Kurjeriai

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Didžiuojamės galėdami bendradarbiauti su DHL, TNT, FedEx, VENIPAK, GLS, OMNIVA, DPD ir LP EXPRESS tarptautinėmis kurjerių tarnybomis, kurios visame pasaulyje žinomos ir pripažintos patikimiausiomis. Puikią reputaciją šios įmonės pelnė teikdamos aukščiausios kokybės greitųjų kurjerių paslaugas savo klientams. Tad, galime drąsiai teigti, jog pasirinkę Siųsk pigiau siūlomas siuntų pristatymo paslaugas, Jūs gausite geriausią aptarnavimą, o kurjeriai Lietuvoje ir užsienyje Jūsų siunta pasirūpins nuo durų iki durų.

Kodėl verta rinktis kurjerio paslaugas?

  • Kurjerio paslaugos yra itin patogus būdas pristatyti siuntoms nuo durų iki durų visame pasaulyje. Jums patogiu metu ir nurodytoje vietoje, kurjeris atvyks paimti siuntinį ir pristatys jį tiesiai gavėjui į rankas, visai nesvarbu kokiame pasaulio kampelyje jis bebūtų.
  • Siųsk pigiau teikiamos kurjerių paslaugos Lietuvoje ir užsienyje apima Express bei Economy siuntinių pristatymą. Express siuntos gavėjui pristatomos greičiau: didžiuosius pasaulio miestus, tokius kaip Londonas, Niujorkas ar Berlynas, kurjeris su siunta pasieks vos per 1 darbo dieną. Economy paslauga – šiek tiek lėtesnė, tačiau padedanti sutaupyti. Jeigu niekur neskubate, rekomenduojame rinktis būtent ją. Jūsų siuntinys gavėjui bus pristatytas per 3-5 darbo dienas.
  • Siųsk pigiau komanda primena, kad Europos Sąjungai nepriklausančiose šalyse, siuntiniai keliauja per muitinę, todėl galimi vėlavimai. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį ir į tai, kad muitinėse siuntos gali būti apmokestinamos, tad prieš siunčiant jas, rekomenduojame pasidomėti gavėjo šalyje galiojančiais muitų, PVM bei kitais mokesčiais.
  • Pasirinkę bet kurio kurjerio paslaugas, galėsite stebėti savo siuntos kelionę nuo pat jos paėmimo iki įteikimo gavėjui. Užsisakę ir apmokėję siuntimo paslaugą, el. paštu gausite unikalų siuntos sekimo numerį, kurį įvedę "Siuntų paieška" skiltyje, galėsite matyti visus siuntinio kelionės etapus bet kuriuo paros metu.

Kurjerio paslaugos kaina  priklauso ir nuo Jūsų – iš visų mūsų svetainėje pateiktų pasiūlymų išsirinkite sau tinkamiausią! Bet kuris pasirinktas kurjeris užtikrins saugią siuntos kelionę, tad nedvejokite, užsisakykite paslaugą ir Jūsų siunta netrukus bus kelyje!

sweed seb luminor revolut paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti