Siuntos į Šveicariją

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Pristatymas nuo durų iki durų

Svarstote nustebinti verslo partnerį Šveicarijoje tradiciniais lietuviškais suvenyrais, tačiau abejojate, nes nežinote, kuriais kurjeriais pasitikėti, o nuo internete siūlomų paslaugų ir informacijos kiekio raibsta akys? Siųsk pigiau drąsiai rekomenduoja patikėti savo siuntos į Šveicariją pristatymą greitiesiems kurjeriams DHL, TNT, FedEx, LP EXPRESS, DPD, GLS ir kitiems. Šios įmonės – pasaulyje pripažinti profesionalūs kurjeriai, kurios Jūsų siuntas pristatys nuo durų iki durų. Tai reiškia, kad Jūsų siunta bus paimta tiesiai iš Jūsų rankų ir pristatyta gavėjui į rankas. Pasirindami šias greitųjų kurjerių tarnybas, Jūs priimsite puikų sprendimą, o Jūsų siuntos bus patikimose rankose.

Greitas siuntos pristatymas į Šveicariją

Užsukite į Siuskpigiau.lt ir mes Jums pateiksime geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį siuntos į Šveicariją pasiūlymą. Reikia išsiųsti siuntą čia ir dabar? Jums tereikia keliais paspaudimais užsisakyti paslaugą, supakuoti siuntą ir laukti kurjerio. Abejojate, kad kurjeris spės laiku pristatyti skubius dokumentus? Duokite mums 1 darbo dieną ir Jūsų siunta jau Šveicarijoje pas gavėją rankose. Užsisakant Siųsk pigiau, siuntos į Šveicariją gali būti siunčiamos Express arba Economy būdu. Pasirinkdami Express paslaugą siuntą nusiųsite greičiau, o Economy – pigesnis variantas, kuris keliaus ilgiau. Susidūrę su neaiškumais, drąsiai kreipkitės pagalbos į konsultantą skiltyje Pagalba gyvai ir Jums bus suteikta visa reikalinga informacija.

Nedelskite ir sužinokite siuntos į Šveicariją kainą ir nustebinkite draugą, giminaitį ar verslo partnerį!


Populiariausi miestai Šveicarijoje

Siuntos į Berną
Siuntos į Ciurichą
Siuntos į Ženevą

Populiariausios siuntų pristatymo kryptys Europoje

Siuntų pristatymas į  Austriją Siuntų pristatymas į  Kroatiją Siuntų pristatymas į Norvegiją
Siuntų pristatymas į Slovakiją Siuntų pristatymas į  Čekiją Siuntų pristatymas į  Prancūziją
Siuntų pristatymas į  Vokietiją Siuntų pristatymas į  Lenkiją Siuntų pristatymas į Didžiąją Britaniją 


Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntos pristatymas į Šveicariją priklauso nuo pasirinktos paslaugos tipo ir siuntėjo buvimo vietos. Europos šalis ir didžiuosius pasaulio miestus siuntiniai iš Lietuvos vidutiniškai pasiekia per 1-3 d. d., pasirinkus Express pristatymo paslaugą. Jeigu siunta keliauja už Europos Sąjungos ribų, siuntimas gali užtrukti šiek tiek ilgiau dėl muitinės formalumų procedūrų, kurios nėra įtrauktos į vidutinį pristatymo terminą. Siųsk pigiau kainų skaičiuoklėje matysite vidutinį pristatymo terminą. Norėdami sužinoti tikslesnį Jūsų siuntos pristatymo terminą, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus.

Prieš siųsdami siuntą į Šveicariją, įsitinkite ar siuntos turinyje nėra draudžiamų siųsti daiktų. Pateikiame kelis pavyzdžius, kokių daiktų siųsti negalima: aerozolių, dujų balionų, psichotropinių bei nereceptinių vaistų, juvelyrinių dirbinių bei prabangių laikrodžių (išskyrus bižuteriją), sprogmenų, fejerverkų, šaunamųjų ginklų bei jų imitacijų (pvz. žaislų) ir kt. Jeigu nežinote ar Jūsų siunčiamas daiktas yra draudžiamas, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus ir suteiksime Jums reikiamą informaciją.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti