Siuntos į Suomiją

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Suomija – valstybė, kurioje pagal Jungtinių Tautų skaičiuojamą laimės indeksą, jau kelis metus iš eilės gyvena laimingiausi žmonės. O džiaugsmo priežasčių yra daug – architektūros paminklų, muziejų ir jaukių vietinių kavinių kupini Helsinkis, Tamperė, Turku, Oulu, Poris, Juveskulė, savo išskirtiniu kraštovaizdžiu ir Kalėdų seneliu garsėjanti Laplandija, daugiau nei 180 tūkst. ežerų ir nesibaigiančios žiemos sporto galimybės. Dėl šių valstybės privalumų, kasmet į Suomiją suplūsta 7 mln. turistų.

Nors dovanas atnešantis Kalėdų senelis suomiams yra pasiekiamas ranka, tačiau ir Jūs turite visas galimybes pasimatuoti ikonišką raudoną kepurę ir nustebinti draugą ar verslo partnerį, gyvenantį Suomijoje, siuntiniu iš Lietuvos!

Visi kurjerių pasiūlymai vienoje vietoje

Nebegaiškite laiko ieškodami kurjerių, lygindami kainas, pristatymo terminus. Jūs jau radote tai, ko Jums reikia! Su Siųsk pigiau siuntų užsakymas tapo lengvu ir aiškiu procesu, kuris užtruks vos kelias minutes, o mūsų partneriai – greitieji kurjeriai DHL, TNT, FedEx, VENIPAK, LP EXPRESS, DPD, ITELLA, GLS ir kiti – pasirūpins greitu bei saugiu Jūsų siuntos į Suomiją pristatymu.

Tam, kad skubios siuntos pradėtų savo kelionę, Jums net nereikia palikti savo namų. Siųsk pigiau platfomoje pateikite užsakymą internetu, pasirinkite Jus labiausiai tenkinantį kurjerių pasiūlymą, paruoškite siuntą kelionei ir pasirinkite nuo durų iki durų paslaugą. Jums patogiu metu kurjeris atvyks paimti paruošto siuntinio ir pasirūpins, kad siunta į užsienį keliautų saugiai ir greitai pasiektų adresatą.

Siuntos į Suomiją kaina

Jūsų patogumui, dar prieš užsakant paslaugą, preliminarią siuntos į Suomiją kainą galite sužinoti Kainų skaičiuoklėje. Viskas, ką reikia padaryti – suvesti savo ir gavėjo adresus, pasirinkti siuntos tipą ir suvesti siuntos matmenis (ilgis, plotis, aukštis bei svoris). Sekančiame žingsnyje galėsite matyti paslaugos kainas ir pasirinkti Jus labiausiai  tenkinantį variantą.

Tarptautinės siuntos kainai įtaką daro ir pasirinktas pristatymo paslaugos tipas. Jeigu pasirenkate Economy (įprastą) pristatymą, siuntos pristatymas trunka ilgiau, tačiau yra pigesnis. Renkantis Express (greitos siuntos) paslaugą, siunta Jūsų adresatą Suomijoje (didžiuosiuose miestuose) pasieks per 1-3 d.d.

Tiesa, dažnai pasitaiko situacijų, kai į užsienį prekės ar daiktai yra siunčiami neproporcingai didelės pakuotėse, o tai pabrangina siuntos gabenimą. Kad įsitikintumėte, ar neprašovėte su dėžės dydžiu, siūlome išbandyti Tūrio skaičiuoklę. Šioje skaičiuoklėje nurodę siuntos dydį, gausite sistemos paskaičiuotą tūrinį svorį. Užsakymo pateikimo metu, yra vertinami abu – tiek realus, tiek tūrinis svoris, tad jeigu pastarasis yra reikšmingai didesnis už realų svorį, turėtumėte pabandyti optimizuoti pakuotę.

Siuntos paruošimas

Tam, kad siuntos kelionė būtų sklandi ir greita, Jūs turite atidžiai atlikti pasiruošimo darbus, t.y. tinkamai užpildyti siuntos dokumentus ir saugiai supakuoti siuntą.

Pradėkime nuo siuntos tipo pasirinkimo. Yra keturi tipai – dokumentai, vokas, dėžė ir paletė. Kurį tipą pasirinkti, priklauso nuo Jūsų norimų siųsti daiktų dydžio ir tipo. Dokumentų tipą reikėtų rinktis siunčiant tik dokumentus, laiškus ir pan. Šis pasirinkimas pagreitins ir siuntos kelionę.

Smulkiems daiktams galite rinktis įprastus, paminkštintu vidumi arba specialius kurjerių vokus. Svarbu, kad pakuojant vokas nebūtų pažeistas, tvirtai užklijuotas.

Bet kokiems didesniems daiktams iki 70 kg (pasirinkus Venipak, LP Express ir Omniva – iki 30 kg) – rinkitės dėžę. Ši turėtų būti tvirta – pervežimo metu, siuntiniai dažnai yra kraunami vieni ant kitų, tad pakuotė turi išlaikyti kitų siuntų svorį. Siuntimo dėžėje atveju, rekomenduojame siunčiamą daiktą dėti į dėžės vidurį, o tarpus užpildyti specialiomis medžiagomis (pvz. oro pagalvėlėmis, burbuline plėvele, granulėmis ir pan.). Taip turinys bus deramai apsaugotas nuo smūgių ir galimų pakuotės pažeidimų, kitų siuntų svorio.

Galiausiai, jeigu siuntos svoris viršija 70 kg (pasirinkus Venipak, LP Express ir Omniva – daugiau nei 30 kg) – siunta turi būti „paletizuojama“, t.y. pakuojama ir registruojama kaip paletė (pačia palete turi pasirūpinti siuntėjas). Įsitikinkite, kad paletės dydis atitinka Jūsų siuntą ir tuomet sutvirtinkite siuntą pakavimo plėvele ir diržais.

Nesvarbu, kokį siuntos tipą bepasirinktumėte, būtinai įsitikinkite, kad ant siuntos būtų teisingai užpildyti ir prie pakuotės pritvirtinti dokumentai. Jums nieko nereikia rašyti ranka – visus dokumentus internetu pateikus ir apmokėjus užsakymą, per 10-15 min. gausite į savo el. pašto dėžutę. Tarp šių dokumentų bus ir lipdukai su unikaliais brūkšniniais kodais, leidžiančiais kurjeriams lengvai identifikuoti Jūsų siuntą. Dokumentus reikia tvirtai priklijuoti aiškiai matomoje vietoje. Jeigu Jūsų siunta yra trapi arba jos negalima vartyti – turėtumėte pasirūpinti specialiais žymėjimo lipdukais, bet šiuos klijuokite taip, kad neuždengtumėte siuntos dokumentų.

Pristatymas net į atokiausias Suomijos vietoves

Dažniausiai siuntos gabenamos į didmiesčius, tokius kaip Helsinkis, Espas, tačiau Jūsų pageidavimu, kurjeriai nugabens siuntas ir į pačias atokiausias vietoves.  O kol siunta keliaus, tiek Jūs, tiek adresatas galite būti ramūs – visoms Siųsk pigiau siuntoms yra suteikiamas registruotos siuntos statusas, užtikrinantis, jog siuntos gabenimo metu Jūs galėsite sekti šią kelionę realiu metu. Visą informaciją sužinoti Jums leis sekimui skirti siuntos numeriai.

Kad kelionė būtų dar ramesnė, siuntoms, kurių vertė neviršija 100 Eur (arba 40 Eur, pasirinkus DHL Global Mail paslaugą), yra suteikiamas nemokamas siuntos draudimas. Jeigu Jūsų siunta – vertingesnė, rekomenduojame užsisakyti papildomą draudimą.
Svarbu prisiminti, jog joks draudimas (nei įprastas, nei papildomas) Jūsų siuntos neapsaugos, jeigu siųsite daiktus, esančius Draudžiamų daiktų sąraše. Jame – antikvariniai ir aukštos vertės meno kūriniai, neįmontuotos oro pagalvės, maisto produktai ir kitos greitai gendančios prekės, psichotropiniai vaistai ir pan. Nusprendę siųsti šiame sąraše esančias prekes, prisiimate atsakomybę taip pat susimokėti 120 Eur dydžio baudą.

Jeigu Jums kyla klausimų dėl siuntos turinio tinkamumo (arba kitų klausimų bet kuriame siuntos registravimo ar siuntimo etape) – drąsiai kreipkitės į Siųsk pigiau konsultantus: kartu rasime sprendimą!


Populiariausi miestai Suomijoje

Siuntos į Helsinkį
Siuntos į Espą
Siuntos į Tamperę

Populiariausios siuntų pristatymo kryptys Europoje

Siuntų pristatymas į  Austriją Siuntų pristatymas į  Italiją Siuntų pristatymas į Norvegiją
Siuntų pristatymas į Šveicariją Siuntų pristatymas į  Bulgariją Siuntų pristatymas į  Latviją
Siuntų pristatymas į  Nyderlandus Siuntų pristatymas į Ukrainą Siuntų pristatymas į  Vengriją 


Dažniausiai užduodami klausimai

Norint užsisakyti siuntos į Suomiją pervežimo paslaugą pirmą kartą, Jums reikia užsiregistruoti Siųsk pigiau. Tą paprastai padarysite, paspaudę Registruotis ir atsidariusioje anketoje suvedę visą prašomą informaciją. Sėkmingai užsiregistravus, kainos skaičiuoklėje suveskite visus reikiamus duomenis ir išsirinkite Jums tinkamiausią pasiūlymą.

Prieš siųsdami siuntą į Suomiją, įsitinkite ar siuntos turinyje nėra draudžiamų siųsti daiktų. Pateikiame kelis pavyzdžius, kokių daiktų siųsti negalima: aerozolių, dujų balionų, psichotropinių bei nereceptinių vaistų, juvelyrinių dirbinių bei prabangių laikrodžių (išskyrus bižuteriją), sprogmenų, fejerverkų, šaunamųjų ginklų bei jų imitacijų (pvz. žaislų) ir kt. Jeigu nežinote ar Jūsų siunčiamas daiktas yra draudžiamas, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus ir suteiksime Jums reikiamą informaciją.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti