VENIPAK siuntos

Siekdami atitikti Jūsų siuntimo poreikius tarptautinėms ir vietinėms siuntoms, nuolat ieškome naujų partnerių, paslaugų ir deramės dėl geriausių pristatymo kainų. Pristatome Jums dar vieną Siųsk pigiau partnerį - VENIPAK. Ši greitųjų kurjerių kompanija siūlo siuntų gabenimo žemės transportu paslaugas Lietuvoje ir į Pabaltijo šalis. Siųsk pigiau svetainėje Jūs galite užsisakyti VENIPAK siuntų pristatymo paslaugas palankiomis kainomis.

Reikia išsiųsti siuntą į Lietuvą, Latviją, Lenkiją ar Estiją? Rinkitės VENIPAK kurjerių paslaugas, išsikvieskite kurjerį ir jis atvyks Jūsų pasirinktą dieną į namus ar darbovietę paimti siuntos bei pristatys ją nurodytu adresu. Jūs galėsite jaustis ramūs dėl siuntos saugumo, nes VENIPAK, kaip ir kiti Siųsk pigiau partneriai, suteikia galimybę sekti siuntos gabenimo maršrutą internetu. Taupykite savo laiką, skirtą siuntų pristatymo alternatyvų paieškoms, nes Siųsk pigiau svetainėje rasite geriausius VENIPAK kainų pasiūlymus siuntų eksportui į Pabaltijo šalis. Standartinis VENIPAK siuntų gabenimas žemės transportu – patikimas ir ekonomiškas būdas pristatyti siuntinius nuo durų – iki durų. Daugiau patarimų, kaip sutaupyti siunčiant siuntas rasite čia.

Nedvejokite – skaičiuokite siuntos pristatymo kainą, užsisakykite VENIPAK paslaugas Siųsk pigiau svetainėje ir nepermokėkite už siuntų gabenimą Pabaltijo šalyse.
sweed seb nord sampo nordea paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti