Siuntų pristatymas į Italiją

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Patikimas siuntų gabenimas

Turite giminaičių ar draugų, gyvenančių Italijoje? O gal Jūsų verslo partneriai įsikūrę šioje šalyje? Jei bent į vieną iš šių klausimų atsakėte teigiamai, greičiausiai Jums prireiks išsiųsti siuntą į Italiją ar parsisiųsti siuntą iš ten. Nesukite galvos dėl siuntos gabenimo, patikėkite ją Siųsk pigiau ir Jūsų siuntinys bus pristatytas greitai bei patikimai. Siųsk pigiau partneriai – greitieji tarptautiniai kurjeriai, tokie kaip DHL, TNT, FedEx, VENIPAK, GLS, DPD, LP EXPRESS ir kiti, pasirūpins, kad Jūsų siunta būtų saugiai pristatyta ne tik į didžiuosius Italijos miestus – Romą, Milaną, Neapolį, Genują, Boloniją, Veneciją, bet ir į kitus miestelius bei gyvenvietes.

Kaip užsisakyti siuntimo paslaugą į Italiją?

Siųsk pigiau svetainėje greitai ir paprastai galėsite užsisakyti pristatymą savo siuntai. Jums reikės prisijungti prie savo vartotojo paskyros ir supildyti reikiamus siuntos duomenis Kainos skaičiuoklėje. Ji parodys galimas siuntos pristatymo alternatyvas - paslaugas, kurjerius ir kainas, o Jūs galėsite pasirinkti tinkamiausią variantą. Siųsk pigiau rekomenduoja Express siuntų pristatymo paslaugą, kuomet siuntos gavėjus pagrindiniuose Italijos miestuose pasiekia vos per 1 -2 darbo dienas, priklausomai nuo pasirinktos paslaugos.

Pristatymas nuo durų iki durų

Jūsų patogumui, Siųsk pigiau siūlo siuntų pristatymo paslaugas nuo durų iki durų. Jeigu norite, kad kurjeris paimtų siuntinį iš Jūsų namų ar darbovietės, jį paprastai išsikvieskite pateikdami užsakymą. Apmokėję užsakymą, atsispausdinkite pridėtus Siuntos dokumentus ir saugiai supakuokite savo siuntinį. Siuntų ruošimo patarimų ieškokite DUK skyrelyje. Sulaukę kurjerio, įduokite jam siuntą kartu su Siuntos dokumentais ir siuntinys bus pristatytas tiksliai nurodytu adresu.

Nedvejokite, skaičiuokite pristatymo kainą jau dabar ir siųskite savo siuntas su Siųsk pigiau.

Kilo klausimų? Kreipkitės į Pagalbą gyvai, džiaugsimės galėdami padėti.

sweed seb luminor revolut paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti