Siuntos į Švediją

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Švedija – šalis, kurios dėka pastaraisiais metais visame pasaulyje išpopuliarėjo žodis fika – švedams kone gyvybiškai svarbi kavos ir saldumynų pertraukėlė. Vienas esminių jos akcentų tas, kad fika būtinai mėgaujamasi draugų ar kolegų rate, o ne tiesiog geriant kavą su bandele atsisėdus priešais savo kompiuterio ekraną. Atsitraukti nuo darbų, pasimėgauti momentu ir vienas kito draugija – argi ne puiki tradicija, kurią išbandyti tikrai galime ir Lietuvoje?

Juolab, kad Švediją ir Lietuvą sieja sena ir įvairiapusiška istorija (siekianti net ATR laikus). Ar žinojote, kad šioje šalyje net galima rasti patiekalą, visiškai analogišką lietuviškam kulinarijos pasididžiavimui – cepelinams? Bulvinių kukulių su mėsos įdaru (šved. kroppkakor) vakarėlius Lundo universiteto studentai organizavo jau 1987 metais!

Kurjeriai į Švediją iš Lietuvos nuolat gabena nemažus siuntų kiekius. Tai ne tik lauktuvės šioje Skandinavijos šalyje gyvenantiems lietuviams, bet ir verslo pobūdžio siuntos. Su šia šalimi Lietuvą sieja glaudūs verslo ryšiai nuo pat Nepriklausomybės atkūrimo, tad ir siuntų vežimas į Švediją – ne tokia ir naujiena, kaip galėtų pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

Ieškote, kas gali pasirūpinti skubiu Jūsų siuntos iš Lietuvos į Švediją pervežimu? Radote būtent tai, ko ir ieškojote. Siųsk pigiau partneriai – profesionalūs greitieji kurjeriai (DHL, TNT, FedEx, GLS, DPD, UPS, LP EXPRESS) siuntas gali pristatyti nuo durų – iki durų. Siųsk pigiau svetainėje rasite tarptautinių siuntų pristatymo paslaugas už itin gerą kainą.

Kodėl siuntų pristatymui į Švediją verta rinktis Siųsk pigiau?

Patogūs įrankiai svetainėje

Klientų patogumui svetainėje įdiegėme patogius įrankius, palengvinančių siuntų pristatymo paslaugų užsakymą. Kainos skaičiuoklėje, suvedę siuntos matmenis, svorį bei gavėjo kontaktus, sužinosite siuntos Lietuva - Švedija pristatymo paslaugos kainą. Remdamasi Jūsų užklausos duomenimis, skaičiuoklė pateiks keletą pervežimo paslaugos pasiūlymų, o Jūs galėsite pasirinkti labiausiai poreikius atitinkantį.  Express siuntos bus pristatytos greičiau, o Economy variantas leis daugiau sutaupyti.

Siuntos tūrio skaičiuoklė – dar vienas įrankis, kuris gali padėti sutaupyti siuntos Lietuva - Švedija ruošimo etape. Kartais tenka pastebėti atvejus, kai klientai siunčia sąlyginai smulkius daiktus, bet juos supakuoja į gerokai didesnę dėžę. Rekomenduojame vengti tokios praktikos dėl kelių priežasčių.

Pirmoji priežastis ta, kad per didelėje pakuotėje gabenama siunta yra mažiau apsaugota: ji gali vartytis, viduje apsidaužyti, o dėžė - sukiužti, jei vežimo metu ant jos bus pastatyta kita sunki pakuotė.

Antroji priežastis tiesiogiai liečia Jūsų piniginę. Skaičiuojant greitos siuntos į Švediją kainą kurjeriai atsižvelgia į du rodiklius: realųjį ir tūrinį šios svorį. Pastarasis skaičiuojamas įtraukiant siuntinio matmenis. Jei tūrinis svoris yra didesnis už realųjį, kainai skaičiuoti pasirenkamas tūrinis. Taigi, visai nesvarbu, ar siunčiate į užsienį, ar Lietuvoje, jei norite tai daryti pigiau, rinkitės pakuotę, kurios dydis atitiktų siunčiamą turinį. Savo siuntos tūrinį svorį patogiai galite sužinoti skiltyje Tūrio svorio skaičiuoklė. Tokiu būdu siuntų pervežimas į Švediją bus sklandus ir už visuomet palankią kainą.

Daugybė apmokėjimo galimybių

Užsakymą Siųsk pigiau svetainėje atliksite vos keliais mygtukų paspaudimais, nes siūlome daugybę apmokėjimo galimybių: prisijungus prie populiariausių bankų (Swedbank, SEB, Luminor, Šiaulių banko, Citadele banko), taip pat ir naudojantis PayPal ar Revolut, Apple Pay, Google Pay sistemomis. Žinoma, suteikiame galimybę atsiskaityti pagal išankstinę sąskaitą, taip pat mokant kreditine ar debetine kortele.

Kliento paskyroje Jūs taip pat turite galimybę pervesti didesnę pinigų sumą, nuo kurios atliekant kitus užsakymus būtų nuskaičiuojamas reikiamas kiekis. Taip dar greičiau!

Saugumas ir visada aiški siuntos vieta

Puikiai suprantame, kad siųsdami tiek finansiškai tiek ir dažnai morališkai brangius daiktus į užsienį, galite jaustis neramiai: ar tikrai siunta sėkmingai pasieks gavėją Stokholme ar mažesniame Švedijos miestelyje?

Tam, kad jaustumėtės užtikrintai, Siųsk pigiau visoms siuntoms, kurių vertė iki 100 Eur, taiko nemokamą draudimą. Jei Jūsų Lietuva–Švedija siuntos vertė didesnė, formuodami užsakymą svetainėje galite pasirinkti ir papildomą draudimą, kuris, siuntos dingimo atveju, padengtų visą nurodytą jos vertę.

Visos Siųsk pigiau platformoje siunčiamos siuntos taip pat yra užregistruojamos ir gauna unikalų numerį. Šį numerį suvedę svetainės skiltyje Siuntų paieška bet kuriuo paros metu galėsite matyti, kur šiuo metu yra Jūsų siunta: dar Lietuvoje, jau Švedijoje, o gal ir pasiekusi adresatą.

Į kokius miestus vežamos greitos siuntos į Švediją?

Nors Švedijos plotas, lyginant su daugeliu Europos šalių – labai didelis, šios šalies gyventojų tankis – vienas mažiausių. Todėl džiaugiamės, kad patikimi Siųsk pigiau partneriai – tarptautiniai kurjeriai, siuntas pristatys ne tik į didžiuosius Švedijos miestus, tokius kaip Stokholmas, Geterborgas ar Malmė, bet ir mažesnius: Upsalą, Linšiopingą, Vesterosą, Erebru, Helsinborgą.

Jei siuntą norite siųsti į už Poliarinio rato esančius Švedijos miestelius (paslauga gali būti aktuali žygeiviams, nusprendusiems įveikti garsųjį Karalių kelią (šved. Kungsleden)), įsitikinkite, ar jis nepriskiriamas nutolusiai vietovei (tai reiškia, sunkiau pasiekiamai įprastu būdu). Tokiu atveju gali būti skaičiuojamas papildomas paslaugos mokestis.

Ko į Švediją geriau nesiųsti?

Nesvarbu, ar siunčiate į Švediją, ar į bet kurią kitą šalį, visuomet pasitikrinkite, ar Jūsų norimas siųsti daiktas nėra įtrauktas į draudžiamų siųsti daiktų sąrašą. Taip labiau sumažinsite tikimybę, kad siunta adresato nepasieks.

Svarbu paminėti ir tai, kad siunčiant draudžiamus daiktus jiems nebėra taikomas draudimas, o siuntėjui tenka atsakomybė dar ir sumokėti baudą, kurios dydis – 120 Eur.

Daugelio jau seniai nebestebina, kad siųsti draudžiama tiesioginę grėsmę saugumui keliančius daiktus (ginklus, sprogias medžiagas, fejerverkus ar pavojingus chemikalus), bet atkreipkite dėmesį, kad negalima siųsti ir vaikiškų žaislų, kurie yra ginklų formos, tauriųjų metalų, pinigų ir jų ekvivalentų, paso ar net ir renginių bilietų.

Kaip tinkamai supakuoti siuntą?

Jau įsitikinote, kad norima siųsti siunta nėra įtraukta į draudžiamų siųsti daiktų sąrašą? Puiku. Dabar teliko ją tinkamai supakuoti ir patikėti kurjeriui, kuris veža siuntas į Švediją!

Aukščiau tekste jau minėjome, kad itin svarbu pasirinkti tinkamą pakuotės dydį (ir dėl pakuotės patvarumo siuntimo procese ir dėl geresnės siuntimo kainos). Ne mažiau svarbu rinktis kokybiškas pakavimo medžiagas. Jei jau nusprendėte naudoti ne naują, o savo paskirtį kartą jau atlikusią dėžę, įsitikinkite, kad ji vis dar tinkama naudoti: tvirtomis sienomis, be įplyšimų. Kruopščiai nuvalykite nuo ankstesnių siuntimų likusius lipdukus, kad kurjeriui nekiltų klausimų, kuria informacija ant dėžės vadovautis. Tam, ar siuntiniai į Švediją nukeliaus saugiai ir paprastai, Jūs taip pat turite didelę įtaką!

Ilgametė patirtis rodo, kad pakuotės klijavimui geriau rinktis lipnią juostą, o ne klijus ar virvelę. Jei Jūsų pasirinkta juosta – ne skaidri, įsitikinkite, kad ant siuntos klijuojami dokumentai būtų aiškiai matomi, neužklijuotas siuntos kodas, kontaktinė informacija.

Jei pakuotei pasirinkote kurjerinius vokus, paprastai jie jau būna su specialių klijų juostele, tad papildomomis klijavimo medžiagomis rūpintis nebereikia.

Jei siunčiate atspausdintus dokumentus, rekomenduojame prieš dedant juos į voką dar įdėti ir į plastikinę įmautę. Taip apsaugosite juos nuo galimo sušlapimo kelionės metu.

Turite papildomų klausimų dėl siuntos į Švediją pakavimo ar užsakymo pildymo? Nevarkite ieškodami atsakymo internete, tiesiog užsukite į mūsų DUK skyrelį, kur neabejotinai rasite atsakymus į daugelį aktualių klausimų. Jūs taip pat galite kreiptis į mūsų Pagalbą gyvai, kurią rasite dešiniajame apatiniame svetainės kampe. Džiaugsimės galėdami padėti ir prisidėti, kad siuntos Lietuva - Švedija kelionė būtų sklandi ir paprasta.


Populiariausi miestai Švedijoje

Siuntos į Stokholmą
Siuntos į Geteborgą
Siuntos į Malmę

Paskutiniai Lietuvos miestai iš kurių iškeliavo siuntos į Švediją

Siuntos iš Klaipėdos į Švediją
Siuntos iš Vilniaus į Švediją
Siuntos iš Kauno į Švediją

Populiariausios siuntų pristatymo kryptys Europoje

Siuntų pristatymas į Albaniją Siuntų pristatymas į Estiją Siuntų pristatymas į Liuksemburgą
Siuntų pristatymas į Andorą Siuntų pristatymas į Graikiją Siuntų pristatymas į Makedoniją
Siuntų pristatymas į Austriją Siuntų pristatymas į Islandiją Siuntų pristatymas į Slovakiją 


Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntos pristatymo paslaugos į Švediją iš Lietuvos kainą lengvai galite sužinoti Siųsk pigiau kainos skaičiuoklėje suvedę siuntėjo, gavėjo adresus bei siuntos matmenis ir svorį. Skaičiuoklė iškart pateiks Jums skirtingų kurjerių paslaugų kainas vienoje vietoje, o Jums tereikės pasirinkti vieną, labiausiai Jums tinkantį variantą.

Siuntos pristatymas į Švediją iš Lietuvos priklauso nuo pasirinktos paslaugos tipo ir siuntėjo buvimo vietos. Europos šalis ir didžiuosius pasaulio miestus siuntiniai iš Lietuvos vidutiniškai pasiekia per 1-3 d. d., pasirinkus Express pristatymo paslaugą. Jeigu siunta keliauja už Europos Sąjungos ribų, siuntimas gali užtrukti šiek tiek ilgiau dėl muitinės formalumų procedūrų, kurios nėra įtrauktos į vidutinį pristatymo terminą. Siųsk pigiau kainų skaičiuoklėje matysite vidutinį pristatymo terminą. Norėdami sužinoti tikslesnį Jūsų siuntos pristatymo terminą, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti