VENIPAK siuntos

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Siekdami išpildyti visus  Jūsų siuntimo lūkesčius tarptautinėms ir vietinėms siuntoms, nuolat ieškome naujų partnerių, paslaugų ir deramės dėl geriausių pristatymo kainų. Tad, pristatome Jums dar vieną patikimą Siųsk pigiau partnerį – VENIPAK. Ši greitųjų kurjerių kompanija siūlo Jums siuntų gabenimo paslaugas žemės transportu Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Apsilankę Siųsk pigiau internetinėje svetainėje Jūs galite vos keliais mygtuko paspaudimais užsisakyti VENIPAK siuntų pristatymo paslaugas už patrauklią kainą.

Pasirinkę VENIPAK siūlomas paslaugas galėsite:

  • Išsiųsti savo siuntą į Lietuvą, Latviją, Lenkiją ar Estiją.
  • Išsikviesti kurjerį, kuris jau kitą dieną atvyks į Jūsų namus ar darbovietę paimti siuntos bei pristatys ją nurodytu adresu.
  • Jaustis ramūs dėl savo siuntos saugumo, nes VENIPAK, kaip ir kiti Siųsk pigiau partneriai, suteikia galimybę sekti siuntos gabenimo maršrutą internetu – mūsų arba pasirinkto kurjerio svetainėje.
  • Nemokamai apdrausti savo siuntą, jei jos vertė iki 100 € (tik nepamirškite turėti vertę įrodančius dokumentus užsisakius VENIPAK paslaugą).

Taupykite savo laiką, kurį skirdavote siuntų pristatymo alternatyvų paieškoms, nes Siųsk pigiau svetainėje rasite geriausius VENIPAK kainų pasiūlymus eksportui į Baltijos šalis. Standartinis VENIPAK siuntų gabenimas žemės transportu – patikimas, ekonomiškas ir saugus būdas pristatyti siuntinius nuo durų – iki durų. Daugiau patarimų, kaip sutaupyti siunčiant siuntas, rasite čia.

Nedvejokite – skaičiuokite siuntos pristatymo kainą, išsirinkite sau pačią tinkamiausią ir  užsisakykite VENIPAK paslaugas Siųsk pigiau svetainėje. Nepermokėkite už siuntų gabenimą Baltijos šalyse!Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti