Siuntų pristatymas į Angliją

Siuntų vežimas į Angliją ir iš jos į Lietuvą - stipriai populiarėjanti paslauga dėl Lietuvių emigracijos. Patikimi, greiti ir pigūs siuntiniai į Angliją naudingi tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims. Tokios siuntų kryptys kaip Lietuva – Anglija ar Anglija – Lietuva naudingos tiek pirkėjų užsakymams vykdyti, tiek išsiųsti lauktuves draugui ar net skubius dokumentus giminaičiui.

Šiuo metu populiariausios siuntos į Londoną bei kitus didžiausius Anglijos miestus, tačiau kurjeriai gali operatyviai pervežti siuntas ir į pačias atokiausias vietoves. Siuskpigiau.lt svetainėje esanti Kainos skaičiuoklė pasiūlys skirtingų kurjerių paslaugų kainas ir Jums nebereikės galvoti, kurį vežėją pasirinkti, labiausiai tikusį pasiūlymą galėsite pasirinkti mygtuko paspaudimu.

Atlikus užsakymą, Jums teliks tinkamai paruošti siuntinį ir įteikti jį atvykusiam kurjeriui. Siuntos pakavimo patarimus galite rasti čia. Iškilus neaiškumams nedvejokite kreiptis į Pagalbą gyvai, kur konsultantas maloniai atsakys į visus Jums iškilusius klausimus.

Siuntų gabenimas į Angliją dar niekada nebuvo toks paprastas ir greitas! 
sweed seb nord sampo nordea paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti