Siuntos į Belgiją

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Belgijos Karalystė – viena iš tankiausiai apgyvendintų bet tuo pat metu ir aukščiausiu pragyvenimo lygiu galinčių pasidžiaugti valstybių Europoje, kartu su Nyderlandais ir Liuksemburgu priklausanti Žemutinių šalių regionui.

Joje rasite ne tik Europos Sąjungos, NATO bet ir kitų svarbių tarptautinių institucijų būstines (ne atsitiktinai Belgija yra viena iš Europos Sąjungos steigėjų), bet ir Belgijos lietuvių bendruomenę, šioje šalyje veikiančią net nuo 1947 metų. Lietuvių istorija Belgijoje prasideda dar anksčiau, kai Briuselį emigracijai rinkosi 1830-1831 metų sukilimo dalyviai.

Šiuo metu Belgija yra ne tik Europos Sąjungos institucijose besidarbuojančių, bet ir daugelio kitų čia profesinių ar mokslinių tikslų siekiančių lietuvių namai.  Natūralu, kad aktualios yra ir siuntos į Belgiją: juk Lietuvoje likę artimieji retkarčiais nori nudžiuginti lauktuvėmis iš gimtinės. Siųsk pigiau yra tam, kad padėtų tai įgyvendinti!

Pristatymas nuo durų iki durų

Jūsų siuntos į Belgiją, kartu su mūsų partneriais – greitaisiais kurjeriais DHL, TNT, FedEx, VENIPAK, LP EXPRESS, DPD, GLS, UPS ir kitais – bus pristatytos Jūsų nurodytu adresu tiesiai gavėjui į rankas greitai ir už palankią kainą. Nesvarbu, ar draugas gyvena Briuselyje, Nivelyje, Lomelyje ar bet kuriame nutolusiame Belgijos miestelyje, siuntą jam pristatysime tiesiai į namus. Užsisakant paslaugas Siųsk pigiau svetainėje, mes Jums siūlome siuntos iš Lietuvos į Belgiją pristatymą tiesiai nuo durų iki durų, t.y. Jūsų patogumui, kurjeris siuntą paims Jūsų nurodytu adresu patogiu laiku ir ją pristatys tiesiai gavėjui, kad ir kuriame pasaulio kampelyje jis bebūtų.

Kaip naudotis Siųsk pigiau platforma?

Siuntos į Belgiją užsakymas Siųsk pigiau svetainėje yra patogus ir greitas dėl įdiegtų priemonių. Jūsų patogumui, vos keliais paspaudimais kainos skaičiuoklėje sužinosite siuntos į Belgiją kainą, o tūrio skaičiuoklė padės įvertinti siuntos tūrinį svorį, kuris yra svarbus rodiklis, skaičiuojant siuntos pervežimo kainą.

Skaičiuoklė sugeneruos keletą kainos pasiūlymų. Skubantiems siūlome rinktis Express pristatymo paslaugą, o jei pristatymo terminas nėra skubus, užsisakykite Economy pristatymą, kuris kainuos mažiau, bet truks keliomis dienomis ilgiau. Iškilus klausimams drąsiai kreipkitės į Pagalbą gyvai, kur konsultantas maloniai ir išsamiai į juos atsakys.

Į kokius miestus Belgijoje galima siųsti siuntas?

Nors viešojoje erdvėje minint Belgiją dominuoja Briuselis, populiarios siuntų gabenimo kryptys ir į kitus šalies miestus, tokius kaip Antverpenas, Lježas, Gentas, Šarlerua, Briugė, Šarbekas, Anderlechtas.

Siųsk pigiau partneriai – patikimi tarptautiniai kurjeriai Jūsų siuntą pristatys ne tik į šiuos, bet ir į mažesnius Belgijos miestus ar miestelius.

Tais atvejais, kai gavėjo adresas yra nutolusioje vietovėje (tokioje, kurią sudėtinga pasiekti įprastu būdu), kurjeriai taiko papildomą mokestį. Nutolusi vietovė yra sistemos identifikuojama pagal gavėjo adreso pašto kodą ir yra rodoma bendroje užsakymo informacijoje.

Kokių daiktų siųsti į Belgiją negalima?

Prieš apmokėdami užsakymą už norimą siųsti daiktą įsitikinkite, kad jis nepatenka į draudžiamų siųsti daiktų sąrašą. Jei bandoma siųsti daiktus iš šio sąrašo, turime įspėti, kad tokiais atvejais negalioja visoms siuntoms taikomas draudimas, o siuntėjui taikoma bauda, kurios dydis – 120 Eur.

Yra daiktų, kurių siuntimas draudžiamas su tam tikromis išlygomis ir tik tam tikrų kurjerių. Pavyzdžiui, išimtiniais atvejais leidžiamas itin vertingų vienetinių daiktų (tokių kaip kolekciniai pašto ženklai ar antspaudai) siuntimas, jei kartu su siuntiniu pateikiama ir ekspertų deklaracija, oro pagalves galima siųsti įmontuotas, o pluoštines kanapes ir jų gaminius siųskite prieš tai įsitikinę, kurie kurjeriai tai daryti leidžia.

Jei turite abejonių dėl savo norimo siųsti daikto, susisiekite su Siųsk pigiau klientų aptarnavimo specialistais el. paštu info@siuskpigiau.lt, telefonu +370 700 35000 arba kairiajame svetainės kampe Pagalba gyvai skiltyje. Jie patikslins, ar norimui siųsti daiktui taikomos kokios nors išlygos, kokį kurjerį turėtumėte rinktis ar kokius papildomus dokumentus paruošti.

Kaip tinkamai supakuoti siuntą?

Kad siuntos vežimas gavėjui į Belgiją vyktų greitai ir sklandžiai, svarbu ją tinkamai supakuoti. Kelionėje pakuotė įveikia ne vieną šimtą kilometrų, kurjeriai ant jos gali dėti kitas siuntas, todėl svarbu, kad pasirinktumėte tvirtas, patvarias medžiagas.

Pagrindiniai patarimai, į kuriuos patariame atkreipti dėmesį:

- Pasirinkite tokio dydžio pakuotę, kuri atitiktų norimo siųsti turinio dydį. Pustuštės dėžės siuntimo metu gali sugniužti, o jei objektų pakuotėje bus per daug, ši gali plyšti.

- Pakuotės užklijavimui geriau naudokite lipnią juostą o ne raištelį ar klijus.

- Jei siunčiate trapius ar dūžtančius daiktus, ant pakuotės užklijuokite ženklą „rodyklė aukštyn“, kuris įspės kurjerius, kad siuntos negalima vartyti. Pakuodami tokius daiktus juos dėkite dėžės centre, kad daiktas neliestų pakuotės sienų. Tuščius tarpus užpildykite putos granulėmis, burbuline plėvele ar popieriaus drožlėmis, rinkitės gofruoto kartono dėžes, nes jos yra patvaresnės už įprastas.

- Jei pakuotei renkatės dėžę, kuri jau buvo naudota prieš tai, įsitikinkite, kad ji vis dar patvari ir nesusidėvėjusi, taip pat atsikratykite visų nuo ankstesnių siuntimų likusių lipdukų ar ženklų.

- Siųsdami svarbius dokumentus, pirmiausia juos įdėkite į vandeniui nepralaidų maišelį, o tik tuomet dėkite į voką. Taip apsaugosite siuntos turinį nuo vandens ar kitų skysčių kelionės metu.

- Skystos/stipraus kvapo medžiagos taip pat turėtų būti pakuojamos į sandarų nepralaidų maišelį, tuomet dedamos į papildomą pakuotę. Taip apsaugosite ir kitas kartu siunčiamas siuntas.

- Jei siunčiate dovaną ir ją supakavote į šventinį popierių, papildomai įdėkite ją į dėžę ar kitą pakuotę.

Kaip sutaupyti pakuojant siuntą?

Siuntos tūrio skaičiuoklėje galite suvesti savo siuntos matmenis ir patikrinti, ar jos tūrinis svoris nėra didesnis už realųjį. Skaičiuojant siuntimo kainą imamas didesnis iš šių dviejų dydžių, todėl norėdami sutaupyti įsitikinkite, kad siuntos pakuotė nėra per didelė. Jei pakuotės dydis nėra optimalus, be reikalo permokate už jos siuntimą.

Kaip žinoti, kur mano siunta dabar?

Siuntos į Belgiją sekimo principas yra toks pats kaip ir visų siuntų, siunčiamų Siųsk pigiau platformoje – užtenka turėti galimybę naudotis internetu. Atlikus apmokėjimą siunta užregistruojama ir gauna siuntos numerį. Naudodami šį numerį svetainės skiltyje Siuntų paieška galite realiu metu matyti, kuriame kelionės etape šiuo metu yra Jūsų siunčiama siunta.

Siuntiniai į Belgiją nustebins ne tik ten gyvenančius draugus, gimines ar pažįstamus, bet ir verslo partnerius ir bus pristatyti vid. per 1-2 darbo dienas, priklausomai nuo pasirinktos paslaugos. Užsisakykite jau dabar!


Populiariausi miestai Belgijoje

Siuntos į Briuselį
Siuntos į Antverpeną
Siuntos į Gentą

Populiariausios siuntų pristatymo kryptys Europoje

Siuntų pristatymas į Ispaniją Siuntų pristatymas į Kroatiją Siuntų pristatymas į Švediją
Siuntų pristatymas į Italiją Siuntų pristatymas į Lietuvą Siuntų pristatymas į Vatikaną
Siuntų pristatymas į Kiprą Siuntų pristatymas į Suomiją Siuntų pristatymas į Bosniją 


Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntos pristatymas į Belgiją priklauso nuo pasirinktos paslaugos tipo ir siuntėjo buvimo vietos. Siuntas keliaujančias iš Lietuvos kurjeriai vidutiniškai pristato per 1-3 d. d., pasirinkus Express pristatymo paslaugą. Jeigu siunta į Belgiją keliauja iš šalių, kurios nėra Europos Sąjungoje, siuntimas gali užtrukti šiek tiek ilgiau dėl muitinės formalumų procedūrų, kurios nėra įtrauktos į vidutinį pristatymo terminą. Siųsk pigiau kainų skaičiuoklėje matysite vidutinį pristatymo terminą. Norėdami sužinoti tikslesnį Jūsų siuntos pristatymo terminą, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus.

Norint užsisakyti siuntos į Belgiją pervežimo paslaugą pirmą kartą, Jums reikia užsiregistruoti. Tą paprastai padarysite, paspaudę Registruotis ir atsidariusioje anketoje suvedę visą prašomą informaciją. Sėkmingai užsiregistravus, kainos skaičiuoklėje suveskite visus reikiamus duomenis ir išsirinkite Jums tinkamiausią pasiūlymą.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti