1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į

Siuntų kainos skaičiuoklė

Nėra nieko labiau erzinančio nei tinkamos siuntos pristatymo paslaugos paieškos internete. Siekdami jas palengvinti siūlome nuostabią siuntų pristatymo Kainos skaičiuoklę. Jums tereikia žinoti savo siuntos svorį, matmenis bei gavėjo adresą ir mes nedelsiant pateiksime patikimiausių, geriausią reputaciją turinčių kurjerių pristatymo kainas.

Didžiuojamės galėdami bendradarbiauti su DHL, TNT, VENIPAK, ITTELA, GLS ir kitomis garsiomis tarptautinėmis kurjerių tarnybomis. Visa tai tam, kad Jūs galėtumėte nedvejodami pasirinkti Jums tinkamiausią. Puikią reputaciją šios kompanijos pelnė teikdamos aukščiausios kokybės paslaugas savo klientams, platų gabenimo paslaugų spektrą bei galimybę sekti siuntas. Todėl nesvarbu, kokie Jūsų ar Jūsų įmonės poreikiai ir biudžetas, Siuskpigiau.lt svetainėje Jūs gausite būtent tai, ko tikitės.

Naudodamiesi siuntų pristatymo Kainos skaičiuokle Jūs galite sužinoti bet kurios paslaugos kainą nuo pristatymo žemės transportu iki pristatymo tarp bet kurių dviejų pasirinktų pasaulio šalių. Netrukus įsitikinsite, jog naudojimasis mūsų vežėjų paslaugomis yra kur kas efektyvesnis kainos atžvilgiu nei naudojimasis įprastinėmis pašto paslaugomis bei suteikia galimybę paprastai sekti siuntos kelio informaciją, ko negali pasiūlyti nė vienas nacionalinis kurjeris. Tad jeigu ieškote paprasto, greito būdo išsiųsti siuntą ir pigios siuntų kainos, Jūs tai radote!

Pasirinkę Jums tinkamiausią pristatymo paslaugą, būsite nukreipti užpildyti savo bei gavėjo adresus ir kontaktinius duomenis bei pasirinkti valandą, kurią norėtumėte, kad kurjeris atvyktų paimti siuntos. Tuomet tereikės apmokėti paslaugą, ant pakuotės užklijuoti elektroniniu paštu gautus ar iš svetainės parsisiųstus Siuntos dokumentus bei laukti kurjerio. Tai taip paprasta. Atminkite, Siųsk pigiau komanda užsakymą gaus tik Jums jį apmokėjus.

Užsisakykite savo siuntos pristatymo paslaugą www.siuskpigiau.lt svetainėje jau šiandien!

sweed seb nord sampo nordea paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti