Siuntos į Olandiją (Nyderlandus)

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Nyderlandai – valstybės pavadinimas, atskleidžiantis įdomų faktą. Žodis Netherlands pažodžiui verčiasi „žemoji šalis“ arba „žemumos“  – beveik trečdalis valstybės yra žemiau jūros lygio ir šioje dalyje gyvena apie 60 % visų gyventojų. Bet buvimas taip žemai yra ironiškas, kai olandai – aukščiausi vyrai visoje planetoje. Šioje šalyje 19-mečio vidutinis ūgis siekia 183 centimetrus.

Tačiau Nyderlandai (neoficialiai dar vadinami Olandija) gali didžiuotis ne tik šiais faktais. Būtent olandams galime būti dėkingi už oranžines morkas (legenda byloja, jog ūkininkai išvedė šios spalvos daržoves karaliaus Viljamo III Oraniečio (ang. William The Orange) garbei), 80 % pasaulio tulpių (kasmet Nyderlandai užaugina 4,3 mlrd. tulpių) bei kompaktinių plokštelių išradimą.

Apie valstybę smagu ne tik skaityti, bet čia taip pat yra ką pamatyti. Čia yra daugiau nei 1000 senovinių vėjo malūnų, didžiausias muziejų tankis ir vien Amsterdame galima pereiti per 1200 tiltų. Kasmet Nyderlandus aplanko apie 20 mln. turistų. Dalis jų taip įsimyli šią valstybę, kad pasilieka joje gyventi – beveik ketvirtadalį populiacijos sudaro imigrantai.

Po Olandiją noriai keliauja ne tik žmonės, bet ir siuntos. Statista duomenimis, 2020 m. po šalį keliavo 778 mln. siuntinių, iš kurių beveik trečdalis atgabenti iš užsienio šalių. Jeigu dėl verslo ar asmeninių priežasčių ruošiatės prisidėti prie šios statistikos pagerinimo, rinkitės Siųsk pigiau ir siuntos kelionę pradėkite jau šiandien.

Kodėl verta rinktis Siųsk pigiau?

Per dešimtmetį veiklos logistikos sektoriuje sukaupėme ne tik daug naudingos patirties, bet ir patikimiausių, klientų pasitikėjimą užsitarnavusių partnerių ratą. Šiandien Jūsų siuntas į Olandiją padeda pristatyti DHL, TNT, VENIPAK, ITELLA, GLS, FedEx, DPD, LP Express, SST Express. Šie kurjeriai – tikri logistikos ekspertai, kurie pasirūpins, kad siuntos gabenimas būtų sklandus ir greitas, tad drąsiai galite rinktis bet kurio jų paslaugas.

Lengviau išsirinkti paslaugą padės ir mūsų klientų pamėgta Kainų skaičiuoklė. Šiame įrankyje suvedę savo ir gavėjo adresus bei svarbiausią siuntos informaciją (tipą, matmenis ir svorį), kelių mygtukų paspaudimu galėsite ne tik pamatyti, kuriuos kurjerius galite rinktis, bet ir pristatymo kainą bei terminą. Belieka tik pasirinkti labiausiai Jūsų lūkesčius išpildantį pasiūlymą ir pateikti užsakymą internetu.

Jeigu tai – Jūsų pirmoji pažintis su Siųsk pigiau, galėsite sutaupyti. Pirmajam užsakymui siūlome 10 % nuolaidą užsiprenumeravus mūsų naujienlaiškį, tad siuntimas atsieis dar pigiau. Vertiname ir klientų ištikimybę – tam sukūrėme Lojalumo klubą. Čia nuolaidos taikomos mūsų ištikimiausiems klientams. Daugiau apie lojalumo naudas galite skaityti čia.

Galiausiai, reguliariai plečiame atsiskaitymo galimybes. Šiandien už savo užsakymus galite atsiskaityti naudodamiesi populiariausiais bankais (pvz. Swedbank, SEB, Luminor ir kt.) ir Paypal sistema. Taip pat galimi atsiskaitymai Revolut, Apple Pay ir Google Pay. Sudarome galimybes ir išankstines sąskaitas apmokėti tiesioginiu pavedimu. Vis tik pats patogiausias būdas – Siųsk pigiau paskyros papildymas. Platformos kreditais atsiskaitysite per kelias sekundes – reikiama suma bus nuskaityta nuo paskyros likučio.

Kiek kainuoja siuntų siuntimas į Olandiją?

Siuntinio pristatymo kaina į Olandiją priklauso nuo jo išmatavimų, svorio bei siuntėjo/gavėjo adresų. Pasinaudokite Siųsk pigiau kainų skaičiuokle ir akimirksniu sužinokite skirtingų kurjerių paslaugų kainas vienoje vietoje. Išsirinkite tinkamiausią pasiūlymą pagal Jūsų poreikius: Express – skubiam pristatymui, Economy – lėtesnis, bet pigesnis siuntos pristatymas.
 

Kaip tinkamai supakuoti siuntą?

Prieš siųsdami siuntą į Nyderlandus, turite tinkamai pasirinkti siuntos tipą. Jų yra keturi – dokumentai, vokas, dėžė ir paletė.

Tipas Dokumentai kalba pats už save – šį tipą reikėtų rinktis siunčiant tik dokumentus. Pasirinkite tinkamo dydžio voką. Tam, kad siunčiami dokumentai nebūtų pažeisti (pvz. nesušlaptų), rekomenduojame juos prieš supakuojant įdėti į plastikinę įmautę.

Smulkius daiktus galite siųsti vokuose. Tai gali būti nebūtinai popierinis vokas – pagal savo poreikius, galite rinktis ir iš plėvelės pagamintus kurjerinius vokus, taip pat vokus su oro apsauga. Tinkamai pasirinkite voko dydį – jis turėtų lengvai užsiklijuoti, nebūti pernelyg išsipūtęs. Venkite ir aštrių daiktų kampų – jie lengvai gali pažeisti Jūsų pakuotę, tad jeigu siunčiate tokius daiktus, būtinai apsaugokite pakuotę pažeisti galinčias briaunas specialiomis medžiagomis.

Dažnai pasitaikanti ir daugiausiai kruopštumo reikalaujanti pakuotė – dėžė. Šios gali būti įvairiausių dydžių, tad itin svarbu pasirinkti optimalų variantą. Daiktas arba daiktai dėžėje neturėtų laisvai vartytis – jei siuntos turinys yra trapus, taip jis gali būti lengvai sugadintas. Bet kokie dėžėje likę tarpai turėtų būti užpildyti specialiomis, siuntinio turinį apsaugančiomis medžiagomis, pvz. putplasčio lakštais, burbuline plėvele, oro pagalvėmis, kartonu. Taip pat pasirūpinkite, kad dėžė tikrai būtų tvirta ir nepažeista – pervežimo metu jos dažnai kraunamos vienos ant kitų, tad pakuotė turi būti pajėgi atlaikyti kitų siuntų svorį.

Jeigu į užsienį siunčiate kelias dėžes arba Jūsų dėžės svoris viršija 70 kg (arba 30 kg pasirinkus VENIPAK arba LP Express), siunta turi būti paletizuojama. Siuntėjas pats privalo pasirūpinti palete, o ši turi gerai atitikti kraunamas dėžes (paletė neturėtų būti nei per didelė, nei per maža). Atminkite, jog siuntos svoris vertinamas kartu su palete, o kiekvienas paletes pervežantis kurjeris taiko maksimalius galimus paletės matmenis. Tiesa, net ir viršijant šiuos matmenis, paletė bus pristatyta, tačiau galite būti papildomai apmokestinti. Daugiau informacijos apie palečių siuntimą galite rasti čia.

Dažniausiai pasitaikančios pakavimo klaidos

Nors gali atrodyti, jog siuntą tinkamai supakuoti – vieni niekai, realybė parodo kitaip. Dalinamės dažniausiai pasitaikančiomis klaidomis tam, kad jų išvengtumėte.

Netinkamai parinktas pakuotės dydis. Kaip jau minėjome, pasirinkus netinkamą pakuotės dydį galima apgadinti siunčiamus daiktus. Tačiau tai ne vienintelė problema – per didelė pakuotė taip pat gali pabranginti siuntinio gabenimo paslaugos kainą. Įsivertinti, ar neprašaunaute su pakuote, galite pasinaudodami Tūrio skaičiuokle. Joje nurodykite siuntos matmenis, o sistema Jums pateiks pagal specialią formulę apskaičiuotą tūrinį svorį. Jeigu šis yra gerokai didesnis už realų svorį, o dėžėje dar matote laisvos vietos, rekomenduojame rinktis mažesnę pakuotę. Tinkamas pakuotės dydžio parinkimas leis sutaupyti.

Manoma, jog informaciniai lipdukai apsaugos daiktus. Jeigu siuntoje yra trapių daiktų arba jų negalima vartyti, būtinai ant pakuotės užklijuokite atitinkamus lipdukus. Tačiau atminkite, jog šie lipdukai yra tik informacinio pobūdžio ir neatstoja atsakingo ir kruopštaus pakavimo.

Pakuotė – pažeista arba netvirta. Atsakingai parinkite medžiagą, iš kurios pagaminta siuntinio pakuotė. Nerekomenduojama rinktis medžiaginių pakuočių – šios greitai plyšta. Taip pat dažnai yra nusprendžiama siųsti prekiniuose maišeliuose, tačiau pažymime, jog tokios pakuotės nėra sandarios, gali lengvai atsiklijuoti ir taip Jūsų siunta gali būti užlaikoma bei perpakuojama arba grąžinama. Galiausiai, siuntos pakuotė turi būti tikrai tvirta, tad nerekomenduojama rinktis jau panaudotų, iškrypusių ar pažeistų dėžių.

Netinkamai pritvirtinti (arba nepritvirtinti) siuntos dokumentai. Pasitaiko atvejų, kai nors klientai ir užpildo visus siuntėjo ir gavėjo duomenis internetu pateikdami užsakymą, tačiau gavėjo adresą vis tiek ranka rašo ant pakuotės. To tikrai neverta daryti – visi pristatymui reikalingi dokumentai yra atsiunčiami į siuntėjo el. pašto dėžutę, belieka juos atspausdinti ir priklijuoti. Šiuose dokumentuose yra pateikiamas ir unikalus brūkšninis kodas, leidžiantis kurjeriams greičiau identifikuoti Jūsų siuntą. Dokumentus reikėtų kruopščiai pritvirtinti, kad kelionės metu jie būtų saugūs ir nenuplyštų nuo dėžės. Dokumentų praradimas transportavimo metu lemia tai, kad siuntų siuntimas į Olandiją gali užtrukti: siunta rizikuoja paklysti, taigi daiktų kelionė – gerokai prailgėti.

Kur pristatyti gabenimui paruoštą siuntą?

Kaip prasidės siuntos kelionė, priklauso nuo Jūsų pasirinkimo. Užsakymo pateikimo metu, galite pasirinkti kurjerių siūlomą paslaugą nuo durų iki durų. Ją pasirinkus, kurjeris siuntos atvyksta paimti Jums patogiu laiku Jūsų nurodytu adresu. Taip pat siuntinys galutinėje stotelėje neatiteks bet kam ir nebus paliktas neaiškioje pašto dėžutėje – mūsų partneriai pristatymo metu visuomet susisiekia su gavėju ir siuntą įteikia tik jam į rankas (nebent yra sutariama kitaip).

Jeigu patys turite laiko ir galimybes, galite gabenimui paruoštą pakuotę nuvežti ir į pasirinkto kurjerio siuntų surinkimo punktą arba artimiausią Siųsk pigiau biurą. Dažnu atveju šis pasirinkimas reiškia, kad Jūsų siuntos į Olandiją kaina bus mažesnė, o kelionė galimai trumpesnė.

Kiek laiko užtruks siuntos į Olandiją pristatymas?

Yra dvi pristatymo paslaugos, lemiančios pristatymo greitį. Skubioms siuntoms, kurios gavėją turi pasiekti kiek įmanoma greičiau, rekomenduojame rinktis Express (greito siuntimo) paslaugą. Pasirinkus ją, siuntinys į Nyderlandus bus nugabentas per vid. 1-3 darbo dienas.

Jeigu pristatymo tempas Jums nėra itin svarbus, galite rinktis Economy pristatymą. Siunta nukeliaus per vid. 3-7 darbo dienas, o ir pristatymo kaina bus mažesnė.

Tiesa, tarptautinės siuntos pristatymo terminą gali prailginti įvairios aplinkybės. Siuntos į Roterdamą, Amsterdamą, Groningeną, Eindhoveną ar Mastrichtą turėtų nukeliauti be didesnio vargo, tačiau siuntos į Olandiją kelionė bus ilgesnė, jeigu ją reikės pristatyti į atokesnę vietovę. Jeigu norite sužinoti, ar Jūsų adresato pašto kodas priskiriamas nutolusiai vietovei, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo specialistais.

Taip pat netinkama pakuotė gali lemti siuntinio užlaikymą paskirstymo terminaluose tol, kol bus perpakuota, arba siunta gali būti grąžinama siuntėjui. Primename, kad daiktų pakavimas – vienas atsakingiausių žingsnių, kurį, ypač ruošiant tarptautines siuntas, privalu atlikti skrupulingai. Pigios siuntos į Olandiją – šių dienų realybė, bet sklandžiam pristatymui labai reikalingas ir Jūsų bendradarbiavimas pasirūpinant saugia pakuote.

Galiausiai, kartais pasitaiko įvairios nenumatytos aplinkybės (pvz. pandemija, itin prastas oras, darbuotojų streikai ir pan.), dėl kurių galimas siuntų vėlavimas. Apie tokias aplinkybes ir galimą siuntos vėlavimą būsite informuoti.

Draudžiami siųsti daiktai

Nors atrodytų, jog siuntinio turinys priklauso tik nuo Jūsų poreikių ir fantazijos, tačiau jam yra taikomi tam tikri apribojimai. Žemiau pateikiame daiktus, kurių negalima įvežti į Olandiją:

● antikvariniai daiktai arba aukštos vertės meno kūriniai;
● brangakmeniai ir pusbrangiai akmenys;
● gyvi gyvūnai (įskaitant ir jų organus, embrionus ir pan.), taip pat gyvūnų trofėjai (oda, kaulai, ragai ir kt. gyvulinės kilmės produktai, neskirti žmogaus vartojimui);
● maisto produktai ir kitos greitai gendančios prekės;
● feromagnetinių medžiagų turinys daiktai (pvz. magnetai);
● pavojingos ir degios medžiagos;
● šaunamieji ginklai ir jų imitacijos (pvz. žaislai);
● psichotropiniai vaistai bei narkotinės medžiagos;
● ir kt.

Kadangi Nyderlandai – Europos Sąjungos šalis-narė, į šalį galima įvežti receptinius vaistus, tačiau privaloma prie jų pridėti gydytojo išrašytą receptą. Dėl tokių prekių kaip alkoholiniai gėrimai, augalai ir sėklos, asbestas bei jo gaminiai, medicininės kaukės bei maisto papildai patikslinimo dėl galimų ribojimų reikėtų kreiptis į Siųsk pigiau konsultantus.

Išsamus prekių sąrašas ir galimos išlygos pateikiamos skiltyje Draudžiami siųsti daiktai. Siuntos su sąraše pateiktais daiktais užsakymas gali būti anuliuotas be įspėjimo, siunta sulaikyta Muitinės ar sunaikinta. Taip pat siųsdamas šias prekes, siuntėjas prisiima atsakomybę susimokėti 120 Eur dydžio baudą.

Kur mano siunta?

Galite būti ramūs dėl savo siuntos buvimo vietos – bet kuriuo paros metu galėsite patikrinti informaciją net keliais skirtingais kanalais. Visoms siuntoms (išskyrus mažavertes DHL Global mail siuntas, pasirinkus nesekti siuntinio kelio) yra suteikiamas registruotos siuntos statusas ir net du unikalūs numeriai, leidžiantys informaciją gauti iš skirtingų sistemų.

Kiekviena siunta, pateikta mūsų sistemoje, gauna savo numerį. Su šiuo numeriu svetainės skiltyje Siuntos paieška galėsite matyti naujausią informaciją apie siuntos buvimo vietą. Jeigu informacija norite pasidalinti su pvz. lietuviškai nekalbančiu gavėju, aktuali informacija gali būti pateikta ir anglų kalba (tereikia puslapio viršutiniame dešiniajame kampe pasirinkti anglų kalbos ikoną).

Be šio užsakymo numerio, kiekviena kurjerių tarnyba siuntai taip pat suteikia sekimo numerį, leisiantį informaciją apie siuntą gauti ir jų svetainėje.

Ar mano siunta saugi?

Siekiame, jog kiekvienas klientas galėtų nesijaudinti dėl Lietuva–Olandija siuntos kelionės – juk ji yra profesionalų rankose. Tačiau suteikiame ne tik pažadus, bet ir realius įsipareigojimus, kuriais Jūsų siuntinys yra apsaugomas. Vienas iš tokių – nemokamas siuntinio draudimas visoms siuntoms iki 100 Eur.

Siuntinio vertei viršijant nurodytą sumą, klientams rekomenduojame rinktis papildomą siuntos draudimą.

Pabrėžiame, jog joks draudimas (nei standartinis, nei papildomas) negalioja siunčiant daiktus, esančius Draudžiamų siųsti daiktų sąraše.

Į kuriuos Nyderlandų miestus Siųsk pigiau gali pristatyti siuntą?

Galutinė siuntos į Olandiją stotelė priklauso nuo Jūsų poreikių. Mūsų partneriai – greitieji kurjeriai – siuntas pristato ne tik į didžiausius Nyderlandų miestus (Amsterdamą, Roterdamą, Hagą, Ultrectą, Eindhoveną, Tilburgą ir t.t.), bet ir į atokesnes vietoves.

Norėdami sužinoti, ar siuntos pristatymas į Jūsų pasirinktą miestą ar miestelį įmanomas, susisiekite su Siųsk pigiau komanda.

Rinkitės Jūsų poreikius labiausiai atitinkantį pasiūlymą ir siuntos Lietuva–Olandija kryptimi bus išsiųstos dar šiandien!


Populiariausi miestai Olandijoje (Nyderlanduose)

Siuntos į Amsterdamą
Siuntos į Roterdamą
Siuntos į Hagą

Populiariausios siuntų pristatymo kryptys Europoje

Siuntų pristatymas į  Slovėniją Siuntų pristatymas į  Vengriją Siuntų pristatymas į Bosniją
Siuntų pristatymas į  Švediją Siuntų pristatymas i Airiją Siuntų pristatymas į  Čekiją
Siuntų pristatymas į Ukrainą Siuntų pristatymas į Andorą Siuntų pristatymas į Didžiąją Britaniją 


Dažniausiai užduodami klausimai

Norint užsisakyti siuntos į Olandiją (Nyderlandus) pervežimo paslaugą pirmą kartą, Jums reikia užsiregistruoti Siųsk pigiau. Tą paprastai padarysite, paspaudę Registruotis ir atsidariusioje anketoje suvedę visą prašomą informaciją. Sėkmingai užsiregistravus, kainos skaičiuoklėje suveskite visus reikiamus duomenis ir išsirinkite Jums tinkamiausią pasiūlymą.

Siuntos pristatymo paslaugos į Olandiją (Nyderlandus) kainą lengvai galite sužinoti Siųsk pigiau kainos skaičiuoklėje suvedę siuntėjo, gavėjo adresus bei siuntos matmenis ir svorį. Skaičiuoklė iškart pateiks Jums skirtingų kurjerių paslaugų kainas vienoje vietoje, o Jums tereikės pasirinkti vieną, labiausiai Jums tinkantį variantą.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti