Siuntos į Prancūziją

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Prancūzija – šalis, nuo kurios įvaizdžio neatsiejamas Eifelio bokštas, kruasanai ir romantika. Visgi šioje didelėje, pačių prancūzų šešiakampiu (pranc. l'Hexagone) vadinamoje valstybėje sutelpa gerokai daugiau istorinio, kultūrinio, gamtinio, galiausiai ir kulinarinio paveldo. Turbūt tai ir yra priežastys, dėl kurių Prancūzija yra labiausiai turistų lankoma šalis pasaulyje.

Ką pasiūlyti čia turi ne tik šalies (ir įsimylėjėlių) sostinė Paryžius, kuriame viename telpa net 130 muziejų, bet ir kiti didieji Prancūzijos miestai: Marselis, Lionas, Tulūza, Nica, Nantas, Strasbūras, Montpeljė ar Bordo. Net ir čia gyvendami užtruksite nemažai laiko, norėdami pilnai patirti ir pažinti visą prancūzišką kultūrą.

Nenuostabu, kad siuntos į Prancūziją – didelio populiarumo sulaukianti kryptis ir Lietuvoje. Tautiečiai siunčia lauktuves gausiam būriui Prancūzijos universitetuose studijuojančių jaunuolių, įvairiose meno, kultūros ir verslo įstaigose besidarbuojantiems artimiesiems ar bičiuliais tapusiems prancūzams.

Džiaugiamės, kad naudodamiesi Siųsk pigiau platforma siuntas į Prancūziją išsiųsti galite greitai, paprastai ir už visuomet gerą kainą.

Jūsų verslo partneriui Prancūzijoje skubiai reikalingi svarbūs dokumentai? O gal išvykote į Paryžių ir palikote namuose kažką būtino? Jūs jau radote sprendimą! Su Siųsk pigiau Jūs ne tik galite siųsti, bet ir parsisiųsti siuntas iš Prancūzijos. Siuntos į didžiuosius Prancūzijos miestus Paryžių, Marselį, Lioną, Nicą ir kitus, pasirinkus Express paslaugą, nukeliaus vidutiniškai per vieną darbo dieną.

Kodėl siuntoms į Prancūziją verta rinktis Siųsk pigiau?

Patikimos kurjerių tarnybos

Greitą ir patikimą pristatymą užtikrina bendradarbiavimas su populiariais greitaisiais kurjeriais, tokiais kaip DHL, TNT, VENIPAK, ITELLA, GLS, FedEx, DPD, LP Express, SST Express. Šie kurjeriai yra tikri ekspertai savo srityje kalbant apie saugų ir greičiausiai trunkantį siuntų pristatymą. Galite nedvejodami rinktis bet kurį iš jų.

Patogi kainos skaičiuoklė

Siųsk pigiau svetainėje negaišdami laiko galėsite išsirinkti ir užsisakyti pristatymą savo siuntai. Pristatymo alternatyvas su kainomis Jums pateiks siuntos Kainos skaičiuoklė įvedus siuntos duomenis. Norite, kad kurjeris paimtų siuntą? Jį paprastai išsikviesite pateikdami užsakymą. Tuomet beliks siuntą saugiai supakuoti ir įduoti atvykusiam kurjeriui.

Siųsk pigiau svetainėje Jūs neabejotinai rasite sau tinkamiausią siuntos pristatymo variantą. Skaičiuokite kainą ir įsitikinkite patys!

Platus mokėjimo būdų pasirinkimas

Siųsk pigiau svetainėje siūlome itin platų mokėjimo už užsakymą būdų pasirinkimą. Internetu galite atsiskaityti ne tik naudodamiesi populiariausiais bankais (Swedbank, SEB, Citadele, Luminor, Šiaulių bankas), bet ir PayPal, Revolut, Google Pay, Apple Pay sistemomis. Žinoma, mokėjimai galimi ir su kreditine ar debetine kortele arba pagal išankstinę sąskaitą.

Jūsų patogumui siūlome ir galimybę iš anksto papildyti savo Siųsk pigiau paskyrą norima suma. Tuomet atliekant užsakymą reikalinga suma bus tiesiog nuskaitoma nuo šio likučio.

Pirmojo užsakymo nuolaida
 
Jei Siųsk pigiau svetainėje registruojatės pirmąjį kartą, padovanosime Jums 10 proc. pirmojo užsakymo nuolaidą! Taigi siuntą į Prancūziją išsiųsite dar geresne kaina.

Nuolatinius klientus kviečiame prisijungti prie Siųsk pigiau lojalumo klubo ir mėgautis papildomomis naudomis ir nuolaidomis. Daugiau informacijos apie šį klubą galite rasti čia.

Kokie siuntos į Prancūziją pristatymo terminai?

Siuntos pristatymo greitis priklauso nuo to, kurį siuntimo būdą pasirinksite. Jei siunčiamas turinys yra itin svarbus ir gavėją turi pasiekti kiek tik įmanoma greičiau, rekomenduojame rinktis Express (skubios siuntos) paslaugą. Tokiu atveju gavėją didžiuosiuose Prancūzijos miestuose ji pasieks vid. per 1-2 darbo dienas.

Jei terminai nėra labai griežti arba siuntą jau susiplanavote iš anksto, galite rinktis Economy siuntimą. Šiuo atveju siuntos kelionė truks keliomis dienomis ilgiau, bet jos kaina bus šiek tiek mažesnė.

Ko į Prancūziją siųsti negalima?

Prieš siųsdami norimus daiktus į Prancūziją įsitikinkite, kad jie nėra įtraukti į draudžiamų siųsti daiktų sąrašą (išsamiau su juo susipažinti galite čia). Prancūzija yra Europos Sąjungos šalis, todėl dauguma reikalavimų sutampa su galiojančiais visoje Bendrijoje, visgi, jei kyla abejonių, nevenkite pasikonsultuoti su Siųsk pigiau klientų aptarnavimo specialistais. Jie galės patikslinti, ar norimiems siųsti daiktams nereikia gauti specialaus leidimo.

Daiktų, kuriuos norint įvežti į Prancūziją reikalingas leidimas, pavyzdžiai:
-    mėsa ir valgomieji mėsos subproduktai;
-    pienas ir jo produktai;
-    paukščių kiaušiniai;
-    natūralus medus;
-    įvairūs chemijos produktai;
-    tabakas (nekomercinėms siuntoms iki 2 kg). Jeigu importuojamo tabako kiekis didesnis nei 2 kg, leidimą turi išduoti Generalinė muitinės direkcija.

Kaip ir į kitas valstybes, į Prancūziją draudžiama siųsti visus šaunamuosius ginklus (įskaitant ir vaikiškus ginklų formos žaislus), sprogias ir degias medžiagas, fejerverkus, aerozolius, psichotropines medžiagas (įskaitant vaistines kanapes).

Receptinius ir nereceptinius vaistus Europos Sąjungos šalyse, taigi ir į Prancūziją, siųsti galima, bet kartu su receptiniais vaistais būtina pateikti ir jų receptus.

Turime įspėti, kad siunčiant daiktus, kurie yra įtraukti į draudžiamų siųsti daiktų sąrašą, negalioja paprastai siuntoms taikomas draudimas, o siuntėjui gali tekti sumokėti baudą (120 Eur + PVM).

Ar mano siunta saugi?

Galite jaustis ramūs, kad Jūsų siunta nuo durų iki durų yra vežama patikimose rankose. Tai užtikrina ilgametis bendradarbiavimas su gerą vardą turinčiais tarptautiniais kurjeriais.

Tam, kad jaustumėtės dar saugesni, visoms siuntoms, gabenamoms naudojantis Siųsk pigiau platforma, yra taikomas nemokamas iki 100 Eur vertės siuntos draudimas. Jei Jūsų siunčiami daiktai šią vertę viršija, galite rinktis ir papildomą draudimą, kuris padengtų pilną objekto kainą.

Kaip tinkamai supakuoti siuntą?

Greitas, patikimas skubios siuntos pristatymas į užsienį – kurjerio atsakomybė. O Jūsų atsakomybė – supakuoti siuntą taip, kad ši gavėją pasiektų geriausios galimos formos.

Svarbu paminėti ir tai, kad tinkamas pakavimas lemia ne tik sėkmingą siuntos pristatymą, bet ir mažesnę siuntos kainą: ne taip jau retai susiduriame su atvejais, kai nedidelė smulki siunta pakuojama į kelis kartus per didelę dėžę. Nors jos svoris, atrodytų, labai mažas, klientus nustebina didesnė, nei tikėjosi, siuntimo kaina.

Taip nutinka dėl to, kad kurjeriai, skaičiuodami, kiek kainuos nugabenti siuntą norimu maršrutu, atsižvelgia į du pagrindinius dydžius: siuntos realųjį ir tūrinį svorį. Kuris iš šių skaičių didesnis, tuo ir remiamasi pasiūlant galutinę kainą. Kadangi skaičiuojant tūrinį svorį atsižvelgiama į pakuotės išmatavimus, natūralu, kad didesnė pakuotė lemia didesnę kainą.

Savo siuntos tūrinį svorį galite visuomet pasitikrinti Siųsk pigiau Tūrio skaičiuoklėje. Jei suvedę pakuotės matmenis matysite, kad siuntos tūrinis svoris yra didesnis už realųjį, įsitikinkite, ar siuntos turinys netilptų į mažesnę pakuotę. Juk neverta mokėti tiesiog už siunčiamą orą?

Žinoma, ne mažiau svarbu ir tai, kad pakuotė nebūtų per maža. Tokiais atvejais atsiranda pavojus, kad ji suplyš ir siuntos turinys gavėją pasieks pažeistas.

Pakuodami rinkitės patvarias medžiagas. Jei daiktai trapūs, siūlome rinktis gofruoto kartono dėžes, nes jų sienelės storesnės ir tvirtesnės už įprastas. Tuščius tarpus dėžėje užpildykite putos ar kukurūzų granulėmis, popieriaus drožlėmis arba suglamžytu popieriumi. Svarbu, kad daiktai pakuotėje nejudėtų.

Jei siunčiami daiktai – smulkūs, nebūtina rinktis dėžės. Gali pakakti ir voko ar specialios kurjerinės pakuotės. Jei voke siunčiate svarbius dokumentus, rekomenduojame prieš dedant į voką juos dar įdėti į neperšlampamą maišelį. Taip užtikrinsite, kad gavėją jie pasieks nepažeisti vandens ar kitų skysčių.

Kai pakuotės svoris didesnis arba lygus 30 kg (pasirinkus Venipak ar LP Express kurjerius), didesnis arba lygus 70 kg (renkantis siuntimą su DHL, TNT), ją būtina paletizuoti (palete turi pasirūpinti siuntėjas). Dėžės turi būti sudedamos ant paletės, apvyniojamos pakavimo plėvele, tuomet sutvirtinamos diržu. Svarbu, kad paletės dydis būtų tinkamas siuntai – siunčiami daiktai neturėtų būti išlindę už jos ribų, bet ir ne ženkliai mažesni, nei paletės padėklas.

Išsamesnius pakavimo patarimus, tinkamo ir netinkamo pakavimo pavyzdžius rasite čia.

Kur šiuo metu mano siunta?

Visos tarptautinės ir vietinės siuntos, kurias siunčiate naudodamiesi Siųsk pigiau siuntų siuntimo platforma yra užregistruojamos ir gauna siuntos numerį. Įvedę šį numerį svetainės skiltyje Siuntų paieška galite realiu laiku stebėti, kur šiuo metu yra Jūsų siunta: jau pasiekė Prancūziją, dar keliauja Lietuvoje, o gal jau saugiai atsidūrė gavėjo rankose galutiniame kelionės taške?


Populiariausi miestai Prancūzijoje

Siuntos į Paryžių
Siuntos į Marselį
Siuntos į Lioną

Populiariausios siuntų pristatymo kryptys Europoje

Siuntų pristatymas į  Švediją Siuntų pristatymas į Albaniją Siuntų pristatymas į  Bulgariją
Siuntų pristatymas į Ukrainą Siuntų pristatymas į  Austriją Siuntų pristatymas į  Daniją
Siuntų pristatymas į  Vengriją Siuntų pristatymas į  Belgiją Siuntų pristatymas į  Estiją 


Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntos pristatymas į Prancūziją priklauso nuo pasirinktos paslaugos tipo ir siuntėjo buvimo vietos. Europos šalis ir didžiuosius pasaulio miestus siuntiniai iš Lietuvos vidutiniškai pasiekia per 1-3 d. d., pasirinkus Express pristatymo paslaugą. Siųsk pigiau kainų skaičiuoklėje matysite vidutinį pristatymo terminą. Norėdami sužinoti tikslesnį Jūsų siuntos pristatymo terminą, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus.

Norint užsisakyti siuntos į Prancūziją pervežimo paslaugą pirmą kartą, Jums reikia užsiregistruoti Siųsk pigiau. Tą paprastai padarysite, paspaudę Registruotis ir atsidariusioje anketoje suvedę visą prašomą informaciją. Sėkmingai užsiregistravus, kainos skaičiuoklėje suveskite visus reikiamus duomenis ir išsirinkite Jums tinkamiausią pasiūlymą.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti