Pasiekite skirtingas rinkas už Atlanto!

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Siuntos iš Lietuvos į JAV vos nuo 5.50 Eur

Pasinaudokite mūsų siuntų paskirstymo centro galimybėmis JAV ir savo verslą plėskite dar sparčiau!

Siūlome itin greitą mažaverčių siuntų pristatymo būdą iš Lietuvos į JAV su vietiniais siuntų vežėjais, žinomais visame pasaulyje. Patogus siuntų gabenimas į JAV – viliojanti galimybė sklandžiai verslo plėtrai ir didelis privalumas smulkesniems verslams, norintiems pasiekti rinką už Atlanto!

Pagrindiniai privalumai:

 Greitas pristatymas  Mažesnės išlaidos
 

Greiti siuntų pristatymo terminai iš Lietuvos į JAV vidutiniškai per 5 d.d.

  Itin patrauklios siuntų siuntimo kainos ir puiki alternatyva pašto centrų paslaugoms.


 Pritaikyta elektroninei prekybai

 
 Prekių sandėliavimas
  Paslauga ypač aktuali prekiaujantiems Amazon, eBay, Etsy ar kitose populiariose platformose.   Suteikiame galimybę prekių sandėliavimui Siųsk pigiau paskirstymo centre.

 
 Prekių komplektavimas

 
 Patikimi kurjeriai
  Galimas kelių prekių komplektavimas į vieną bendrą siuntą.   FedEx bei USPS kurjeriai, turintys milžinišką patirtį visame pasaulyje.

 

                                                                                         

 

Perkelkite savo pardavimus į kitą lygį

Ši paslauga itin patraukli prekiaujantiems Amazon, eBay, Etsy ar kitose platformose, kuriose susiburia skirtingų kategorijų pardavėjai, turintys vieną bendrą tikslą – laiku ir kokybiškai prekes pristatyti pirkėjams. Pridėkite papildomos vertės savo verslui ir tapkite konkurencingu rinkos lyderiu Jungtinėse Amerikos Valstijose - įgaukite pranašumą sumažindami siuntų pristatymo terminus bei užtikrindami mažesnes kainas.

Jei norisi dar greitesnio proceso ir tenkinančių rezultatų - siūlome rinktis automatizuotus ir patikimus sprendimus. Naudodamiesi SP API integracija ir el. parduotuvių sąsaja, palengvinsite užsakymų tvarkymą ir visą  reikalingą informaciją rasite vienoje vietoje. 

Kaskart atsižvelgiame į mūsų klientų poreikius, siekiame užtikrinti vis paprastesnį siuntų gabenimo procesą visame pasaulyje bei pasiūlyti patogesnius sprendimus, atitinkančius juridinių ir fizinių asmenų lūkesčius.

Siuntimo išlaidų efektyvinimas ir prekių sandėliavimas

Siūlome galimybę sandėliuoti prekes Siųsk pigiau paskirstymo centre ir išvengti nepageidaujamų mokesčių.  

Nuo šiol galėsite naudotis ne tik trumpalaikėmis ir ilgalaikėmis sandėliavimo paslaugomis, bet ir efektyviais siuntų gabenimo sprendimais, taip padidindami savo darbo našumą ir sumažindami papildomas transportavimo išlaidas. 

Lengviau valdysite užsakymų kiekius ir tolimesnį siuntimo procesą į norimas JAV valstijas. Prekių sandėliavimas vienoje vietoje padės greičiau reaguoti į nuolat kintančius klientų poreikius, lemiančius skirtingų prekių paklausą.

Užtikriname saugų ir atidžiai kontroliuojamą sandėliavimo procesą, lankstų požiūrį į klientą bei kompleksinius sprendimus iš Siųsk pigiau profesionalų komandos.

Skirtingų prekių komplektavimas į vieną bendrą siuntą

Siūlome unikalią prekių komplektavimo paslaugą – sudėsime norimas prekes į bendrą siuntą, tokiu būdu papildomai sutaupydami Jūsų laiką ir sumažindami pristatymo išlaidas.

Vienas iš šios paslaugos privalumų – visos siuntos vienoje vietoje. Dar Lietuvoje galėsime sukomplektuoti skirtingas siuntas į vieną, o atvykus siuntoms į JAV, jas išsiųsime skirtingiems gavėjams, tad dokumentacija bus sumažinta iki minimalaus kiekio!

Pažadame meistriškai atliktą darbą ir detalų dėmesį kiekvienai siuntai, jog pavyktų išvengti nepageidaujamų situacijų. Pasirinkę komplektavimo paslaugas, sumažinate siuntų pasimetimo galimybę, taip savo klientams užtikrindami profesionaliai organizuotą aptarnavimą nuo prekės užsakymo iki jos pristatymo.

Prekių išsiuntimas - iškart pardavus prekę

Šiuo metu Jungtinėse Amerikos Valstijose dirbame su didžiaisiais FedEx ir USPS kurjeriais, turinčiais didžiulę patirtį ir stipriai išvystytus logistinius procesus, leidžiančius siuntas pristatyti iš Lietuvos į JAV vos per 3-7 d.d.. Sandėliuojantiems prekes Siųsk pigiau sandėlyje, pažadame greitą prekių išsiuntimą iškart jas pardavus.

Didžiausią naudą gauna klientai, nes išvengiama papildomo siuntos paruošimo ir ilgai trunkančių gabenimo operacijų. Užsakymų pristatymai nuo šiol taps paprastesni ir kur kas greitesni, nes nereikės nerimauti dėl muitinėje sustabdytų ar atgal grąžintų siuntinių. Be to, siunčiant prekę pasirūpinsime saugiu jos supakavimu ir visų reikiamų dokumentų pritvirtinimu.

Pamirškite ilgas savaites trunkančius prekių pristatymus JAV klientams, nes nuo šiol siuntas padėsime pristatyti greičiau!

 

Siuntos į JAV itin patraukliomis kainomis

Nepermokėkite už siuntimą ir pasinaudokite USPS Economy paslauga tik nuo 5.50 EUR (100 g). Paslauga pritaikyta nedidelių gabaritų siuntoms iki 2,2 kg, o siuntiniai paskirties vietą pasieks vidutiniškai per 4-10 d.d. Plačiau apie paslaugą skaitykite čia.
_____________________________
Kitas patogus siuntų gabenimo būdas - Sp by FedEx paslaugos!

*Minimalūs siuntos išmatavimai:39 x 29 x 9 cm. Minimalus svoris -  2,5 kg. 

*Maksimalūs siuntos išmatavimai: 60 x 50 x 50 cm. Maksimalus svoris -  4,536 kg. 

Grąžinimai iš Amazon sandėlių

Prekiaujantiems Amazon platformoje JAV, atsiveria puiki galimybė pasiekti milžinišką rinką ir generuoti didelius kiekius pardavimų, tačiau neišvengiama prekių grąžinimo tikimybė, kuri dažnu atveju apsunkina darbą. Atsižvelgiant į naujausias tendencijas ir klientų poreikį, pristatome efektyvią bei patikimą Siųsk pigiau naujieną - siuntų paskirstymo centre JAV padėsime apdoroti Amazon prekių grąžinimus:

•    Siųsk pigiau sandėlyje JAV priimsime grąžinimus iš Amazon sandėlių;
•    Įvertinsime grąžintų prekių būklę ir jų tinkamumą tolimesnei prekybai; 
•    Esant poreikiui prekes sukoplektuosime į vieną bendrą siuntą;
•    Išsiųsime grąžintas prekes atgal į Lietuvą.


Sutelkite dėmesį į savo verslo plėtrą, o mes padėsime išspręsti grąžinimo iššūkius ir optimizuoti finansinius rezultatus!

Svarbi informacija

Naudojantis USPS paslaugomis, užsakymai nėra anuliuojami ir pinigai negrąžinami.

*SP by FedEx ir USPS Economy paslaugoms nuolaidų kodai, lojalumo nuolaidos ir kiti mažesnių kainų pasiūlymai negalioja.


Turite papildomų poreikių?


+370 700 77 041
jav@siuskpigiau.lt
 Norite gauti išskirtinį pasiūlymą savo verslui?

Susisiekime!

+370 700 35000
verslas@siuskpigiau.ltVerslo klientų vadybininkė
sarune@siuskpigiau.lt
+370 611 22 000
Verslo klientų vadybininkė
joana@siuskpigiau.lt
+370 694 22 001
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti