Siuntos į Liuksemburgą

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Lengvas siuntos užsakymas

Norite nustebinti giminaitį, gyvenantį Liuksemburge, siuntiniu iš Lietuvos, tačiau iš daugybės kurjerių siūlomų paslaugų nebežinote, kurią rinktis? Su Siųsk pigiau siuntų užsakymas tapo lengvas ir aiškus procesas, kuris užtruks vos kelias minutes. Nebegaiškite laiko ieškodami kurjerių, lygindami kainas, pristatymo terminus. Jūs jau radote tai, ko ieškojote! Su Siųsk pigiau partneriais – greitaisiais kurjeriais DHL, TNT, FedEx, LP EXPRESS, DPD, VENIPAK ir kitais, Jūsų siuntos į Liuksemburgą bus pristatytos greitai, saugiai ir nebrangiai.

Dvejojate, ar kurjeris spės laiku pristatyti siuntą?

Bet kurį Liuksemburgo miestą Jūsų siuntos pasieks per 1 - 2 darbo dienas. Ir nepriklausomai nuo to, ar siuntą reikės nuvežti į sostinę Liuksemburgą, ar labiau nutolusią vietovę, tokią kaip Sanemą, mes ją pristatysime tiesiai gavėjui į namus. Nesuklysite pasirinkdami mūsų partnerių, greitųjų kurjerių paslaugas, nes Jūsų siuntos bus gerose rankose.

Ar mano siunta – saugi?

Suprantame, jog kiekviena siunta yra svarbi ir norisi, jog klientui visiškai nereikėtų jaudintis dėl siuntos buvimo vietos. Būtent todėl visoms siuntoms yra suteikiamas registruoto siuntinio statusas. Tai užtikrina, jog bet kuriuo metu su siuntos sekimo numeriu tiek mūsų svetainėje, tiek pasirinkto kurjerio sistemoje, galėsite gauti naujausią informaciją apie tai, kur šiuo metu yra Jūsų siunta.

Taip pat siuntoms, kurių vertė nesiekia 100 Eur, nemokamai taikomas siuntos draudimas. Kadangi kartais siuntos būna brangios (tiek finansiškai, tiek emociškai), suteikiame galimybę užsisakyti papildomą draudimą.

Patogi kainos skaičiuoklė

Siuskpigiau.lt įdiegta Kainos skaičiuoklė sugeneruos geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį siuntos į Liuksemburgą pristatymo kainos pasiūlymą. Reikia išsiųsti siuntą čia ir dabar? Jums tereikia keliais paspaudimais užsisakyti paslaugą, supakuoti siuntą ir laukti kurjerio.
 
Nedelskite ir skaičiuokite siuntos į Liuksemburgą kainą dabar ir Jūsų siunta jau kelyje!

Ko negalima siųsti į Liuksemburgą?

Nesvarbu, siunčiate į Liuksemburgą, ar į bet kurią kitą valstybę, privalote įsitikinti, ar daikto nėra Draudžiamų siųsti daiktų sąraše. Jame yra tokie daiktai, kaip:

●    fejerverkai ir kitos sprogiosios medžiagos;
●    brangakmeniai ir kiti pusbrangiai akmenys;
●    maisto produktai bei kitos greitai gendančios prekės;
●    šaunamieji ginklai, jų dalys, amunicija ar šių daiktų imitacijos (pvz. žaisliniai ginklai);
●    nereceptiniai ir psichotropiniai vaistai;
●    ir kt.

Bandydami siųsti prekę, kuri priklauso draudžiamų siųsti sąrašui, prisiimate atsakomybę susimokėti 120 Eur dydžio baudą. Jeigu kyla klausimų dėl siuntos turinio ar jam taikomų išlygų, Jums visuomet padės Siųsk pigiau klientų aptarnavimo specialistai.


Dažniausiai užduodami klausimai

Norint užsisakyti siuntos į Liuksemburgą pervežimo paslaugą pirmą kartą, Jums reikia užsiregistruoti Siųsk pigiau. Tą paprastai padarysite, paspaudę Registruotis ir atsidariusioje anketoje suvedę visą prašomą informaciją. Sėkmingai užsiregistravus, kainos skaičiuoklėje suveskite visus reikiamus duomenis ir išsirinkite Jums tinkamiausią pasiūlymą.

Siuntos pristatymo paslaugos į Liuksemburgą kainą lengvai galite sužinoti Siųsk pigiau kainos skaičiuoklėje suvedę siuntėjo, gavėjo adresus bei siuntos matmenis ir svorį. Skaičiuoklė iškart pateiks Jums skirtingų kurjerių paslaugų kainas vienoje vietoje, o Jums tereikės pasirinkti vieną, labiausiai Jums tinkantį variantą.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti