Siuntos į Angliją

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Anglija – viena pirmųjų krypčių, į kurią patraukė didelė dalis lietuvių, vos tik atsiradus galimybei. Vieni jų išvyko ieškodami galimybių užsidirbti, kiti – krimsti mokslų gilias tradicijas turinčiuose UK universitetuose, treti – tiesiog pažinti šį karališkomis tradicijomis, rūkais pasipuošusiomis pilimis ir lietaus dažnai plaunamą kraštą.

Kartu su šios krypties populiarumu aktualiomis tapo ir siuntos į UK. Siuntų pervežimas į Angliją – neprarandanti populiarumo paslauga lietuvių tarpe. Atsižvelgdami į tai, Siųsk pigiau siūlo greitą ir patikimą Jūsų siuntos maršrutu Lietuva – Anglija gabenimą už patrauklią kainą. Nesvarbu, ar Jūsų siuntiniai į Angliją bus siunčiami verslo ar asmeniniais tikslais – pasirinktas kurjeris pasirūpins, kad kiekvienas siuntinys saugiai pasiektų savo kelionės tikslą.

Kuriomis kryptimis siuntų pristatymas į Angliją populiariausias?

Šiuo metu populiariausios siuntos į UK kryptys yra į Londoną bei kitus didžiausius Jungtinės Karalystės miestus: Birmingemą, Lydsą, Liverpulį, Mančesterį, Bristolį, Šefildą, Notingemą, Lesterį, Bradfordą. Tačiau kurjeriai gali operatyviai pristatyti siuntas net ir į pačias atokiausias UK vietoves. Siųskpigiau.lt svetainėje esančioje Kainos skaičiuoklėje suvedę savo siuntos duomenis, rasite skirtingų kurjerių paslaugų pasiūlymus, tad Jums teliks pasirinkti savo poreikiams labiausiai tinkantį. Sutaupysite daug laiko, kurį būtumėte skyrę kurjerių paieškai ir atrankai – pasirūpinome, kad visus geriausius pasiūlymus rastumėte vienoje vietoje!

Tarptautinių siuntų pristatymą į Angliją siūlo daugelis Siųsk pigiau partnerių: FedEx, DHL, TNT, LP Express.

Kiek kainuos siuntimas?

Siuntos į Angliją kaina priklauso nuo Jūsų siuntinio matmenų, svorio bei to, kurį siuntimo tipą pasirinksite: Express (skubios siuntos į Londoną gali būti pristatytos vos per vieną darbo dieną) arba Economy (siuntinys keliaus šiek tiek ilgiau (vid. 3-5 darbo dienas), bet sutaupysite dar daugiau).

Atlikus užsakymą, Jums teliks tinkamai paruošti siuntinį ir įteikti jį atvykusiam kurjeriui. Siuntos pakavimo patarimus galite rasti čia. Iškilus neaiškumams, nedvejodami kreipkitės į Pagalbą gyvai, kur mūsų konsultantas maloniai atsakys į visus Jums iškilusius klausimus.

Siuntų gabenimas į Angliją ir iš jos dar niekada nebuvo toks paprastas, patogus ir greitas!

Ką svarbu žinoti siunčiant siuntas į Angliją?

Siuntos į Angliją kaina gali šiek tiek keistis po pasiekto prekybos ir bendradarbiavimo susitarimo tarp Didžiosios Britanijos ir ES. Nuo 2021 m. sausio 1 d. visoms siuntoms į šią šalį taip pat yra taikomos muitinės formalumų procedūros. Tai reiškia, kad nuo šiol siuntoms į/iš Anglijos, užsakymo pateikimo metu, antrame žingsnyje, privaloma pildyti “Sąskaita muitinei” skiltį.

Tam, kad siuntų vežimas į Angliją būtų sklandus, privalome paminėti, kad ten nebegalima siųsti maisto ir augalinės/gyvulinės kilmės produktų (išskyrus su DHL kurjeriu juridiniams asmenims. Tuomet kurjeriui būtina pateikti reikalingus leidimus).

Daugiau informacijos apie siuntimą į/iš Anglijos rasite čia.

Kaip galiu dar sutaupyti siunčiant į Angliją?

Tam, kad kurjeriai Jūsų siuntą į Angliją nugabentų saugiai ir greitai, pasirūpinkite tinkamu jos pakavimu. Dar viena priežastis, dėl ko rekomenduojame atidų pakavimą – taip siuntos vežimas kainuos pigiau.

Ar siunta supakuota tinkamai, galite pasitikrinti internetu Siųsk pigiau Siuntos tūrio skaičiuoklėje. Jei į skaičiuoklę įvedus siuntos matmenis pastebite, kad apskaičiuotas tūrinis svoris didesnis, nei realus, pasitikrinkite, ar pakuotės dydis nėra perteklinis: galbūt siunčiamas daiktas telpa į mažesnę dėžę? Tuomet ir jo siuntimo kaina sumažės.

Ar mano siunta saugi?

Tam, kad patikėję siuntą Siųsk pigiau jaustumėtės saugiai, kiekvienai siuntai iki 100 Eur vertės suteikiamas nemokamas draudimas (nesvarbu, ar pasirinkote Express ar įprastą pristatymą).

Kiekviena siunta yra registruota ir turi siuntos numerį, todėl jos buvimo vietą nuo durų iki durų matysite ne tik siųsdami į užsienį.

sweed seb luminor revolut paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti