Siuntų pristatymas į Švediją

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Skubios siuntos

Ieškote, kas gali pasirūpinti skubiu Jūsų siuntos iš Lietuvos į Švediją pervežimu? Radote būtent tai, ko ir ieškojote. Mūsų partneriai - profesionalūs greitieji kurjeriai siuntas gali pristatyti nuo durų – iki durų. Siųsk pigiau svetainėje rasite tarptautinio siuntų pristatymo paslaugas už itin gerą kainą.

Patogūs įrankiai svetainėje

Klientų patogumui svetainėje įdiegėme patogių įrankių, palengvinančių siuntų pristatymo paslaugų užsakymą. Kainos skaičiuoklėje, suvedę siuntos matmenis, svorį bei gavėjo kontaktus, sužinosite siuntos į Švediją pristatymo paslaugos kainą. Remdamasi Jūsų užklausos duomenimis, skaičiuoklė pateiks keletą pervežimo paslaugos pasiūlymų, o Jūs galėsite pasirinkti labiausiai poreikius atitinkantį.  Express siuntos bus pristatytos greičiau, o Economy variantas leis daugiau sutaupyti.

Papildoma informacija

Turite klausimų dėl siuntos į Švediją pakavimo ar užsakymo pildymo? Nevarkite ieškodami atsakymo internete, tiesiog užsukite į mūsų DUK skyrelį, kur neabejotinai rasite atsakymus į daugelį aktualių klausimų. Jūs taip pat galite kreiptis į mūsų Pagalbą gyvai, džiaugsimės galėdami padėti.

sweed seb luminor revolut paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti