Tarptautinės siuntos

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Reikia skubiai išsiųsti tarptautinę siuntą, tačiau pasimetėte tarp gausybės siūlomų siuntų pristatymo paslaugų? Siųsk pigiau siūlomos kurjerių paslaugos už gerą kainą. Mūsų partneriai - gerai žinomos ir patikimos kurjerių tarnybos – pristatys Jūsų tarptautinę siuntą į bet kurį pasaulio kraštelį už prieinamą kainą.

Vis dar manote, kad siuntos į užsienį kainos labai didelės?

Siųsk pigiau svetainėje sužinokite siuntos pristatymo kainą jau dabar. Kainos skaičiuoklėje suvedę siuntos matmenis bei svorį, gausite kelis pristatymo paslaugos pasiūlymus. Tad jau dabar apsilankę Siųsk pigiau svetainėje įsitikinkite, kad pas mus tarptautinės siuntos – pigiau.

Kas pristatys siuntą?

Visi Siųsk pigiau partneriai – tik laiko patikrinti ir patikimi kurjeriai, tarp kurių DHL, TNT, FedEx, GLS, DPD, LP EXPRESS ir OMNIVA. Kai kurie iš jų skaičiuoja jau antrąjį veiklos šimtmetį, tad galite būti tikri, kad siuntos į užsienį keliaus tikrų savo srities profesionalų rankose. Suvedę siuntos duomenis Kainų skaičiuoklėje, vienoje vietoje rasite visus geriausius pasiūlymus, tad beliks iš jų pasirinkti tą kurjerį, kuris Jūsų poreikiams tinka labiausiai.

Per kiek laiko tarptautinės siuntos pasiekia adresatą?

Jūsų tarptautinės siuntos pasieks didžiausius pasaulio miestus, tokius kaip Londonas, Paryžius, Niujorkas ar Čikaga vos per 1 darbo dieną, jei pasirinksite Express paslaugą. Jei siuntimas į užsienį reikalingas, bet nėra itin skubus, rinkitės Economy paslaugą: siunta gavėją pasieks per 3-5 darbo dienas, o Jūs sutaupysite dar daugiau.

Tam, kad siuntų siuntimas į užsienį įvyktų sklandžiai, pasirūpinkite muitinės formalumais, jei jūsų siunta siunčiama į valstybę, nepriklausančią Europos Sąjungai.

sweed seb luminor revolut paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti