Siuntos į Baltarusiją

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Plėtojate verslo ryšius su Baltarusija? O gal Jūsų draugai ar giminaičiai gyvena šioje šalyje? Jei bent į vieną iš šių klausimų atsakėte „taip“, greičiausiai Jums prireiks mūsų paslaugų. Nesukite galvos dėl siuntos į Baltarusiją transportavimo, patikėkite ją Siųsk pigiau  ir mes ją pristatysime greitai bei patikimai.

Kiek kainuos siuntimas?

Siųskpigiau.lt galite paprastai sužinoti siuntos į Baltarusiją kainą. Mes Jums visada siekiame pasiūlyti geriausią kainą, kad ir į kurį pasaulio kampelį reikėtų transportuoti siuntą. Kainos skaičiuoklėje suveskite siuntos matmenis, svorį bei gavėjo adresą ir Jums iškart bus paskaičiuota siuntos iš Lietuvos į Baltarusiją kaina.

Pristatymas nuo durų iki durų

Jūsų patogumui, Siųsk pigiau siūlo siuntų pristatymo paslaugas nuo durų iki durų. Jeigu pageidaujate, kad kurjeris paimtų siuntinį iš Jūsų namų, darbovietės ar bet kokio kito adreso, jį paprastai išsikvieskite pateikdami užsakymą. Apmokėję užsakymą, atsispausdinkite pridėtus siuntos dokumentus ir saugiai supakuokite savo siuntinį. Patarimų, kaip tinkamai paruošti siuntą, ieškokite DUK skyrelyje. Sulaukę kurjerio, įduokite jam siuntą ir ji bus pristatyta tiksliai nurodytu adresu.

Nedelskite ir užsisakykite kurjerių paslaugas jau dabar Siųskpigiau.lt!


Populiariausi miestai Baltarusijoje

Siuntos į Minską
Siuntos į Barysavą
Siuntos į Salihorską

Populiariausios siuntų pristatymo kryptys Europoje

Siuntų pristatymas į Daniją Siuntų pristatymas į Maltą Siuntų pristatymas į Bulgariją
Siuntų pristatymas į Lenkiją Siuntų pristatymas į Vokietiją Siuntų pristatymas į Lichtenšteiną
Siuntų pristatymas į Monaką Siuntų pristatymas į Rumuniją Siuntų pristatymas į Didžiąją Britaniją 


Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntos pristatymas į Baltarusiją priklauso nuo pasirinktos paslaugos tipo ir siuntėjo buvimo vietos. Siuntas keliaujančias iš Lietuvos kurjeriai vidutiniškai pristato per 1-3 d. d., pasirinkus Express pristatymo paslaugą. Baltarusija nepriklauso Europos Sąjungai, tad siuntimas gali užtrukti šiek tiek ilgiau dėl muitinės formalumų procedūrų, kurios nėra įtrauktos į vidutinį pristatymo terminą. Siųsk pigiau kainų skaičiuoklėje matysite vidutinį pristatymo terminą. Norėdami sužinoti tikslesnį Jūsų siuntos pristatymo terminą, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus.

Norint užsisakyti siuntos į Baltarusiją pervežimo paslaugą pirmą kartą, Jums reikia užsiregistruoti. Tą paprastai padarysite, paspaudę Registruotis ir atsidariusioje anketoje suvedę visą prašomą informaciją. Sėkmingai užsiregistravus, kainos skaičiuoklėje suveskite visus reikiamus duomenis ir išsirinkite Jums tinkamiausią pasiūlymą.

sweed seb luminor revolut paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti