Kaip siųsti siuntinį?

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Kiekviena siuntos siuntimo proceso dalis yra svarbi ir reikalaujanti atidumo. Jei vis dar galvojate, kaip siųsti siuntinį, kad savo kelionės tikslą jis pasiektų saugiai ir greitai, tuomet atkreipkite dėmesį į keletą svarbiausių punktų.

Siuntinio pakavimas

Bet kuris Jūsų siunčiamas siuntinys turi būti supakuotas laikantis nurodytų reikalavimų (juos rasite čia).

Svarbu paminėti, kad nuo supakavimo gali priklausyti ir siuntimo kaina: pasirinkite reikiamo dydžio pakuotę (ne per didelę) ir tokiu būdu padėkite užtikrinti ne tik sklandų gabenimą kurjeriams, bet ir optimalias išlaidas sau.

Registracija

Siųsti siuntinį siuskpigiau.lt sistemoje galėsite tik prie jos prisiregistravę, tad tai – būtinas žingsnis.

Puiki žinia visiems naujiems internetu užsiregistravusiems Siųsk pigiau sistemos naudotojams – pirmajam Jūsų užsakymui pritaikysime 10 % nuolaidą, todėl galėsite mėgautis dar geresne kaina!

Užsakymo pildymas

  • Pirmas žingsniskainų skaičiuoklė. Labai svarbu į ją teisingai suvesti duomenis apie siuntą: svorį, matmenis, paėmimo ir pristatymo vietas.  Atsižvelgdami į tai, mes pateiksime Jums skirtingų kurjerių, turinčių ilgametę patirtį ir puikią reputaciją, siuntos pristatymo kainas. Pasirinkę Jums tinkamiausią kurjerį ir jo siūlomą paslaugą, spauskite mygtuką „užsakyti“.
  • Antras žingsnis – atsakingai užpildykite užsakymo duomenis apie siuntėją, gavėją, siuntinio turinį. Jei siunčiate siuntinį ne į ES valstybę, būtinai pateikite visą muitinės procedūroms reikalingą informaciją (plačiau apie muitinės formalumus čia). Taip pat pasirinkite Jums patogų siuntos paėmimo būdą: išsikvieskite kurjerį arba pristatykite siuntą patys į norimą siuntos surinkimo punktą.
  • Trečias žingsnis – atidžiai patikrinkite visą užpildytą informaciją, patvirtinkite užsakymą ir įdėkite į krepšelį.
  • Ketvirtas žingsnis – apmokėjimas. Jūsų siuntos užsakymas bus pradėtas vykdyti tik tuomet, kai bus apmokėtas.

Siuntos dokumentai

Atlikę paslaugos apmokėjimą, į el. paštą gausite siuntos dokumentus. Taip pat šią informaciją visuomet rasite savo Siųsk Pigiau paskyroje „Mano užsakymai“ skiltyje. Atsispausdinkite dokumentus ir pritvirtinkite juos prie siuntos.

Kiekvienas siuntos dokumentų lapas turi savo instrukciją, kuri reiškia:
„Attach to the package“ – klijuoti ant pakuotės;
„Hand it to courier“ – atiduoti kurjeriui;
„Keep it to yourself with couriers signature“ – pasilikti sau su kurjerio, paėmusio siuntą, parašu.

Siuntos paėmimas

Atlikę visus ankstesnius žingsnius įsidėmėkite, kada ir kur pageidavote siuntinį perduoti kurjeriui arba nuvežkite jį į pasirinktą surinkimo punktą.

Siuntos sekimas

Naudodamiesi unikaliu Siųsk pigiau užsakymo numeriu ar siuntos sekimo numeriu, galite sekti savo siuntą realiu laiku (plačiau apie siuntos sekimą rasite čia). Siuntą galėsite sekti tiek tuomet, kai ji keliauja į užsienį, tiek Lietuvoje.

Jei vis dar turite klausimų, kaip siųsti siuntą, kreipkitės į Siųsk pigiau virtualųjį asistentą svetainės dešiniajame apatiniame kampe, tel. +370 700 35000 arba el. paštu info@siuskpigiau.lt ir džiaugsimės, galėdami Jums padėti!Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti