Siuntų pristatymas į Portugaliją

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Pristatymas nuo durų iki durų

Siųsk pigiau  bendradarbiauja su greitaisiais kurjeriais DHL, TNT, FedEx, LP EXPRESS, DPD, GLS, todėl Jūsų siuntos į Portugaliją bus pristatytos saugiai ir greitai. Visi Siųsk pigiau  siuntų užsakymai yra nuo durų iki durų. Siuntos į Portugaliją – ne išimtis. Jūsų pageidavimu, kurjeris paims siuntą nurodytu adresu, ar tai būtų didieji Lietuvos miestai ar nutolusi vietovė, tokia kaip Kelmė ar Lazdijai ir pristatys ją tiesiai gavėjui į bet kurį Portugalijos miestą ar nutolusią vietovę. Su Siųsk pigiau, Jūsų siunta iš Lietuvos į Portugaliją bus pervežta tik per 1 - 2 darbo dienas.

Garantuotas siuntos sekimas

Kiekvienai siuntai, kaip ir įprasta visoms Siųsk pigiau  siuntoms, suteikiamas unikalus siuntos numeris, kurį bet kuriuo metu įvedę Siuskpigiau.lt svetainėje galėsite sekti savo siuntos kelią. Jums tereikia keliais paspaudimais užsisakyti, o visa kita palikite mums. 

Ieškote greitų, patikimų ir pigių siuntų pristatymo paslaugų? Jūs jau radote, tai ko ieškojote, tad skaičiuokite kainą jau dabar, užsisakykite ir įsitikinkite patys!

sweed seb nord sampo nordea paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti