Kaip sutaupyti siunčiant siuntas?

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Nesvarbu, dažnai ar rečiau siunčiate siuntas ir, ar tai darote savo reikmėms, ar tai yra Jūsų darbo dalis, visada norisi sutaupyti, o ypatingai, kai tai padaryti visai paprasta. Siųsk pigiau nori su Jumis pasidalinti keletu vertingų patarimų padėsiančių sutaupyti pristatymo išlaidas.

Įsigykite tikslias svarstykles

Tiksliai nurodę siuntos svorį išvengsite ne tik permokos už pristatymo paslaugą, bet ir papildomų mokesčių, kurie gali būti pritaikyti siuntai esant sunkesnei. Skirkite šiek tiek laiko tinkamų svarstyklių paieškoms, taip sutaupysite ne tik svarstyklėms, bet ir pristatymo išlaidoms, jeigu luktelsite jų kiek ilgėliau.

Laikykitės auksinės taisyklės siunčiant siuntas – pakuokite siuntas taip, kokias patys norėtumėte jas gauti

Tinkamai supakavus siuntą sumažėja jos grąžinimo dėl apgadinimo galimybė. Tai ne tik apsaugos Jus nuo galimo nuostolio, bet ir sutaupys Jums laiko bei pastangų sprendžiant grąžinimo klausimą bei siunčiant siuntą pakartotinai.

Visada rinkitės lengviausias pakavimo medžiagas

Pavyzdžiui, burbulinę plėvelę ar putplasčio granules siuntos turiniui nuo smūgių apsaugoti. Atminkite, pakavimo medžiagos taip pat sveria, todėl pristatymo kaina dėl jų gali ūgtelti. Beje, pakavimo medžiagas pirkite didesniais kiekiais, taip jos kainuos pigiau.

Išsaugokite geros kokybės dėžutes ir pakavimo medžiagas, į kurias supakuotas siuntas gaunate patys – jas galėsite panaudoti pakartotinai ir visai nemokamai.

Naudokite siuntos turinio dydį atitinkančias pakuotes

Neretai pasitaiko, jog smulkūs daiktai siunčiami didesnėse nei reikia dėžutėse, todėl pristatymo kaina išauga. Išvenkite šių nebūtinų išlaidų pasinaudodami mūsų tūrio skaičiuokle. Skaičiuokle paprasta ir patogu naudotis – joje įveskite siuntos matmenis ir skaičiuoklė parodys, kokį svorį atitinka pakuotė.

Atminkite, Jūs visada mokate už svorį – faktinį ar tūrinį, priklausomai nuo to, kuris yra didesnis. Todėl matydami, jog tūrinis svoris ženkliai viršija faktinį, parinkite labiau siuntos turinį atitinkančią pakuotę.

Prieš siųsdami siuntą, įvertinkite, ar verta ją siųsti renkantis Express paslaugą

Ekonominio pristatymo terminas gali būti labai panašus, o kaina skirtis ženkliai. Nepamirškite iš anksto pasidomėti papildomais mokesčiais, kurie taip pat gali padidinti planuotas pristatymo išlaidas.

Galiausiai, nustatykite siuntimo politikos gaires ir jų laikykitės

Iš anksto įvertinkite, kiek kainuos prekės siuntimas į vieną ar kitą vietovę numatant ir galimą pakuotę. Nurodžius mažesnes pristatymo išlaidas pirkėjams, papildomos išlaidos bus dengiamos Jūsų gauto pelno sąskaita. Taip pat visada stenkitės siuntas išsiųsti laiku, kadangi skubūs siuntimai paskutinę minutę visada padidina išlaidas.

Taupykite laiką bei pinigus, išsikviesdami kurjerį internetu užuot veždami siuntą palikti į kurjerio ofisą.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti