Siuntų pristatymas į Angliją

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Siuntų pervežimas į Angliją – neprarandanti populiarumo paslauga lietuvių tarpe. Atsižvelgdami į tai, Siųsk pigiau siūlo greitą ir patikimą Jūsų siuntos maršrutu Lietuva – Anglija gabenimą už patrauklią kainą. Nesvarbu, ar Jūsų siuntiniai į Angliją bus siunčiami verslo ar asmeniniais tikslais – pasirinktas kurjeris pasirūpins, kad kiekvienas siuntinys saugiai pasiektų savo kelionės tikslą.

Šiuo metu populiariausios siuntos į Londoną bei kitus didžiausius Jungtinės Karalystės miestus, tačiau kurjeriai gali operatyviai pristatyti siuntas net ir į pačias atokiausias vietoves. Siųskpigiau.lt svetainėje esančioje Kainos skaičiuoklėje suvedę savo siuntos duomenis, rasite skirtingų kurjerių paslaugų pasiūlymus, tad Jums teliks pasirinkti savo poreikiams labiausiai tinkantį. Sutaupysite daug laiko, kurį būtumėte skyrę kurjerių paieškai ir atrankai – pasirūpinome, kad visus geriausius pasiūlymus rastumėte vienoje vietoje!

Kiek kainuos siuntimas?

Siuntos į Angliją kaina priklauso nuo jūsų siuntinio matmenų, svorio bei to, kurį siuntimo tipą pasirinksite: Express (siuntos į Londoną gali būti pristatytos vos per vieną darbo dieną) arba Economy (siuntinys keliaus šiek tiek ilgiau (3-5 darbo dienas), bet sutaupysite dar daugiau).

Atlikus užsakymą, Jums teliks tinkamai paruošti siuntinį ir įteikti jį atvykusiam kurjeriui. Siuntos pakavimo patarimus galite rasti čia. Iškilus neaiškumams, nedvejodami kreipkitės į Pagalbą gyvai, kur mūsų konsultantas maloniai atsakys į visus Jums iškilusius klausimus.

Siuntų gabenimas į Angliją ir iš jos dar niekada nebuvo toks paprastas, patogus ir greitas!

Ką svarbu žinoti siunčiant siuntas į Angliją?

Po pasiekto prekybos ir bendradarbiavimo susitarimo tarp Didžiosios Britanijos ir ES, nuo 2021 m. sausio 1 d. visoms siuntoms į šią šalį yra taikomos muitinės formalumų procedūros. Tai reiškia, kad nuo šiol siuntoms į/iš Anglijos, užsakymo pateikimo metu, antrame žingsnyje, privaloma pildyti “Sąskaita muitinei” skiltį.

Daugiau informacijos apie siuntimą į/iš Anglijos rasite čia.

sweed seb luminor revolut paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti