Siuntos į Angliją

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Jūsų siuntą pristatysime vidutiniškai per 2-4 d.d.!

tnt siuntos

*Kainos (be PVM) pateiktos siunčiant 1 kg. Savo siuntos kainą apskaičiuoti galite Siųsk pigiau skaičiuoklėje.

Anglija – viena pirmųjų krypčių, į kurią patraukė didelė dalis lietuvių, vos tik atsiradus galimybei. Vieni jų išvyko ieškodami galimybių užsidirbti, kiti – krimsti mokslų gilias tradicijas turinčiuose UK universitetuose, treti – tiesiog pažinti šį karališkomis tradicijomis, rūkais pasipuošusiomis pilimis ir lietaus dažnai plaunamą kraštą.

Kartu su šios krypties populiarumu aktualus tapo ir siuntų siuntimas į UK. Siuntų pervežimas į Angliją – neprarandanti populiarumo paslauga lietuvių tarpe. Atsižvelgdami į tai, Siųsk pigiau siūlo greitą ir patikimą Jūsų siuntos Lietuva – Anglija maršrutu gabenimą už patrauklią kainą. Nesvarbu, ar Jūsų siuntiniai į Angliją bus siunčiami verslo ar asmeniniais tikslais – pasirinktas kurjeris pasirūpins, kad kiekvienas siuntinys saugiai pasiektų savo kelionės tikslą.

Kuriomis kryptimis siuntų pristatymas į Angliją populiariausias?

Šiuo metu populiariausios siuntos į UK kryptys yra į Londoną bei kitus didžiausius Jungtinės Karalystės miestus: Birmingemą, Lydsą, Liverpulį, Mančesterį, Bristolį, Šefildą, Notingemą, Lesterį, Bradfordą. Tačiau kurjeriai gali operatyviai siuntas pristatyti net ir į pačias atokiausias UK vietoves. Siuskpigiau.lt svetainėje esančioje Kainos skaičiuoklėje suvedę savo siuntos duomenis, rasite skirtingų kurjerių paslaugų pasiūlymus, tad Jums teliks pasirinkti savo poreikiams labiausiai tinkantį. Sutaupysite daug laiko, kurį būtumėte skyrę kurjerių paieškai ir atrankai – pasirūpinome, kad visus geriausius pasiūlymus rastumėte vienoje vietoje!

Siuntos į Angliją kiekvieną darbo dieną yra gabenamos patikimų Siųsk pigiau partnerių dėka – pristatymu rūpinasi FedEx, DHL, TNT, LP Express.

Per kiek laiko yra pristatomos siuntos iš Lietuvos į Angliją?

Pigiausios siuntos į Angliją kelionei rekomenduojama rinktis Economy pristatymo paslaugą. Šis pasirinkimas lems vidutiniškai 3-5 d.d. truksiantį pristatymo laiką. Jeigu jums svarbus itin greitas siuntų pervežimas Lietuva – Anglija maršrutu, rinkitės Express pristatymą ir siunta gavėjas galės džiaugtis jau sekančią darbo dieną. 

Tiesa, svarbu atkreipti dėmesį, jog siuntos kelionę prailginti gali įvairios aplinkybės. Viena pagrindinių – faktas, jog Anglija nebėra Europos Sąjungos šalis-narė, tad prieš pasiekiant gavėją, siunta gali būti sustabdoma muitinėje. Tam, kad išmuitinimo procesas būtų sklandus, privaloma pateikti sąskaitą muitinei. Dokumente turi būti pateikta tiksli eksporto priežastis (pvz. ar tai yra prekės, skirtos parduoti, dovana ar kt.) bei tikslus ir informatyvus siuntos turinio aprašymas. Nustačius neatitikimus, siuntai gali būti pritaikomi papildomi mokesčiai arba siuntinys gali būti grąžinamas siuntėjui.

Pristatymo terminui įtakos gali turėti ir sunkiau pasiekiama, nutolusi vietovė, netinkamas siuntinio įpakavimas, nepasiekiamas adresatas ir pan. Daugiau informacijos apie pristatymo terminus ir juos galinčias pakeisti aplinkybes galite rasti čia. Kai jums reikalingas operatyvus Lietuva – Anglija siuntos pristatymas, siuntinį kelionei ruoškite atidžiai ir atsakingai.

Kiek kainuoja siuntimas į Angliją?

Siuntinių kainos į Angliją priklauso nuo kelių faktorių. Vienas jų – siuntos dydis bei pakuotės tipas. Turbūt net nereikia akcentuoti, jog mažo voko su dokumentais pristatymas kainuos gerokai mažiau nei didelės dėžės perdavimas gavėjui. Tinkamos pakuotės pasirinkimas yra itin svarbus, tad venkite pakuotėje tuščios erdvės. 

Geriausias būdas siuntinio pakuotės optimalumui įvertini – Tūrio skaičiuoklės įrankis. Būtent čia pateikę siuntos matmenis (ilgis, plotis, aukštis) ekrane išvysite turinį svorį. Jeigu šis yra didesnis už realų, tuomet siuntimo kaina bus paskaičiuojama atsižvelgiant į tūrinį svorį. Daugiau patarimų, kaip tinkamai supakuoti siuntinį rasite čia.

Kitas faktorius – pristatymo tempas. Jeigu Jums nėra svarbu, kad siuntinys gavėją pasiektų per 1-2 d.d., būtinybės rinktis Express pristatymo paslaugą nėra. Economy pasirinkimas taip pat garantuos, jog siuntinys gavėjui Anglijoje bus pristatytas laikantis aukščiausių pristatymo kokybės standartų, tik kelionė truks keliomis darbo dienomis ilgiau.

Iškilus neaiškumams, nedvejodami kreipkitės į Pagalbą gyvai, kur mūsų konsultantas maloniai atsakys į visus Jums iškilusius klausimus.

Siuntų pervežimas iš Lietuvos į Angliją ir iš jos dar niekada nebuvo toks paprastas, patogus ir greitas!

Ką svarbu žinoti siunčiant siuntas į Angliją?

Tam, kad siuntos į Angliją nukeliautų sklandžiai, privalome paminėti, kad ten negalima siųsti maisto ir augalinės/gyvulinės kilmės produktų (išskyrus su DHL kurjeriu juridiniams asmenims. Tuomet kurjeriui būtina pateikti reikalingus leidimus).

Svarbu paminėti ir tai, jog Lietuva – Anglija siuntos kelionė gali apkarsti, jeigu turinyje bus ir kitų Draudžiamų siųsti daiktų. Apsilankę šioje skiltyje rasite išsamų sąrašą, ko negalima siųsti į Angliją, bei galimas išlygas. Keli draudžiamų siųsti prekių pavyzdžiai:

•    antikvariniai daiktai ir meno kūriniai;
•    mokesčių lipdukai, banderolės;
•    brangakmeniai ir pusbrangiai akmenys;
•    gyvi gyvūnai (įskaitant roplius, žinduolius, paukščius, žuvis, varliagyvius, vabzdžius, bestuburius, taip pat jų organai, embrionai bei gaišenos);
•    magnetai bei daiktai, turintys feromagnetinių medžiagų;
•    narkotikai bei kitos nelegalios medžiagos (įskaitant ir vaistines kanapes) 
•    ir kt.

Siuntinyje aptikus į sąrašą patekusių daiktų, siunta ne tik gali būti sulaikoma ir grąžinama gavėjui, bet taip pat ir gali prireikti susimokėti 120 Eur dydžio baudą.

Daugiau aktualios informacijos apie siuntimą į/iš Anglijos rasite čia.

Kaip galiu dar sutaupyti siunčiant į Angliją?

Tam, kad kurjeriai Jūsų siuntą į Angliją nugabentų saugiai ir greitai, pasirūpinkite tinkamu jos pakavimu. Tinkamai supakuotas siuntinys ne tik apsaugos siunčiamus daiktus, bet ir siuntos Lietuva – Anglija nuo durų iki durų kelionę padarys pigesne.

Įsivertinti, ar siuntinį supakavote tinkamai, galite jau minėtoje Tūrio skaičiuoklėje. Jei į skaičiuoklę įvedus siuntos matmenis pastebite, kad apskaičiuotas tūrinis svoris didesnis, nei realus, pasitikrinkite, ar pakuotės dydis nėra perteklinis: galbūt siunčiamas daiktas telpa į mažesnę dėžę? O gal kaip tik siuntos svoris yra gerokai didesnis dėl pasirinktų sunkių pakavimo medžiagų? Atminkite, kad apskaičiuojant paslaugą kainą yra atsižvelgiama, kuris – tūrinis ar faktinis – svoris yra didesnis. Optimizuokite pakuotę ir džiaukitės pigesniu skubios siuntos į Angliją pristatymu.

Ar mano siunta saugi?

Tam, kad patikėję siuntą Siųsk pigiau jaustumėtės saugiai, kiekvienai siuntai iki 100 Eur vertės suteikiamas nemokamas draudimas (nesvarbu, ar pasirinkote Express, ar įprastą pristatymą). Jeigu siunčiate didesnės vertės daiktus, rekomenduojame užsisakyti papildomą draudimo paslaugą.

Kiekviena siunta yra registruota ir turi siuntos numerį, todėl jos buvimo vietą matysite ne tik siųsdami į užsienį. Informaciją apie savo siuntos buvimo vietą galite rasti skiltyje Siuntų paieška. Informaciją apie siuntos buvimo vietą taip pat galite gauti tiesiai iš pasirinkto kurjerio. 

Jeigu pastebėjote, jog kelias dienas nėra atnaujinama siuntos sekimo informacija ir jaudinatės, jog siunta galėjo dingti, nedvejodami susisiekite su Siųsk pigiau klientų aptarnavimo specialistais. Jie pasirūpins, kad siunta būtų kuo greičiau surasta, o jūs galėtumėte gauti visą reikalingą informaciją.

Kadangi visos siuntos į Angliją yra vežamos tik mūsų patikimiausių partnerių, visiška siuntos dingimo galimybė yra mažai tikėtina. Tačiau jei išsipildytų šis blogiausias scenarijus, mūsų konsultantai suteiks pagalbą užpildant pretenziją, o ją išnagrinėjus Jums bus išmokėta kompensacija už prarastą siuntą.

Ar reikės deklaruoti siuntą?

Nuo 2021 m. sausio 1 d. visoms siuntoms į Angliją yra taikomos muitinės formalumų procedūros – taip nutiko po pasiekto prekybos ir bendradarbiavimo susitarimo tarp Didžiosios Britanijos ir ES. Tai reiškia, kad nuo šiol siuntoms į/iš Anglijos, užsakymo pateikimo metu, antrame žingsnyje, privaloma pildyti Sąskaita muitinei skiltį.

Nepamirškite, jog siunčiant siuntas už ES ribų, jums bus reikalingas EORI kodas. Kam jo reikia ir kaip jį gauti, galite rasti skiltyje Muitinės formalumai. Čia taip pat rasite daugiau informacijos apie eksporto tvarką, galimus papildomus mokesčius bei praktinius patarimus taisyklingam deklaracijų pildymui.


Dažniausiai užduodami klausimai

Visoms siuntoms į Angliją yra taikomos muitinės formalumų procedūros. Tai reiškia, kad užsakant siuntimo paslaugą į Angliją, užsakymo pateikimo metu, antrame žingsnyje, privaloma pildyti Sąskaita muitinei skiltį. Siunčiant į Angliją taip pat prireiks: EORI kodo, savo siunčiamų prekių HS kodų, bei teks nurodyti jų kilmės šalį. Daugiau informacijos apie muitinės formalumus siunčiant į Angliją rasite mūsų svetainėje, o kilus neaiškumams, susisiekite su Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantais.

Maisto ir augalinės/gyvulinės kilmės produktų siuntimas į Angliją yra griežtai draudžiamas, išskyrus tam tikrus išimtinius atvejus. Siuntoms į Angliją taip pat galioja ir bendrinis draudžiamų siųsti daiktų sąrašas. Jeigu nesate tikras ar Jūsų siunčiamas daiktas yra draudžiamas, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus ir suteiksime Jums reikiamą informaciją.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti