pristatymas į  Suomiją Siuntų pristatymas į Bosniją
Siuntų pristatymas į  Kroatiją Siuntų pristatymas į Norvegiją Siuntų pristatymas į Šveicariją 


Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntos pristatymas į Vengriją priklauso nuo pasirinktos paslaugos tipo ir siuntėjo buvimo vietos. Europos šalis ir didžiuosius pasaulio miestus siuntiniai iš Lietuvos vidutiniškai pasiekia per 1-3 d. d., pasirinkus Express pristatymo paslaugą. Siųsk pigiau kainų skaičiuoklėje matysite vidutinį pristatymo terminą. Norėdami sužinoti tikslesnį Jūsų siuntos pristatymo terminą, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus.

Prieš siųsdami siuntą į Vengriją, įsitinkite ar siuntos turinyje nėra draudžiamų siųsti daiktų. Pateikiame kelis pavyzdžius, kokių daiktų siųsti negalima: aerozolių, dujų balionų, psichotropinių bei nereceptinių vaistų, juvelyrinių dirbinių bei prabangių laikrodžių (išskyrus bižuteriją), sprogmenų, fejerverkų, šaunamųjų ginklų bei jų imitacijų (pvz. žaislų) ir kt. Jeigu nežinote ar Jūsų siunčiamas daiktas yra draudžiamas, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus ir suteiksime Jums reikiamą informaciją.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti