Siuntų kainos skaičiuoklė

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Nėra nieko labiau erzinančio nei tinkamos siuntos pristatymo paslaugos paieškos internete. Siekdami jas palengvinti, siūlome patogią ir itin paprastą siuntų pristatymo Kainos skaičiuoklę, padėsiančią Jums sutaupyti daug laiko.

Kaip ja naudotis?

Viskas, ką jums reikia žinoti – siuntos svoris, matmenys bei gavėjo adresas. Būkite atidūs nurodydami siuntos duomenis sistemoje – reikalingi labai tikslūs išmatavimai (net 0,5 cm tikslumu), taip pat pasirinkite teisingo tipo pakuotę – nuo to priklauso siuntinių kainos. Jums suvedus šią informaciją, mes nedelsiant pateiksime patikimiausių, geriausią reputaciją turinčių kurjerių sąrašą ir jų siūlomas siuntų kainas.

Kuo naudinga siuntų kainos skaičiuoklė?

Naudodamiesi siuntų pristatymo kainos skaičiuokle, galite sužinoti bet kurios paslaugos kainą tarp bet kurių dviejų pasirinktų pasaulio šalių arba išsirinkti sau tinkamiausią siuntinių kainos Lietuvoje pasiūlymą!

Naudodamiesi mūsų siūlomomis paslaugomis galėsite sekti siuntos kelionę ir nesukti galvos dėl to, kur ir kokiu metu yra jūsų siunta.

Kaip siųsti siuntą?

Naudodamiesi Siųsk pigiau platforma turėsite atlikti pagrindinius penkis žingsnius.

  1. Supakuokite siuntą. Tvirta ir kokybiška pakuotė bei atsakingas pakavimas – svarbesnis žingsnis, negu gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Nuo to, kaip kokybiškai supakuosite siuntą, didele dalimi priklauso, ar Jūsų siunta saugiai ir užtikrintai pasieks kelionės tikslą. Rinkitės tinkamo dydžio pakuotę (per didelė pakuotė gali padidinti paslaugos kainą) ir sandariai supakuokite siuntinį. Svarbu pabrėžti, jog siunta neprivalo būti įdėta į dėžę. Priklausomai nuo siuntinio dydžio, šis gali būti supakuotas ir į voką, Jiffy ar specialią kurjerių pakuotę. Nepamirškite skiriamųjų ženklų (jei daiktas viduje yra dūžtantis arba jo negalima vartyti). Jei visa tai atlikote įdėmiai ir atsakingai, sveikiname – turite paruoštą siuntą.
  2. Skaičiuokite kainą. Po supakavimo, atidžiai išmatuokite savo siuntą – matmenys bus reikalingi pateikiant užsakymą. Užpildykite visą prašomą informaciją (svoris, matmenys, šalis). Sistema jums pateiks kelis kurjerių pasiūlymus.
  3. Užsakymo pateikimas. Susikurkite paskyrą Siųsk pigiau platformoje ir pasirinkite kainos ir pristatymo laiko atžvilgiu jums priimtiniausią pasiūlymą ir užsisakykite siuntos pristatymo paslaugą. Pasirinkę jums tinkamiausią pristatymo paslaugą, būsite nukreipti užpildyti savo ir gavėjo adresus, kontaktinius duomenis bei turėsite pasirinkti dieną, kurią norėtumėte, kad kurjeris atvyktų paimti siuntos.
  4. Siuntos dokumentai. Viską užpildžius jums liks tik apmokėti paslaugą, ant pakuotės užklijuoti elektroniniu paštu gautus ar iš svetainės parsiųstus siuntos dokumentus. Svarbu, kad siuntos dokumentus pritvirtintumėte matomoje vietoje. Taip pat negalima informacijos ant siuntos rašyti ranka. Siųsk pigiau jums pateiks specialius sugeneruotus brūkšninius kodus, identifikuojančius siuntą, todėl svarbu užklijuoti būtent šiuos dokumentus.
  5. Siuntos perdavimas kurjeriui. Kai siuntinys jau supakuotas ir paruoštas kelionei į pasirinktą šalį, jį perduokite Jūsų pasirinktu laiku atvykusiam kurjeriui arba pristatykite į artimiausią siuntų surinkimo vietą. Atlikę šį žingsnį, galite atsipūsti ir laukti, kol siunta pasieks Jūsų adresatą.

Registruota siunta – kas tai?

Registruota siunta – tai siunta, kuri yra registruojama kurjerių paslaugas teikiančios įmonės sistemoje. Įregistravimas į sistemą sudaro galimybę sekti siuntą – tai sumažina siuntos dingimo galimybę. Taip pat registruota siunta gali būti atiduodama tik adresatui, patvirtinusiam savo tapatybę.

Kokias siuntas galima sekti?

Galima sekti registruotas siuntas. Užsisakant pristatymo paslaugas Siųsk pigiau platformoje, visos siuntos yra registruojamos, todėl turėsite galimybę jas sekti visais tranzito etapais nuo akimirkos, kai siuntą paduosite kurjeriui, iki pat momento, kai ji bus pristatyta Jūsų nurodytam adresatui į rankas.

Kur rasti siuntos sekimo numerį?

Siuntos numeris (ang. tracking number) jums yra atsiunčiamas į el. paštą laiške, patvirtinančiame užsakytą siuntos pristatymo paslaugą. Taip pat numerį galite rasti prisijungę prie Siųsk pigiau paskyros, skiltyje Mano užsakymai.

Kaip sekti siuntą?

Siuntų sekimas Siųsk pigiau svetainėje atliekamas naudojantis siuntų paieškos sistema. Svetainėje paspaudę mygtuką „Siuntų paieška“ įveskite savo siuntos numerį. Paieškos langelyje gausite visą su Jūsų siunta susijusią informaciją nuo pat jos paėmimo iki įteikimo gavėjui momento. Siuntos numeris Jums leis siuntą sekti ne tik mūsų platformoje, bet ir pasirinkto kurjerio sistemoje.

Atkreipkite dėmesį, kad taip pat gausite ir unikalų Siųsk pigiau užsakymo numerį. Šis numeris Jums taip pat leis sekti siuntą, tačiau su unikaliu užsakymo numeriu tai galėsite padaryti tik mūsų puslapyje Siuntų paieška.

Kaip užpildyti siuntos dokumentus?

Siuntos dokumentų pildymas – atsakingas momentas. Pildydami užsakymą, atidžiai užpildykite visus laukelius, kadangi net smulkiausias netikslumas (pvz. vienas klaidingas skaičius pašto kode) gali pakeisti Jūsų siuntos kelionės tikslo koordinates.

Pabaigus pildyti dokumentus, jie automatiškai atsidurs Jūsų el. pašte. Taip pat dokumentus rasite savo paskyroje, skiltyje Mano užsakymai (atsidarę užsakymą, kurio dokumentų reikia ir perėję į skiltį Dokumentai).

Atspausdinkite dokumentus ir patikimai pritvirtinkite juos gerai matomoje siuntos vietoje. Šiuose dokumentuose surašyta visa svarbiausia informacija – gavėjo rekvizitai, siuntos tipas bei unikalūs siuntą identifikuojantys brūkšniniai kodai. Svarbu, kad dokumentai nepasimestų – kitaip siunta gali nepasiekti kelionės tikslo.

Iškilus bet kokiems klausimams dėl siuntos dokumentų pildymo, kreipkitės į mūsų konsultantus, pasinaudodami funkcija Pagalba gyvai.

Kokių kurjerių paslaugas siūlome?

Didžiuojamės galėdami bendradarbiauti su DHL, TNT, FEDEX, DPD, LP EXPRESS, VENIPAK, OMNIVA, ITELLA, GLS ir kitomis garsiomis tarptautinėmis kurjerių tarnybomis. Visa tai tam, kad nedvejodami galėtumėte pasirinkti sau tinkamiausią!

Puikią reputaciją šios kompanijos pelnė savo klientams teikdamos aukščiausios kokybės paslaugas, platų siuntų gabenimo spektrą bei galimybę sekti savo siuntinius. Tad visai nesvarbu, kokie Jūsų asmeniniai ar įmonės poreikiai, Siuskpigiau.lt svetainėje gausite būtent tai, ko tikitės.

Kiek kainuoja siuntos siuntimas?

Kiekviena siunta yra išskirtinė, tad vieno atsakymo į tokį klausimą nėra. Tačiau žinodami savo siuntos tikslų svorį ir matmenis bei siuntėjo adresą, tikslią kainą galite pamatyti pasinaudodami Siųsk pigiau įdiegta Kainų skaičiuokle.

Kur atsiimti siuntą?

Siųsk pigiau suburta patikima partnerių kurjerių komanda pasirūpina, kad Jums ar Jūsų artimiesiems nereiktų vaikytis siuntų – jos yra pristatomos tiksliai į nurodytą vietą ir adresatui į rankas. Tai – mūsų klientų dažniausiai pasirenkama paslauga, leidžianti užtikrinti, kad siunta nepradings ir nereikės jos grąžinti siuntėjui.

Galima ir siuntų savitarnos paslauga. Šiuo atveju siunta yra pristatoma į siuntų savitarnos terminalą. Gavėjas apie siuntos pristatymą ir terminą, per kurį privalo atsiimti siuntą, yra informuojamas.

Ar gali siuntą atsiimti kitas asmuo?

Siuntą kurjeriai atiduoda tik adresatui, nebent šis pageidauja, kad siunta būtų paliekama kaimyniniam adresui. Tokį pageidavimą gavėjas gali išreikšti, jeigu neturi galimybės atsiimti siuntos. Siuntos gavimas yra patvirtinamas siuntinį atsiėmusio žmogaus parašu ir už tokį siuntos perdavimą kaimyniniam adresui yra atsakingas gavėjas.

Kada gausiu siuntą?

Siuntos pristatymo terminas priklauso nuo Jūsų pasirinktos pristatymo paslaugos.

Express pristatymas yra skirtas degančioms siuntoms. Pamiršote draugo, gyvenančio Niujorke, gimtadienį? Ar Jūsų sesei Londone skubiai reikia siuntos iš namų? Express paslauga pasirūpins, kad Jūsų siunta pasiektų adresatą per 1-2 darbo dienas. Reikia pastebėti, kad siuntų gabenimas į ES nepriklausančias šalis gali trukti kiek ilgiau dėl muitinimo procedūrų, tačiau viskas vyks sklandžiau, jei atidžiai patikrinsite, ar nesiunčiate draudžiamų daiktų, pateikėte išsamius siuntos turinio aprašymus.

Economy paslauga leis Jums sutaupyti, tačiau siuntos kelionė truks kiek ilgiau. Priklausomai nuo vietos, siunta iki adresato rankų keliauja 3-6 d. d.

Užsisakykite savo siuntos pristatymo paslaugą www.siuskpigiau.lt svetainėje jau šiandien!

Siuntos tūrio skaičiuoklė
Siuntų paieška
Siuntų surinkimo vietos
Užsakymų importavimasReikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 10% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti