Siuntų pristatymas į Belgiją

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Pristatymas nuo durų iki durų

Jūsų siuntos į Belgiją, kartu su mūsų partneriais – greitaisiais kurjeriais DHL, TNT, FedEx, VENIPAK, LP EXPRESS, DPD, GLS ir kitais - bus pristatytos Jūsų nurodytu adresu tiesiai gavėjui į rankas greitai ir už palankią kainą. Nesvarbu, ar draugas gyvena Briuselyje, Nivelyje, Lomelyje ar bet kuriame nutolusiame Belgijos miestelyje, siuntą jam pristatysime tiesiai į namus. Užsisakant paslaugas Siųsk pigiau svetainėje, mes Jums siūlome siuntos iš Lietuvos į Belgiją pristatymą tiesiai nuo durų iki durų, t.y. Jūsų patogumui, kurjeris siuntą paims Jūsų nurodytu adresu patogiu laiku ir ją pristatys tiesiai gavėjui, kad ir kuriame pasaulio kampelyje jis bebūtų.

Patogūs įrankiai svetainėje

Siuntos į Belgiją užsakymas Siųsk pigiau svetainėje yra patogus ir greitas dėl įdiegtų priemonių. Jūsų patogumui, vos keliais paspaudimais kainos skaičiuoklėje sužinosite siuntos į Belgiją kainą, o tūrio skaičiuoklė padės įvertinti siuntos tūrinį svorį, kuris yra svarbus rodiklis, skaičiuojant siuntos pervežimo kainą.

Skaičiuoklė sugeneruos keletą kainos pasiūlymų. Skubantiems siūlome rinktis Express pristatymo paslaugą,  o jei pristatymo terminas nėra skubus, užsisakykite Economy paslaugą, kuri kainuos mažiau. Iškilus klausimams drąsiai kreipkitės į Pagalbą gyvai, kur konsultantas maloniai suteiks Jums pagalbą.

Siuntiniai į Belgiją nustebins ne tik ten gyvenančius draugus, gimines ar pažįstamus, bet ir verslo partnerius ir bus pristatyti per 1 - 2 darbo dienas, priklausomai nuo pasirinktos paslaugos. Užsisakykite jau dabar!

sweed seb luminor revolut paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti