Registruota siunta

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Norite išsiųsti registruotą siuntą? Pataikėte būtent ten, kur reikia! Visoms siuntoms, kurias siunčiate naudodamiesi Siųsk pigiau platforma, suteikiamas registruotos siuntos statusas. Tai reiškia, kad bet kada galite sužinoti, kur šiuo metu yra jūsų siunta.

Registruotos siuntos privalumai

Saugumas. Kiekvienai siuntai (tiek siunčiamai į užsienį, tiek Lietuvoje), suteikiamas siuntos numeris. Suvedę šį numerį Siųsk pigiau svetainės skiltyje Siuntų paieška neišėję iš namų internetu galėsite stebėti siuntos gabenimo kelionę: ar ji jau išvežta iš skirstymo centro, ar pasiekė gavėjo šalį, ar jau įteikta jos laukusiam žmogui.

Patogumas. Siuntos laukiantį gavėją galite iš anksto informuoti, kada tikėtis siuntos pristatymo: šiam nereiks lūkuriuoti žinant tik jos išsiuntimo datą: registruota siunta suteikia galimybę tiksliau planuotis laiką, nes visi kelionės etapai realiu laiku matomi suvedus siuntos numerį internete.

Kodėl registruotas siuntimas su Siųsk pigiau – geras pasirinkimas?

Turime ilgametę patirtį
Siuntų rinkoje esame jau daugiau nei dešimtmetį, todėl galime užtikrinti: bendradarbiaujame tik su patikimais ir savo darbą puikiai išmanančiais kurjeriais (DHL, TNT, FedEx, GLS, DPD, Venipak, UPS, DHL Global Mail, USPS, LP EXPRESS ir OMNIVA), kurie Jūsų siuntą pristatys nuo durų iki durų ar į pageidaujamą paštomatą.

Siuntos dydis – ne problema. Registruojamos tiek smulkios siuntos (pvz. voke siunčiami dokumentai), tik stambūs, paletizuoti kroviniai.

Čia visuomet gera kaina
Siųsk pigiau Kainų skaičiuoklėje suvedę savo siuntos duomenis, gausite visus norimu adresu siuntinį pristatyti galinčių kurjerių pasiūlymus už visuomet gerą kainą.

Papildomai sutaupyti galite ir patys, nes registruoto siuntimo kaina priklauso nuo pasirinkto siuntimo tipo: Express (skubios siuntos) arba Economy (įprastas siuntimas). Greitos siuntos (tarptautinės ir vietinės) adresatą pasieks vos per 1-2 darbo dienas, bet kainuos šiek tiek brangiau. Įprastas siuntimas trunka keliomis dienomis ilgiau, tačiau jo kaina - dar draugiškesnė Jūsų kišenei.

Visi pasiūlymai - vienoje vietoje
Sutaupysite daugybę laiko, kurį švaistytumėte tikrindami skirtingų kurjerių svetaines ir jų pasiūlymus. Siųsk pigiau svetainėje visus juos rasite vienoje vietoje – tereikia išsirinkti Jums labiausiai tinkantį.

Nemokamas draudimas
Tam, kad jaustumėtės dar saugiau, kad Jūsų registruota siunta sėkmingai pasieks gavėją, visoms siuntoms, kurių vertė yra iki 100 Eur, Siųsk pigiau suteikia nemokamą draudimą. Jei siunčiate daiktą, kurio vertė šią sumą viršija, užsakymo metu galite pasirinkti ir papildomą draudimą, kuris, siuntos dingimo ar sugadinimo atveju, visiškai padengtų jos kainą.

Svarbu pažymėti, kad šis draudimas galioja tik tuo atveju, jei Jūsų siunčiamas daiktas nepatenka į Draudžiamų siųsti daiktų sąrašą. Jei turite abejonių dėl to, ar daiktą galite siųsti (skirtingos valstybės taiko siuntimo išimtis tam tikriems daiktams ar produktams), visuomet kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo vadybininkes el. paštu info@siuskpigiau.lt, telefonu +370 700 35 000 ar Pagalba gyvai skiltyje dešiniajame apatiniame svetainės kampe. Esame pasiruošę Jums pagelbėti!Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 20% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti