Siuntos į Austriją

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Geriausi kurjerių pasiūlymai į Austriją

Siuntos į Austriją su Siųsk pigiau  bus pristatytos greitai ir patikimai. Bendradarbiaujame su pasaulyje žinomomis kurjerių tarnybomis, tokiomis kaip DHLVENIPAK, FedEx, TNT, GLS, LP EXPRESS, DPD ir didžiuojamės tuo, kad galime Jums pasiūlyti geriausias siuntinių į Austriją pristatymo sąlygas. Reikia nusiųsti skubią siuntą į Vieną verslo partneriui? Tai užtruks tik 1 darbo dieną. Ir nesvarbu, ar tai bus didieji Austrijos miestai, ar šiek tiek nutolusios vietovės, tokios kaip Lincas, Zalcburgas ar Gracas, siuntą pristatysime nuo durų iki durų. Jūsų pageidavimu, kurjeris paims siuntą Jūsų nurodytu adresu sutartu laiku ir prisistatys su ja tiesiai prie gavėjo durų slenksčio. Tad siuntos į Austriją bus pristatytos greitai ir patikimai.

Nerimaujate, kad siuntų pristatymas – brangi paslauga? 

Siuskpigiau.lt keliais paspaudimai galite sužinoti siuntos į Austriją gabenimo kainą. Mes Jums visada siekiame pasiūlyti geriausią kainą, kad ir į kurį pasaulio kampelį reikėtų nuvežti siuntą. Kainos skaičiuoklėje suveskite siuntos matmenis, svorį bei gavėjo adresą ir Jums iškart bus paskaičiuota siuntos iš Lietuvos į Austriją kaina.

Su Siųsk pigiau siuntų pervežimas dar niekada nebuvo toks paprastas!


Populiariausi miestai Austrijoje

Siuntos į Vieną
Siuntos į Gracą
Siuntos į Lincą

Populiariausios siuntų pristatymo kryptys Europoje

Siuntų pristatymas į Vokietiją Siuntų pristatymas į Didžiąją Britaniją Siuntų pristatymas į Lenkiją
Siuntų pristatymas į Prancūziją Siuntų pristatymas į Vengriją Siuntų pristatymas į Daniją
Siuntų pristatymas į Lichtenšteiną Siuntų pristatymas į Portugaliją Siuntų pristatymas į Čekiją 


Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntos pristatymas į Austriją priklauso nuo pasirinktos paslaugos tipo ir siuntėjo buvimo vietos. Siuntas keliaujančias iš Lietuvos kurjeriai vidutiniškai pristato per 1-3 d. d., pasirinkus Express pristatymo paslaugą. Jeigu siunta į Austriją keliauja iš šalių, kurios nėra Europos Sąjungoje, siuntimas gali užtrukti šiek tiek ilgiau dėl muitinės formalumų procedūrų, kurios nėra įtrauktos į vidutinį pristatymo terminą. Siųsk pigiau kainų skaičiuoklėje matysite vidutinį pristatymo terminą. Norėdami sužinoti tikslesnį Jūsų siuntos pristatymo terminą, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus.

Norint užsisakyti siuntos į Austriją pervežimo paslaugą pirmą kartą, Jums reikia užsiregistruoti. Tą paprastai padarysite, paspaudę Registruotis ir atsidariusioje anketoje suvedę visą prašomą informaciją. Sėkmingai užsiregistravus, kainos skaičiuoklėje suveskite visus reikiamus duomenis ir išsirinkite Jums tinkamiausią pasiūlymą.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti