Siuntų pristatymas į JAV ir Kanadą

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Žinodama, kokie dideli siuntų srautai keliauja Šiaurės Amerikoje gyvenantiems giminaičiams, draugams ar verslo partneriams, Siųsk pigiau komanda užtikrino, kad Jūs gautumėte geriausius ir vertės atžvilgiu efektyviausius siuntų pristatymo šiame regione pasiūlymus. Siūlome platų paslaugų pasirinkimą - nuo greito iki pigaus, todėl nesvarbu, kokie yra Jūsų poreikiai ar biudžetas, tikrai rasite sau prieinamą sprendimą.

Patikimos kurjerių tarnybos

JAV ir Kanadoje bendradarbiaujame su DHL, TNT, FEDEX, LP EXPRESS ir kitomis garsiomis pasaulyje kurjerių tarnybomis, kurios siuntas čia pristatinėja jau daugelį metų ir yra tikri greito, saugaus ir pigaus pristatymo ekspertai. Vienintelis dalykas, kurį jie patiki Jums – tai siuntos pakavimas. Kadangi siuntai teks nukeliauti ilgą kelią, tikrai verta sugaišti kiek daugiau laiko pakuojant siuntą ir įsitikinti, jog nėra jokių aštrių kampų galinčių pažeisti pakuotę. Siuntų ruošimo patarimų ieškokite DUK skyrelyje ir Jums nebereikės jaudintis dėl siuntos saugumo.

Garantuotas siuntos sekimas

Mes suprantame, jog galite nerimauti dėl siuntos, kuomet ją atiduodate kurjeriui, ypač jei ji brangi finansiniu ar moraliniu atžvilgiu. Būtent todėl mūsų partneriai teikia siuntos sekimo paslaugą. Visa, ką Jums reikia padaryti, tai įvesti unikalų siuntos numerį, gautą užsisakant pristatymo paslaugą, į laukelį Siuntų paieška ir sistema netrukus pateiks visą informaciją apie siuntos buvimo vietą.

Užsisakę pristatymo už ES ribų arba iš ES nepriklausančių šalių paslaugą, kartu su siuntos dokumentais gausite ir sąskaitą muitinei (muitinės deklaraciją), todėl nereikės rūpintis dėl to, kaip taisyklingai ją užpildyti. Tereikės patvirtinti joje pateiktą informaciją savo parašu, pritvirtinti prie siuntos kartu su siuntos dokumentais ir laukti atvykstančio kurjerio.

Siuntų pristatymas į Europą
Siuntų pristatymas į Aziją ir Tolimuosius Rytus
Siuntų pristatymas į kitas šalis
sweed seb nord sampo nordea paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti