Siuntos iš Vokietijos

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Su Siųsk pigiau Jūsų siuntos iš Vokietijos bus pristatytos greitai ir saugiai. Mūsų svetainėje vos keliais mygtuko paspaudimais užsisakysite siuntos iš Vokietijos į Lietuvą pervežimą.

Jūsų patogumui:

  • Įdiegėme įrankių, kurie palengvins siuntos iš Vokietijos užsakymą. Kainos skaičiuoklėje įvedę siuntos matmenis, svorį bei gavėjo adresą, gausite keletą skirtingų kainos pasiūlymų, iš kurių galėsite pasirinkti sau tinkamiausią. Express paslauga yra geriausias pasirinkimas skubantiems, tuo tarpu Economy paslauga suteikia galimybę sutaupyti, siuntas pervežant kelių transportu.
  • Užsisakius siuntos pristatymo paslaugą, nesvarbu, ar tai būtų Express, ar Economy pasirinkimas, Jums bus suteiktas unikalus siuntos sekimo numeris, kuris bus nurodytas laiške, patvirtinančiame apmokėtą siuntos pristatymo paslaugą. Jį naudodami galėsite matyti detalų siuntos transportavimo kelią bet kuriuo paros metu. Registruotos siuntos Vokietija – Lietuva sekimas galimas ne tik jos siuntėjui, bet ir gavėjui!
  • Bendradarbiaujame su ilgamečiais partneriais – patikimiausiomis pasaulyje kurjerių tarnybomis DHL, TNT, VENIPAK, LP EXPRESS, DPD, OMNIVA ir GLS, tad siūlome Jūsų siuntinių pristatymą nuo durų iki durų. Jums tereikia nurodyti sau tinkančią vietą, iš kurios kurjeris gali paimti siuntą ir  Jums patogų laiką.

Pasirinkus Siųsk pigiau paslaugas, kiekviena Jūsų siunta patenka į patikimas rankas. Nedelskite, užsisakykite paslaugą jau dabar ir įsitikinkite tuo patys!Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti