Siuntos į Italiją

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Italija turistų lankomiausių valstybių reitinge užima garbingą penktą vietą ir kasmet jų sulaukia beveik 65 mln. Žmonės iš viso pasaulio plūsta pamatyti nemokamo vyno fontano, trijų aktyvių ugnikalnių, įmantrios ir ne pirmą tūkstantmetį menančios architektūros, daugiau nei penktadalį valstybės teritorijos užimančių kalnų masyvų. O kur dar populiarioji virtuvė, gastronomijos pasauliui padovanojusi įvairias pastas ir picas. Atrodytų, kad iš Italijos kone kasdien norėtųsi parsisiųsti ne vieną skanėstą, dizainerio drabužį ar prabangius batelius, o kokie siuntiniai į Italiją – populiariausi? Turbūt galėtų papasakoti ten gyvenantys mūsų tautiečiai.

Kartą nuvykus į Italiją, širdyje kyla noras ten pasilikti. Ir kai kurie pasilieka – daugiau nei 8 % visos šalies populiacijos sudaro imigrantai. Tad jeigu ir iš Jūsų draugų ar artimųjų rato yra žmonių, nusprendusių lietuviškus miestelius išmainyti į tokius metropolius kaip Roma ar Milanas – ne bėda. Jau šiandien Jūsų siunta gali pradėti savo kelionę maršrutu „Lietuva–Italija“.

Patikimas siuntų gabenimas

Nesukite galvos dėl siuntos gabenimo, patikėkite ją Siųsk pigiau ir Jūsų siuntinys bus pristatytas greitai bei patikimai. Siųsk pigiau partneriai – greitieji tarptautiniai kurjeriai, tokie kaip DHL, TNT, FedEx, GLS, DPD, LP EXPRESS ir kiti, pasirūpins, kad Jūsų siunta būtų saugiai pristatyta ne tik į didžiuosius Italijos miestus – Romą, Milaną, Neapolį, Genują, Boloniją, Veneciją, bet ir į kitus miestelius bei gyvenvietes.

Visos platformoje užregistruotos siuntos automatiškai ir be jokių papildomų mokesčių gauna registruotos siuntos statusą. Tai reiškia, jog iki pat tos akimirkos, kai siunta bus įteikta gavėjui į rankas, Jūs galėsite stebėti jos kelionę. Tą padaryti leis du suteikti sekimo numeriai. Vienas – Siųsk pigiau užsakymo numeris. Su šiuo visą informaciją galėsite gauti mūsų svetainėje, skiltyje Siuntų paieška. Norėdami gauti informaciją tiesiai iš kurjerių, tą galėsite padaryti su antruoju siuntos numeriu, sugeneruotu Jūsų pasirinktos kurjerių tarnybos. Platformas, kuriose galite sekti siuntas pagal kurjerių sekimo numerius, taip pat rasite minėtoje skiltyje.

Be registruotos siuntos statuso, Jūsų užsakymui nemokamai priklauso ir standartinis siuntos draudimas iki 100 Eur, tad jeigu siuntai gabenimo metu kažkas nutiktų – esame pasiryžę kompensuoti nuostolius.

Pristatymas nuo durų iki durų

Jūsų patogumui, Siųsk pigiau siūlo siuntų pristatymo paslaugas į užsienį nuo durų iki durų. Jeigu norite, kad kurjeris paimtų siuntinį iš Jūsų namų ar darbovietės, pateikiant užsakymą tereikia pasirinkti kurjerio iškvietimo paslaugą. Tai itin patogu tais atvejais, kai dėl laiko stokos, poreikio kuo skubiau išsiųsti siuntą ar kitų priežasčių negalite nuvykti iki siuntų surinkimo punkto.

Pateikę užsakymą internetu ir jį apmokėję, atsispausdinkite Jums atsiųstus siuntos dokumentus ir saugiai supakuokite savo siuntinį. Sulaukę kurjerio, įduokite jam siuntą kartu su siuntos dokumentais ir siuntinys bus pristatytas tiksliai nurodytu adresu. Paslauga nuo durų iki durų taip pat užtikrins, jog siunta bus atiduota tiesiai gavėjui į rankas. Tai garantuos, jog adresatui nereikės ieškoti Jūsų siuntos vietiniame pašte.

Siuntos paruošimas

Norėdami savo siuntai greitos kelionės, taip pat kad siunta nebūtų stabdoma muitinėje ir pakuotės turinys būtų saugus, kiekvienas siuntėjas turi įdėti šiek tiek pastangų. Atkreipkite dėmesį į dažniausiai daromas klaidas ir Siųsk pigiau komandos patarimus, kaip jų išvengti.

 • Netinkamai parinktas pakuotės tipas. Dažniausiai siuntėjai savo siuntai nusprendžia rinktis dėžę, bet tai ne visada yra geriausias pasirinkimas. Pakuotės tipą turite rinktis priklausomai nuo siuntos turinio. Jeigu siunčiate laiškus, dokumentus, Jūsų siuntai puikiai užteks įprasto voko. Jeigu siunčiate nedidelį daiktą, galite rinktis ir voką su paminkštinimu. Visgi, jeigu siunčiate didesnį objektą arba keletą jų, arba jeigu jiems reikia specialaus pakavimo – rinkitės dėžę. Galiausiai, jei Jūsų siuntą sudaro daug daiktų ir bendra jų svorių suma viršija 30 arba 70 kg (tai priklauso nuo pasirinkto kurjerio), reikėtų rinktis paletinį siuntimą. Daugiau informacijos apie tai rasite skiltyje Palečių siuntimas.
   
 • Netinkamai parinktas pakuotės dydis. Kai pasirenkate pakuotės tipą, svarbu neprašauti ir su pakuotės dydžiu. Pasirinkę per didelę pakuotę rizikuojate ne tik pakenkti siuntos turiniui, bet ir permokėti už siuntimą. Pasitikrinti galite pasinaudodami Tūrio skaičiuokle. Čia suvedę pakuotės matmenis galite matyti jos tūrį ir kokį svorį jis atitinka. Kuo didesnis skirtumas tarp faktinio ir tūrinio svorio, tuo didesnis permokėjimas Jūsų laukia, kadangi skaičiuojant paslaugos kainą, dažniausiai yra atsižvelgiama, kuris svoris yra didesnis. Jeigu norite, kad siuntimas kainuotų pigiau, ieškokite siuntinio dydį atitinkančios pakuotės.

  Svarbu pažymėti, kad net smulkios siuntos į Italiją turi būti tinkamai supakuotos. Itin mažus daiktus rekomenduojame pakuoti į standartinių išmatavimų vokus – taip sumažinsite daiktų pasimetimo tikimybę.

 • Pakuotė nepakankamai patvari. Atminkite, kad kelionės Lietuva-Italija metu, Jūsų siunta sustoja ne vienoje stotelėje ir išbando ne vieną transporto priemonę. Dažniausiai tarptautinės siuntos yra kraunamos vienos ant kitos, tad svarbu, kad Jūsų pakuotė atlaikytų kitų siuntų svorį. Rinkitės patvarias, nepažeistas pakuotes.
   
 • Siunta nepažymėta specialiais skiriamais ženklais, turinys – neapsaugotas. Jeigu Jūsų siunta trapi arba jos negalima  vartyti – būtinai turite apie tai pranešti ir kurjeriams. Geriausias būdas tai padaryti yra specialiųjų lipdukų naudojimas. Tačiau svarbu prisiminti, jog tik lipdukai nuo siunčiamų prekių apgadinimo siuntos neapsaugos. Jeigu Jūsų prekė trapi ir gali būti sudaužyta, turite tinkamai užpildyti likusią tuščią erdvę specialiomis medžiagomis, pvz. burbuline plėvele, putplasčio lakštais, oro pagalvėlėmis ir pan. Daugiau praktinių patarimų rasite skiltyje Siuntinių pakavimas.
   
 • Blogai užpildyti siuntos dokumentai. Galiausiai, siunta į Italiją taip ir nenukeliaus, jeigu netiksliai nurodysite reikiamus kontaktus. Kelis kartus patikrinkite, ar be klaidų nurodėte savo ir gavėjo vardą, pavardę, adresą, pašto kodą, vietinį kontaktinį telefono numerį. Jeigu siuntą į Italiją siunčiate iš valstybės, nepriklausančios ES, tam, kad muitinės procedūros būtų sklandžios, reikia tiksliai ir išsamiai aprašyti gabenamą turinį. Nenaudokite abstrakčių frazių kaip „dovana“, „prekės“ ir pan. Tiksliai įvardinkite siuntoje esančius daiktus – galbūt Jūsų dovaną sudaro marškinėliai, arbatos dėžutė ir laiškas?
   
 • Dokumentai priklijuoti netinkamai arba jų nėra. Kai užpildysite visus dokumentus, nesugalvokite du kartus dirbti to paties darbo ir visos kontaktinės informacijos rašyti ant siuntos ranka. Pateikę užsakymą ir jį apmokėję, siuntos dokumentus gausite į savo el. pašto dėžutę. Belieka juos atsispausdinti ir priklijuoti pakuotės viršuje, aiškiai matomoje vietoje.

Daugiau praktinių patarimų apie siuntinio pakavimo ir paruošimo kelionei ypatumus galite rasti skiltyje Siuntų pakavimas.

Kaip užsisakyti siuntos į Italiją paslaugą?

Siųsk pigiau svetainėje greitai ir paprastai galėsite užsisakyti pristatymą savo siuntai. Jums reikės prisijungti prie savo vartotojo paskyros (o jeigu tokios neturite – užsiregistruoti mūsų platformoje) ir supildyti reikiamus siuntos duomenis Kainos skaičiuoklėje. Nurodę savo ir gavėjo pašto kodus, siuntinio matmenis bei pakuotės tipą, sekančiame žingsnyje galėsite pasirinkti Jums labiausiai tinkančią pristatymo paslaugą, kurjerį bei pamatyti, kokia yra preliminari siuntos į Italiją kaina ir pristatymo terminas.

Greitos siuntos į Italiją

Svarbu pažymėti, jog terminui įtakos turi ir Jūsų pasirinkimas. Galima rinktis Economy ir Express pristatymo paslaugas. Pasirinkus pirmąjį pristatymo būdą, Jūsų siuntos gabenimas gali užtrukti ilgiau, tačiau bus pigesnis. Express paslauga veikia atvirkščiai – pristatymo kaštai gali būti didesni, tačiau skubios siuntos į Italiją paprastai pristatomos vid. per 1-2 darbo dienas.

Draudžiami siųsti daiktai

Apmaudu, tačiau ne visas prekes galima siųsti per mūsų siuntų partnerius. Siuntų pervežimas į Italiją nepavyks, jei rinksitės daiktus, kurie patenka į draudžiamų prekių sąrašą:

 • Greitai gendantys maisto produktai (pvz. švieži vaisiai, daržovės, pieno produktai);
 • stiprieji alkoholiniai gėrimai;
 • aerozoliai;
 • kvepalai;
 • nagų lakai, geliai ir nagų lako valikliai;
 • tabako gaminiai arba šių gaminių pakaitalai, elektroninės cigaretės;
 • meno kūriniai, turintys didelę vertę, bei antikvariniai daiktai;
 • medžioklės trofėjai, gyvūnų dalys, pvz. kailis, oda, ragai, kitos gyvūnų liekanos arba gyvūninės kilmės produktai, neskirti vartojimui;
 • psichotropiniai vaistai;
 • šaunamieji ginklai, kulkos ir kitos jų dalys bei šių gaminių imitacijos (žaislai);
 • automobilių detalės, kuriose yra kuro likučių (pvz. varikliai, generatoriai ir pan.).

Išsamų ir nuolat atnaujinimą sąrašą bei visas taisykles ir jų išlygas rasite skiltyje Draudžiami siųsti daiktai.

Į kuriuos Italijos miestus galiu siųsti siuntas?

Pagrindinis mūsų tikslas – patenkintas klientas ir sėkminga jo siuntos į Italiją kelionė, tad darome viską, kad siuntų vežimas Italijoje būtų įmanomas tiek į Turiną valstybės Šiaurėje, tiek į pietuose įsikūrusį Palermą.

Tiesa, kartais nuo vietovės priklauso pristatymo trukmė. Jūsų siunta keliaus ilgiau, jeigu gavėjo miestas arba pašto kodas bus priskiriamas nutolusiai vietovei. Tai reiškia, kad šia kryptimi yra pristatoma mažiau siuntų arba į vietovę tiesiog sunkiau atvažiuoti (pvz. adresatas gyvena kalnuose).

Norėdami sužinoti, ar Jūsų gavėjo adresas yra priskiriamas nutolusiai vietovei, susisiekite su Siųsk pigiau komanda.

Per kiek laiko nusiunčiama siunta į Italiją?

Kaip jau galėjote įsitikinti ankstesnėse skiltyse, siuntų vežimas į Italiją priklauso nuo daugelio aspektų: konkretaus miesto, į kurį siunčiama siunta, Jūsų pasirinkto siuntimo būdo, net ir teisingai parinktos pakuotės ir užpildytų dokumentų. Aišku viena: stengsimės padaryti viską, kad siuntų gabenimas į Italiją vyktų operatyviai, o Jums nereikėtų dėl nieko rūpintis!

Siuntos į Italiją su Siųsk pigiau – greitai, patogiai ir patikimai!


Populiariausi miestai Italijoje

Siuntos į Romą
Siuntos į Milaną
Siuntos į Neapolį

Populiariausios siuntų pristatymo kryptys Europoje

Siuntų pristatymas į Albaniją Siuntų pristatymas į Estiją Siuntų pristatymas į Liuksemburgą
Siuntų pristatymas į Andorą Siuntų pristatymas į Graikiją Siuntų pristatymas į Makedoniją
Siuntų pristatymas į Austriją Siuntų pristatymas į Islandiją Siuntų pristatymas į Slovakiją 


Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntos pristatymas į Italiją priklauso nuo pasirinktos paslaugos tipo ir siuntėjo buvimo vietos. Siuntas keliaujančias iš Lietuvos kurjeriai vidutiniškai pristato per 1-3 d. d., pasirinkus Express pristatymo paslaugą. Jeigu siunta į Italiją keliauja iš šalių, kurios nėra Europos Sąjungoje, siuntimas gali užtrukti šiek tiek ilgiau dėl muitinės formalumų procedūrų, kurios nėra įtrauktos į vidutinį pristatymo terminą. Siųsk pigiau kainų skaičiuoklėje matysite vidutinį pristatymo terminą. Norėdami sužinoti tikslesnį Jūsų siuntos pristatymo terminą, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus.

Norint užsisakyti siuntos į Italiją pervežimo paslaugą pirmą kartą, Jums reikia užsiregistruoti. Tą paprastai padarysite, paspaudę Registruotis ir atsidariusioje anketoje suvedę visą prašomą informaciją. Sėkmingai užsiregistravus, kainos skaičiuoklėje suveskite visus reikiamus duomenis ir išsirinkite Jums tinkamiausią pasiūlymą.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti