Siuntų pristatymo terminas

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Planuojate siųsti siuntinį ir norite sužinoti kiek užtruks jūsų siuntos kelionė?

Siųsk pigiau kainų skaičiuoklėje matysite vidutinį pristatymo terminą. Norėdami sužinoti tikslesnį Jūsų siuntos pristatymo terminą, kreipkitės į Pagalbą gyvai.

Skaičiuoklėje nurodytas terminas yra orientacinis ir gali kisti dėl keleto priežasčių:

Nutolusi vietovė

Siuntos paėmimas ir pristatymas gali būti ilgesnis, jeigu siuntėjo/gavėjo miestas ar pašto kodas yra nutolusioje vietovėje. Tai reiškia, kad siuntos paėmimo/pristatymo vieta yra sunkiai pasiekiamoje teritorijoje.

Kaip sužinoti, ar siuntėjo/gavėjo vietovė yra nutolusi?
Susisiekite su Siųsk pigiau klientų aptarnavimo specialistais, kurie Jums patikslins ar siuntėjo/gavėjo vietovė yra nutolusi.

Subkontraktoriai

Siuntos paėmimą ir pristatymą gali vykdyti vežėjo subkontraktoriai, jeigu vietovė yra atokiau nuo miesto (kaimai, rajonai) arba nesulaukia didelio siuntų srauto. Tai gali įtakoti siuntos pristatymo terminą ir pridėti papildomą darbo dieną. Apie subkontraktorių siuntos paėmimą Jus informuosime atskiru laišku bei atsiųsime reikiamus siuntos dokumentus. Sklandžiam siuntos paėmimui, būtina pritvirtinti papildomus siuntos dokumentus ant pakuotės.

Muitinės formalumai

Siuntos, kurios keliauja už Europos Sąjungos ribų, pasiekus gavėjo šalį, keliauja į muitinę. Muitinės formalumų procedūrų laikas nėra numatytas iš anksto, todėl nėra įtrauktas į rodomą skaičiuoklėje vidutinį pristatymo terminą.
Rekomenduojame užsakymo pateikimo metu nurodyti tikslią informaciją sąskaitoje muitinei bei atsiųsti visus reikiamus dokumentus, jei tokių yra. Taip pagreitinsite muitinės procedūras ir siunta gavėją pasieks greičiau. Daugiau apie muitinės formalumus skaitykite čia.

Siuntinių pakavimas

Siuntų pakavimas – svarbiausia siuntos paruošimo dalis. Nuo pakuotės didele dalimi priklauso, ar jūsų siunta saugiai, užtikrintai ir laiku pasieks kelionės tikslą. Netinkamai supakuotos siuntos, kelionės metu gali plyšti, turinyje išsilieti skystos ar kitos medžiagos, todėl gali būti sustabdomos terminaluose ir perpakuojamos. Dėl šių priežasčių siuntos pristatymo terminas gali būti ilgesnis nei buvo numatyta. Siuntinių pakavimo patarimų rasite čia.

Dokumentinės siuntos

Jeigu siunčiate TIK dokumentus (siuntos turinyje negali būti papildomų daiktų pvz. raktai, transporto priemonės valstybiniai numeriai, kortelės ir pan.), pasirinkite pakuotės tipą dokumentai. Tai užtikrins greitesnį siuntos pristatymą, net ir siunčiant už Europos Sąjungos ribų. Siuntos muitinimo procedūros gali užtrukti ilgiau jeigu pakuotės tipą pasirinkote dokumentai, tačiau siuntos turinyje įdėjote papildomų daiktų.

Paletinės siuntos

Pakuotės, kurių svoris yra 70 kg ir daugiau (pasirinkus DHL, TNT bei Siųsk pigiau paslaugą) ar 30 kg ir daugiau (pasirinkus Venipak, LP Express ir Omniva) turi būti „paletizuojamos“. Užsakymo pateikimo metu pasirinkite pakuotės tipą paletė.

Paletės paėmimui bei pristatymui reikalingas specialus transportas, todėl pristatymo terminas gali pailgėti. Taip pat, norime atkreipti dėmesį, kad netinkamai supakuotos paletės siųsti negalėsite ir prašysime Jūsų ją supakuoti pagal reikiamus standartus. Kurjerį galėsime iškviesti tik tada, kai siunta bus tinkamai paruošta. Daugiau apie palečių siuntimą skaitykite čia.

Nepasiekiamas siuntėjas/gavėjas

Siuntos pristatymo terminas gali būti ilgesnis nei pateiktas kainų skaičiuoklėje, jeigu kurjeriui atvykus nepavyksta rasti siuntėjo/gavėjo nurodytu adresu. Neradus adresato, kurjeris siuntą pakartotinai bandys pristatyti artimiausią darbo dieną.

Užsakymo pateikimo metu būtina nurodyti vietinį telefono numerį, kad siuntos paėmimo/pristatymo detales kurjeris galėtų susitarti iš anksto ir siuntos pristatymas įvyktų greičiau ir sklandžiau. Norime pabrėžti, kad kurjeriai skambina tik į vietinį telefono numerį gavėjo šalyje.

Nenumatytos aplinkybės

Jeigu siuntos paėmimo ar pristatymo metu atsirado nenugalimos jėgos (force-majeure) aplinkybės (blogos oro sąlygos, streikai, pandemija ir kt. jėgos), siuntos pristatymo terminas gali būti ilgesnis nei buvo nurodyta kainų skaičiuoklėje.
 

SVARBU: Kainų skaičiuoklėje siuntos pristatymo terminas yra skaičiuojamas nuo kitos darbo dienos. Tai reiškia, jeigu šiandien pateikėte užsakymą, siuntos pristatymo terminas bus skaičiuojamas nuo kitos darbo dienos.

Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti