Siuntos į Baltarusiją

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Plėtojate verslo ryšius su Baltarusija? O gal Jūsų draugai ar giminaičiai gyvena šioje šalyje? Jei bent į vieną iš šių klausimų atsakėte „taip“, greičiausiai Jums prireiks mūsų paslaugų. Nesukite galvos dėl siuntos į Baltarusiją transportavimo, patikėkite ją Siųsk pigiau  ir mes ją pristatysime greitai bei patikimai.

Kiek kainuos siuntimas?

Siųskpigiau.lt galite paprastai sužinoti siuntos į Baltarusiją kainą. Mes Jums visada siekiame pasiūlyti geriausią kainą, kad ir į kurį pasaulio kampelį reikėtų transportuoti siuntą. Kainos skaičiuoklėje suveskite siuntos matmenis, svorį bei gavėjo adresą ir Jums iškart bus paskaičiuota siuntos iš Lietuvos į Baltarusiją kaina.

Pristatymas nuo durų iki durų

Jūsų patogumui, Siųsk pigiau siūlo siuntų pristatymo paslaugas nuo durų iki durų. Jeigu pageidaujate, kad kurjeris paimtų siuntinį iš Jūsų namų, darbovietės ar bet kokio kito adreso, jį paprastai išsikvieskite pateikdami užsakymą. Apmokėję užsakymą, atsispausdinkite pridėtus siuntos dokumentus ir saugiai supakuokite savo siuntinį. Patarimų, kaip tinkamai paruošti siuntą, ieškokite DUK skyrelyje. Sulaukę kurjerio, įduokite jam siuntą ir ji bus pristatyta tiksliai nurodytu adresu.

Nedelskite ir užsisakykite kurjerių paslaugas jau dabar Siųskpigiau.lt!

sweed seb luminor revolut paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti