Siuntos į Lietuvą

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Pristatymas nuo durų iki durų

Jūsų patogumui – skubios siuntos į Lietuvą nuo durų iki durų. Jūsų pageidavimu, kurjeris siuntą paims iš bet kurio pasaulio krašto ir nurodytu darbovietės, namų ar bet kokio kito adreso ir pristatys ją tiesiai Jums į rankas. Tik Siųsk pigiau siūlomas vietinių ir tarptautinių siuntinių pristatymas pigiau. Siuntinių į Lietuvą pristatymo kainas galite sužinoti Kainos skaičiuoklėje, nurodę siuntos matmenis, svorį bei adresus. Skaičiuoklę rasite čia.

Garantuotas siuntos sekimas

Kiekvienai siuntai, kaip ir įprasta visoms Siųsk pigiau siuntoms, suteikiamas unikalus siuntos numeris, kurį bet kuriuo metu įvedę Siuskpigiau.lt svetainės skiltyje Siuntų paieška galėsite matyti savo siuntos kelią. Jums tereikia užsakyti, o viskuo kitu pasirūpinsime mes. Užsisakant siuntas iš ne Europos Sąjungos šalių, Siųsk pigiau  kolektyvas rekomenduoja pasidomėti šalies, iš kurios importuojama, muitų sistema, t.y. nuo kokios siuntos vertės yra taikomi muito, PVM ir kiti mokesčiai. Ne ES šalyse narėse galioja įvairūs muitai ir apribojimai, kurie priklauso individualiai nuo kiekvienos šalies įstatymų.

Užsisakykite siuntą iš bet kurio pasaulio kampelio ir mes ją Jums parvešime į Lietuvą!


Populiariausios siuntų pristatymo kryptys Europoje

Siuntų pristatymas į  Kiprą Siuntų pristatymas į Makedoniją Siuntų pristatymas į  Portugaliją
Siuntų pristatymas į  Latviją Siuntų pristatymas į Moldovą Siuntų pristatymas į  Rumuniją
Siuntų pristatymas į Lichtenšteiną Siuntų pristatymas į Norvegiją Siuntų pristatymas į Slovakiją 


Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntos pristatymo paslaugos į Lietuvą kainą lengvai galite sužinoti Siųsk pigiau kainos skaičiuoklėje suvedę siuntėjo, gavėjo adresus bei siuntos matmenis ir svorį. Skaičiuoklė iškart pateiks Jums skirtingų kurjerių paslaugų kainas vienoje vietoje, o Jums tereikės pasirinkti vieną, labiausiai Jums tinkantį variantą.

Prieš siųsdami siuntą į Lietuvą, įsitinkite ar siuntos turinyje nėra draudžiamų siųsti daiktų. Pateikiame kelis pavyzdžius, kokių daiktų siųsti negalima: aerozolių, dujų balionų, psichotropinių bei nereceptinių vaistų, juvelyrinių dirbinių bei prabangių laikrodžių (išskyrus bižuteriją), sprogmenų, fejerverkų, šaunamųjų ginklų bei jų imitacijų (pvz. žaislų) ir kt. Jeigu nežinote ar Jūsų siunčiamas daiktas yra draudžiamas, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus ir suteiksime Jums reikiamą informaciją.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 20% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti