Tarptautinės siuntos

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Reikia skubiai išsiųsti tarptautinę siuntą, tačiau pasimetėte tarp gausybės siuntų pristatymo paslaugų? Siųsk pigiau siūlomos kurjerių paslaugos už gerą kainą. Mūsų partneriai – gerai žinomos ir patikimos kurjerių tarnybos – pristatys Jūsų siuntą į bet kurį pasaulio kraštelį už prieinamą siuntos į užsienį kainą.

Vis dar manote, kad siuntos į užsienį kainos labai didelės?

Siųsk pigiau svetainėje sužinokite siuntos pristatymo kainą jau dabar. Pristatymo kainai apskaičiuoti, įdiegėme Kainos skaičiuoklės įrankį. Jo dėka galite sužinoti apytikslę siuntos pristatymo kainą – tereikia suvesti savo ir gavėjo pašto kodus, siuntos pakuotės tipą bei matmenis. Pateikę šią informaciją, pamatysite patikimų greitųjų kurjerių pasiūlymus, preliminarią siuntos gabenimo trukmę bei kainą.

Jei siuntos į užsienį kaina, Jūsų manymu, per didelė, vertėtų pasinaudoti Tūrio skaičiuokle. Šis įrankis leidžia įsivertinti, ar pasirinkta pakuotė atitinka siuntos dydį. Šį įrankį įdiegėme pastebėję, jog dažnai įvairūs daiktai yra siunčiami per didelėse pakuotėse, o tai itin padidina siuntimo kaštus. Skaičiuoklėje suvedę siuntos matmenis, pamatysite jos tūrinį svorį ir jeigu šis yra gerokai didesnis už faktinį svorį – turėtume rinktis mažesnę pakuotę.

Abu šie įrankiai sukurti tam, kad kiekvienas mūsų klientas turėtų galimybę sutaupyti. Tad jau dabar apsilankę Siųsk pigiau svetainėje įsitikinkite, kad pas mus tarptautinės siuntos – pigiau.

Kas pristatys siuntą?

Visi Siųsk pigiau partneriai – tik laiko patikrinti ir patikimi kurjeriai, tarp kurių DHL, TNT, FedEx, GLS, DPD, Venipak, DHL Global Mail, USPS, LP EXPRESS ir OMNIVA. Kai kurie iš jų skaičiuoja jau ne vieną veiklos šimtmetį, tad galite būti tikri, kad siuntos į užsienį keliaus tikrų savo srities profesionalų rankose.

Kainų skaičiuoklėje suvedę visus siuntos į užsienį duomenis, vienoje vietoje rasite visus geriausius pasiūlymus, tad beliks tik internetu pateikti užsakymą ir pasirinkti tą kurjerį, kuris Jūsų poreikiams tinka labiausiai. Svarbu ir tai, kad didžioji dalis mūsų partnerių teikia pristatymo nuo durų iki durų paslaugas. Tai reiškia, kad kurjeris atvyks Jūsų nurodytu adresu ir paims siuntą, o jau po kelių dienų siunta bus pasirinkto adresato rankose.

Kur mano siunta?

Siunčiant siuntą per Siųsk pigiau, šio klausimo užduoti neteks. Visi mūsų partneriai – greitieji kurjeriai – užsakymams suteikia registruotos siuntos statusą. Tai užtikrina, kad kiekviena siunta turi unikalų sekimo numerį, leidžiantį tiek mūsų svetainėje, tiek pasirinkto kurjerio platformoje matyti, kur siunta yra realiu metu.

Jeigu informacijos apie siuntos buvimo vietą reikia ne Jums, o lietuviškai nekalbančiam gavėjui – ne problema. Visa sekimo informacija mūsų svetainėje pateikiama ir anglų kalba.

Per kiek laiko tarptautinės siuntos pasiekia adresatą?

Jūsų skubios tarptautinės siuntos pasieks didžiausius pasaulio miestus, tokius kaip Londonas, Paryžius, Niujorkas ar Čikaga vos per 1 darbo dieną, jei pasirinksite Express paslaugą. Jei siuntimas į užsienį reikalingas, bet nėra itin skubus, rinkitės Economy paslaugą: siunta gavėją pasieks vid. per 3-5 darbo dienas, o Jūs sutaupysite dar daugiau.

Siuntos trukmė gali prailgti ir dėl kitų veiksnių. Vienas iš jų – jeigu siuntos gavėjo adresas/pašto kodas priskiriamas nutolusiai vietovei. Tai reiškia, jog pristatymo vietovė yra sunkiau pasiekiama (pvz. kalnuose, toli nuo didžiausių miestų ir pan.) Norėdami sužinoti, ar Jūsų siuntos paskutinė stotelė yra priskiriama nutolusiais vietovei, susisiekite su Siųsk pigiau komanda.

Taip pat į pristatymo trukmę nėra įskaičiuotos muitinės procedūros. Vežant siuntas už ES ribų, visos siuntos keliauja per muitinę. Šių formalumų trukmė priklauso ir nuo teisingo dokumentų užpildymo, tad registruodami siuntą, nepamirškite pridėti sąskaitos (ang. invoice) muitinei. Nereikėtų pamiršti ir siuntos turinio aprašymo – jis turi būti tikslus ir išsamus. Nenaudokite lakoniškų ir abstrakčių aprašymų. Tokie turinio apibūdinimai kaip „prekės“, „siunta“, „dovana“ – netinkami.

Daugiau detalių apie pristatymo greitį rasite skiltyje Siuntų pristatymo terminas.

Kokias siuntas galiu siųsti?

Pasinaudodami mūsų partnerių pasiūlymais, Lietuvoje ir į užsienį galite siųsti įvairaus dydžio ir turinio siuntas.

Siuntos pakuotė gali būti nuo voko iki paletės. Pvz. jeigu siunčiate tik dokumentus, laiškus, ar itin smulkius daiktus (pvz. atvirlaiškius) – visiškai užtenka voko arba voko su paminkštinimu. Didesniems daiktams tikslinga rinktis dėžes. Jeigu siunčiate daug daiktų skirtingose pakuotėse ir jų bendras svoris viršija 30 kg (pasirinkus Venipak, Omniva, LP Express) arba 70 kg (pasirinkus DHL, STT, TNT ir likusių kurjerių paslaugas), siuntą būtina „paletizuoti“.

Siuntos turinys visiškai priklauso nuo Jūsų poreikių ir vaizduotės. Tiesa, yra daiktų, kurių, deja, bet negalime pristatyti Jūsų adresatams. Į šį sąrašą patenka:

  • antikvariniai daiktai ir aukštos vertės meno kūriniai;
  • vaisiai, daržovės ir kiti greitai gendantys maisto produktai;
  • neįmontuotos oro pagalvės;
  • receptiniai ir nereceptiniai medikamentai (siunčiant už ES ribų);
  • sausas ledas;
  • fejerverkai ir sprogmenys;
  • šaunamieji ginklai, amunicija bei šių daiktų imitacijos (pvz. žaislai);
  • tabakas, jo gaminiai ir el. cigaretės;
  • juvelyriniai dirbiniai ir laikrodžiai (išskyrus bižuteriją).

Nors visos siuntos, kurių vertė – iki 100 Eur, yra apdraustos standartiniu draudimu, siunčiant prekes, kurios yra draudžiamųjų sąraše, siuntos draudimas negalioja. Išsamų sąrašą ir visas išimtis rasite skiltyje Draudžiami siųsti daiktai.

Siuntos į D. Britaniją
Siuntos į Norvegiją
Siuntos į Airiją
Siuntos į Vokietiją
Siuntos į Daniją
Siuntos į Švediją
Siuntos į Ameriką
Siuntos į Lenkiją
Siuntos į Lietuvą
Siuntos į Kiniją
Siuntos į Rusiją
Siuntos į kitas šalisReikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti