Kurjerio paslaugos Lietuvoje ir užsienyje

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

LP EXPRESS, DPD, VENIPAK, OMNIVA, DHL, TNT, FedEx, GLS – bendradarbiaujame su didžiausiomis tarptautinėmis kurjerių tarnybomis, kurios visame pasaulyje žinomos ir pripažintos patikimiausiomis. Puikią reputaciją šios įmonės pelnė teikdamos aukščiausios kokybės greitųjų kurjerių paslaugas savo klientams. Tad galime drąsiai teigti, jog pasirinkę Siųsk pigiau siūlomas siuntų pristatymo paslaugas, Jūs gausite geriausią aptarnavimą, o kurjeriai visoje Lietuvoje ir užsienyje Jūsų siunta pasirūpins nuo durų iki durų. Taip pat įsitikinsite, jog net ir patys geriausi kurjeriai pigiau siuntas gabenti irgi gali!

Kurjerio paslaugos

  • Kurjerio paslaugos yra itin patogus būdas pristatyti siuntoms nuo durų iki durų visame pasaulyje. Jums patogiu metu ir nurodytoje vietoje, kurjeris atvyks paimti jūsų internetu pateikto užsakymo ir pristatys jį tiesiai gavėjui į rankas, visai nesvarbu, kokiame pasaulio kampelyje jis bebūtų.
  • Siųsk pigiau teikiamos kurjerių paslaugos Lietuvoje ir užsienyje apima Express bei Economy siuntinių pristatymą. Express siuntos gavėjui pristatomos greičiau: didžiuosius pasaulio miestus, tokius kaip Londonas, Niujorkas ar Berlynas, kurjeris su siunta pasieks vid. per 1-2 darbo dienas. Economy paslauga – šiek tiek lėtesnė, tačiau siuntimas atsieina pigiau. Jeigu niekur neskubate, rekomenduojame rinktis būtent ją. Jūsų siuntinys gavėjui bus pristatytas vid. per 3-5 darbo dienas.
  • Visoms siuntoms, kurių vertė yra iki 100 Eur, beveik visi mūsų partneriai (išskyrus Deutsche Post) siūlo nemokamą siuntos draudimą. Šis draudimas negalioja siunčiant daiktus, priklausančius draudžiamų siųsti daiktų sąrašui.
  • Pasirinkę bet kurio kurjerio paslaugas, galėsite stebėti savo siuntos kelionę nuo pat jos paėmimo iki įteikimo gavėjui. Užsisakę ir apmokėję siuntimo paslaugą, el. paštu gausite unikalų siuntos sekimo numerį, kurį įvedę Siuntų paieška skiltyje, galėsite matyti visus siuntinio kelionės etapus bet kuriuo paros metu. Išsamią ir detalią informaciją apie siuntos statusą jums teiks ir pasirinktas kurjeris.

Su kokiais kurjeriais dirbame?

Per dešimtmetį patirties siuntų siuntimo sektoriuje išbandėme daug skirtingų vežėjų, tačiau šiandien galime drąsiai pasakyti – dirbame su didžiausiais ir žinomiausiais greitųjų siuntų kurjeriais. Kviečiame su jais susipažinti ir Jus.

LP EXPRESS

LP Express kurjerio paslaugos. Šie kurjeriai – ilgaamžio Lietuvos pašto veiklos sritis, kuria garantuojama, kad patikimas siuntų pristatymas į visas valstybes būtų operatyvus. Šie kurjeriai siuntas į Latviją, Estiją pristato vid. per 1-3 d.d., į kitas Europos valstybes – vid. per 3-5 d. d., o į kitus žemynus siuntos kelionė gali užtrukti iki 5-13 d.d. Su siuntos numeriu taip pat galėsite sekti ir vežimo procesą, tačiau siuntoms, kurios keliauja į užsienį, sekimo informacija yra atnaujinama siuntai pasiekus gavėjo valstybę, tad nematysite siuntos tarpinių stotelių.

DPD

DPD kurjerio paslaugos. Jau daugiau nei du dešimtmečius savo logistikos tinklą tobulinanti įmonė, šiandien siūlo operatyvų siuntinių pristatymą visoje Europoje. Priklausomai nuo siuntos galutinės stotelės trunka ir siuntos kelionė – Lietuvoje siuntos pristatomos jau kitą darbo dieną, į Latviją ir Estiją kelionė trunka vid. 2 d.d., o visoje Europoje siuntos keliauja vid. 3-8 d.d. DPD siuntos pristatomos ir į paštomatą, tad galima atsiimti paštomatuose Lietuvoje.

VENIPAK

Venipak kurjerio paslaugos. Siekdami, kad siuntos sklandžiai keliautų ne tik į užsienį, bet ir visoje Lietuvoje, užmezgėme ryšius su Venipak. Ši įmonė nuo 2004 m. džiugina klientus kiekviename Lietuvos kampelyje, vėliau – ir Baltijos šalyse. Pasirinkę siuntą per kurjerį, savo siuntas galėsite pristatyti į Lietuvą, Latviją bei Estiją bei atsigabenti siuntas iš šių šalių. Visiems užsakymams be išimties suteikiamas sekimo numeris.

OMNIVA

Omniva kurjerio paslaugos. Tai – vienas iš dviejų mūsų partnerių, kurių siuntas galima atsiimti ne tik iš kurjerių, bet ir paštomatuose jums patogiu metu. Siuntų pristatymas galimas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Patogu ir tai, kad jeigu neturite galimybės sulaukti kurjerio, paimsiančio siuntą, patys savo užsakymą galite palikti paštomate ir nesirūpinti – sekimo informacija leis matyti, kur siunta, o apie siuntos atsiėmimo galimybę, pasirinkus atsiėmimą iš paštomato, adresatas bus informuotas SMS žinute.

ITELLA

Itella kurjerio paslaugos. Nors pati įmonė veiklą plėtoja jau beveik 20-metį, tačiau ištakos siekia net XVII amžių. Šiandien ITELLA sėkmingai importuoja ir eksportuoja siuntas, teikia tarptautinio pristatymo paslaugas. Siūlome šį vežėją rinktis klientams, kurių siuntos yra sunkesnės, kadangi kainos apskaičiuojamos atsižvelgiant tik į realų svorį, kitaip nei kitų vežėjų, kurių siuntimo kaina apskaičiuojama atsižvelgiant tiek į realų, tiek į tūrinį svorį. Taip pat kiekvienam klientui pateikiama išsami siuntos istorija ir sekimo realiuoju metu galimybė.

DHL

DHL kurjerio paslaugos. Jau daugiau nei 50 metų veikianti tarptautinių siuntų, kurjerių paslaugų ir transportavimo įmonė yra viena iš pasaulinės logistikos rinkos lyderių. Su įmone greitos siuntos operatyviai pasieks net į tolimiausius pasaulio kampelius – nuo Vankuverio iki Mumbajaus. DHL privalumas prieš kitus kurjerius – puikiai išvystyta greitų pristatymo galimybė. Iš Lietuvos į Londoną, Barseloną ar net Niujorką siuntos sėkmingai pristatomos vid. per 1-2 d.d. Visoms siuntoms suteikiamas unikalus siuntos sekimo numeris, tad galėsite jaustis ramiai dėl siuntos pristatymo ir matyti kiekvieną užsakymo stotelę.

TNT

TNT kurjerio paslaugos. Šios logistikos įmonės ištakos siekia dar 1946 m. Veiklą pradėjusi nuo siuntų pristatymo Australijoje, per keletą dešimtmečių išaugo iki tarptautinės logistikos milžinės, pristatančios siuntas į daugiau nei 200 pasaulio šalių ir vietovių. TNT kurjeriai mūsų klientų siuntas surenka jų pasirinktu būdu – siūlo pristatymą tiek nuo durų iki durų, tiek iš siuntų surinkimo punktų. Taip pat ši įmonė yra patikima greitų siuntų paslaugos tiekėja. Skubios siuntos gali būti pristatomos jau kitą darbo dieną. Galiausiai, visi TNT užsakymai gauna užsakymo sekimo numerį, kuris leidžia realiu metu matyti, kur yra Jūsų siunta.

FedEx

FedEx kurjerio paslaugos. Beveik 50 tūkst. darbuotojų visame pasaulyje siekia, kad siuntos į 220 pasaulio valstybių ir vietovių būtų pristatytos greitai ir sklandžiai. Greitieji FedEx kurjeriai siuntas pristato iš Siųsk pigiau būstinės iki pat durų. Pasirinkus Express paslaugą, prekės nugabenamos vid. per 1-2 d.d., o unikalus sekimo numeris leidžia stebėti siuntos kelionę realiu metu.

GLS

GLS kurjerio paslaugos. Europoje įsikūrusi logistikos įmonė siūlo siuntinių pristatymą 41 Europos valstybėje, tad jeigu norite išsiųsti siuntą draugui į Paryžių, ši įmonė – puikus pasirinkimas. Jūsų tarptautinės siuntos į pasirinktus užsienio miestus bus pristatytos vid. per 3-4 d.d. Jeigu bijote, kad siunta dings, GLS, kaip ir kiti vežėjai, siūlo siuntos sekimo galimybę.

SST

SST kurjerio paslaugos. Jau daugiau nei 25 metus veikianti lietuviška įmonė užsitarnavo ne vieno kliento pagarbą. Šis vežėjas labiausiai tinka klientams, norintiems greitai ir už optimalią kainą adresatams pristatyti paletinius krovinius. Siunta klientą visoje Lietuvoje pasieks išties greitai – vid. per 1 d.d.

Deutsche Post

Deutsche Post kurjerio paslaugos. Ši Deutsche Post kartu su DHL Express teikiama paslauga yra itin patogi klientams, kurie siunčia daug mažų siuntų. Patikimas nedidelių gabaritų siuntinių pristatymas su šiuo vežėju Siųsk pigiau svetainėje pasižymi itin patraukliomis kainomis. Siuntos Europoje pristatomos vid. per 4-7 d.d., o už Europos ribų kelionė trunka apie vid. 7-21 d.d. (tiesa, šis terminas gali prailgti dėl muitinės formalumų).

Kurjerio paslaugos kaina

Kurjerio paslaugos kaina priklauso ir nuo Jūsų – iš visų mūsų svetainėje pateiktų pasiūlymų išsirinkite sau tinkamiausią! Bet kuris pasirinktas kurjeris užtikrins saugią siuntos kelionę, tad nedvejokite, užsisakykite paslaugą ir Jūsų siunta netrukus bus kelyje!Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti