Siuntų kainos skaičiuoklė

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Nėra nieko labiau erzinančio nei tinkamos siuntos pristatymo paslaugos paieškos internete. Siekdami jas palengvinti, siūlome patogią ir itin paprastą siuntų pristatymo Kainos skaičiuoklę, padėsiančią Jums sutaupyti daug laiko.

Kaip ja naudotis?

Viskas, ką jums reikia žinoti – siuntos svoris, matmenys bei gavėjo adresas. Būkite atidūs nurodydami siuntos duomenis sistemoje – reikalingi labai tikslūs išmatavimai (net 0,5 cm tikslumu), taip pat pasirinkite teisingo tipo pakuotę – nuo to priklauso siuntinių kainos. Jums suvedus šią informaciją, mes nedelsiant pateiksime patikimiausių, geriausią reputaciją turinčių kurjerių sąrašą ir jų siūlomas siuntų kainas.

Kokių kurjerių paslaugas siūlome?

Didžiuojamės galėdami bendradarbiauti su DHL, TNT, VENIPAK, OMNIVA, GLS ir kitomis garsiomis tarptautinėmis kurjerių tarnybomis. Visa tai tam, kad nedvejodami galėtumėte pasirinkti sau tinkamiausią!

Puikią reputaciją šios kompanijos pelnė savo klientams teikdamos aukščiausios kokybės paslaugas, platų siuntų gabenimo spektrą bei galimybę sekti savo siuntinius. Tad visai nesvarbu, kokie Jūsų asmeniniai ar įmonės poreikiai, Siuskpigiau.lt svetainėje gausite būtent tai, ko tikitės.

Kuo naudinga siuntų kainos skaičiuoklė?

Naudodamiesi siuntų pristatymo kainos skaičiuokle galite sužinoti bet kurios paslaugos kainą tarp bet kurių dviejų pasirinktų pasaulio šalių arba išsirinkti sau tinkamiausią siuntinių kainos Lietuvoje pasiūlymą!

Naudodamiesi mūsų siūlomomis paslaugomis galėsite sekti siuntos kelio informaciją ir nesukti galvos dėl to, kur ir kokiu metu yra jūsų siunta. 

Svarbu!

Pasirinkę jums tinkamiausią pristatymo paslaugą, būsite nukreipti užpildyti savo ir gavėjo adresus, kontaktinius duomenis bei turėsite pasirinkti dieną, kurią norėtumėte, kad kurjeris atvyktų paimti siuntos.

Viską užpildžius jums liks tik apmokėti paslaugą, ant pakuotės užklijuoti elektroniniu paštu gautus ar iš svetainės parsiųstus siuntos dokumentus bei laukti kurjerio. Nepamirškite, kad Siųsk pigiau komanda užsakymą gaus tik jums jį apmokėjus!

Užsisakykite savo siuntos pristatymo paslaugą www.siuskpigiau.lt svetainėje jau šiandien!

sweed seb nord sampo nordea paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti