Pristatymo regionai

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Tarptautinės siuntos

Su Siųsk pigiau Jūsų siuntos bus pristatytos į bet kurį pasaulio kampelį. Populiariausi siuntų pristatymo regionai: Europos šalys, JAV ir Kanada, Azija ir Tolimieji Rytai, tačiau siuntą pristatysime ir į nutolusias vietoves. Bendradarbiaujame su pasaulyje gerai žinomomis tarptautinėmis kurjerių tarnybomis, todėl galime pasiūlyti išskirtinai platų šalių, į kurias ir iš kurių vežame siuntas, sąrašą. Reikia pristatyti siuntinį į nedidelę Graikijos ar Amerikos salą? Nuvešime ir pristatysime ją tiesiai gavėjui į rankas.

Garantuotas siuntos sekimas

Siųsk pigiau, užsisakius siuntos gabenimo paslaugą, Jums bus suteiktas siuntos sekimo numeris, kurio pagalba visą parą galėsite sužinoti, kur yra Jūsų siunta. Siuntos kelio sekimą rasite čia, o Jums tereikės suvesti sekimo numerį. O tuo tarpu kurjeris pristatys siuntą tiesiai gavėjui į rankas. Tad nedvejokite ir užsisakykite jau dabar!

Europa

Londonas, Paryžius ar Barselona – miestai, į kuriuos Jūsų siunta gali nukeliauti vos per 1-3 d.d. (jei pasirinksite Express siuntimą). Visgi, galimų kelionės krypčių Europoje – daug daugiau. Nuo durų iki durų siunta bus pristatyta ne tik Europos didmiesčiuose, bet ir mažesniuose miesteliuose ar net kaimuose. Suveskite gavėjo adresą kainų skaičiuoklėje ir gaukite pasiūlymą!

JAV ir Kanada

Nuo Vašingtono iki San Francisko, nuo Seatlo iki Naujojo Orleano – kad ir kur JAV norėtumėte nusiųsti siuntą, esame pasiruošę Jums padėti. 
O jei bičiuliai Kanadoje klevų sirupą įdomumo dėlei užsimanytų pakeisti lietuvišku liepų medumi, Siųsk pigiau partneriai – tarptautiniai kurjeriai šį norą taip pat lengvai įgyvendins, tiesiog atiduokite jiems saugiai supakuotą siuntinį. Pristatymu į rankas bus pasirūpinta!

Azija ir Tolimieji rytai

Kinija, Japonija, Pietų Korėja – aktualios kryptys ne tik siunčiant iš šių šalių į Lietuvą, bet ir į jas. Siunta turi pasiekti Tokiją, Šanchajų, Pekiną, Seulą, o gal mažesnį miestą? Esate tinkamoje vietoje –  su Siųsk pigiau ji gavėjui bus įteikta vos per kelias darbo dienas.

Afrika

Sąlyginai arti Europos žemyno esančios Marokas, Alžyras, Tunisas ar Egiptas, o gal gerokai tolimesnės Kenija, Tanzanija ar PAR? Jei Jūsų siuntos tikslas – viena iš Afrikos valstybių  – Siųsk pigiau pasiruošę pasiūlyti sprendimą, kad ji gavėją pasiektų greitai, saugiai ir patikimai.

Šis regionas aktualus ne tik karščio, dykumų ar egzotinės gamtos ieškantiems keliautojams, bet ir tamprius bendradarbiavimo ryšius kuriantiems verslininkams, todėl suprantame, kaip svarbu, kad ir Jūsų siuntomis į Afriką rūpintųsi patikimi kurjeriai. Bendradarbiaujame su ilgametę patirtį tarptautinėje siuntų rinkoje sukaupusiais specialistais, todėl esame užtikrinti, kad kokybiškomis paslaugomis galime prisidėti prie sėkmingos Jūsų verslo plėtros.

Kitos šalys

Su Siųsk pigiau siuntą galite išsiųsti į daugiau nei 200 pasaulio šalių, tereikia suvesti siuntos duomenis Kainų skaičiuoklėje. Įvertinkite siuntų pasiūlymus pasirinkta kryptimi!
 Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 10% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti