Siuntų pristatymas į Prancūziją

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Jūsų verslo partneriui Prancūzijoje skubiai reikalingi svarbūs dokumentai? O gal išvykote į Paryžių ir palikote namuose kažką būtino? Jūs jau radote sprendimą! Su Siųsk pigiau Jūs ne tik galite siųsti, bet ir parsisiųsti siuntas iš Prancūzijos. Siuntos į didžiuosius Prancūzijos miestus Paryžių, Marselį, Lioną, Nicą ir kitus, pasirinkus Express paslaugą, nukeliaus vos per vieną darbo dieną.

Patikimos kurjerių tarnybos

Greitą ir patikimą pristatymą užtikrina bendradarbiavimas su populiariais greitaisiais kurjeriais, tokiais kaip DHL, TNT, FedEx, VENIPAK, GLS, DPD ir LP EXPRESS. Šie kurjeriai yra tikri ekspertai savo srityje kalbant apie saugų ir greičiausiai trunkantį siuntų pristatymą. Galite nedvejodami rinktis bet kurį iš jų.

Patogi kainos skaičiuoklė

Siųsk pigiau svetainėje negaišdami laiko galėsite išsirinkti ir užsisakyti pristatymą savo siuntai. Pristatymo alternatyvas su kainomis Jums pateiks siuntos Kainos skaičiuoklė įvedus siuntos duomenis. Norite, kad kurjeris paimtų siuntą? Jį paprastai išsikviesite pateikdami užsakymą. Tuomet beliks siuntą saugiai supakuoti ir įduoti atvykusiam kurjeriui.

Siųsk pigiau svetainėje Jūs neabejotinai rasite sau tinkamiausią siuntos pristatymo variantą. Skaičiuokite kainą ir įsitikinkite patys!

sweed seb luminor revolut paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti